Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 z takimi "slabszymi" jak osasuna, z ktora zremisowalismy? to nie fifa, deal with it
0
@siael to nie ogladaj, laski nikomu tym nie robisz. Jak mnie cos nudzi to tego nie robie.
0
@daniel32778 przejscie z trybun na boisko bylo zablokowane
0
@marcin000019 bo sa bez formy, sprzedac poki cos warci.
1
@tusa85 zapomnailes chyba ze gol strzelony w lidze (na wage zwyciestwa) daje takie same punkty przeciwko atletico jak i mallorce.
0
@daniel32778 A) aktualizacja jego wartosci do 25mln to byla jakis czas temu, teraz znowu pewnie urosnie.
B) Vini jest rozdmuchany jako supertalent, wiec jego rozpoznawalnosc jest wyzsza
C) Jest brazylijczykiem
D) Vini zagral pelny sezon w Hiszpanii, Fati zagral kilka meczow.
2
@darek60 TO moze zarcik od Baltroczyka
rozmawia dwoch dziadkow - "Wiesz Stasiu, w wojsku mi mowili ze juz nie bede mogl. Haha, a mi sie poprostu nie chce".
0
@kenneth99 ok, zmienialem zdanie - chce zeby wrocil bo jego klub, ktory szanuje tylko troszeczke, pokonal naszego glownego rywala o trofea.....
0
@Transu96 az tak lubisz siusiaki ?:D
0
@busquets5 Arthur - "Trenerze, boli mnie noga/jestem zmeczony/jestem niegotowy to gry na pelnych obrotach/zle sie czuje"
Valverde - " A ch..... mnie to obchodzi, rambla wydala wyrok, musisz grac. Oni chyba wiedza lepiej nie?"
0
@cules100pro czytanie tego typu postow o udawanej kontuzji, nabija statystyki raka mozgu
0
@deyna2018 raz juz zostalem mezczyzna na jeden dzien i tak mi zostalo na prawie 30 lat (jak dotad ) :)
9
Kazdy moze sie pomylic. Kadencja minie,a jan maria bartolini przezciez moze wrocic, wystarczy ze przeprosi i wszyscy beda sie o niego starac bo chce wrocic i znowu bedzie fajnie, prawda?
1
@kerouac 1% nie odczulem tak bardzo jak odczulem w podniesionych cenach jak 500+, cen pradu i paliwa, a z ta pensja to juz nawet nie chce myslec.
4
@kerouac ty tak serio? co ma 1% vatu, do zabicia gospodarki MiSiow i podniesienie inflacji do poziomu pewnie 5-7%?
0
@Ledsbourne Jak powiedzial wielki poeta polski (ferdynand K.) "O kurde" :D
Nie no prawilna mordeczka Ivanus ma kunskie zdrowie nic nie bedzie :D
"Cycu nie boj zaby" :D
1
@Naturopata Rakitic to jest blisko odejscia, nawet moze w ziemie.
Busi nie bez przypadku coraz czesciej wspomina o koncu kariery/przeprowadzce do mls.
Ruiz jest z kolei swietnym graczem, hiszpanem, zawodnikiem na lata, wiec razem z DJ, Puigem i Arthurem moge tworzyc kompletna kadre w 20/21/22.
0
@Naturopata widac bardzo dokladnie przeczytales tekst, a ostatnie zdanie to chyba z 10 razy....
0
0-0
Nawet ten wynik sam w sobie ma wiecej jaj, niz kadra pana B.
2
@Roobo taaa, tylu mielismy krolow strzelic powaznej ligi europejskiej, ze az ciezko ich wymienic
0
@ViscaBarca123 ok statystyki, teraz pytanie czy go ogladales? bo ja tak i nie widze roznicy
0
@Suzu belgia bedzie remisowac dzis
0
@Colon Zbuntowany aniol, albo Na Wspolnej. Opis powyzej dotyczy sceny jak robili herbate i podali obiad do stolu.
1
@Drzakubs moze wymogiem pracy w tym programie jest nieprzekraczanie IQ prowadzacej
0
@cybo ogladalem 2/3 mecze betisu, i on wcale dobrze nie wygladal. Nie popelnial az takich bledow jak semedo w tym sezonie, ale zeby duzo lepiej zagral to tez napewno nie. Sezon sie rozkreca, moze forma mu tez przyjdzie, ale poki co to nie.
4
@Mathew86 Alves tez sie zachowal godnie.
0
@FC1899Barca i zapewne od poczatku to mowiles, "tak jak dembele to nie pilkarz na miare tego klubu" ?:D
2
@Wisla1906 To moze dosc propagandy, czas na drobne weryfikacje.
1. Stopa bezrobocia to chyba geobels wymyslil, bo lepszej propagandy nie ma. Moze lepiej pokazac liczbe osob pracujacych.
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/pracujacy-bezrobotni-bierni-zawodowo-wg-bael/aktywnosc-ekonomiczna-ludnosci-polski-i-kwartal-2019-roku,4,33.html
2014 - 17428 tysiecy., czyli prawie 17,5mln.
2018 - 17143 tys. czyli ubylo okolo 400tysiecy. Efekt 500+, emigracja.
2. Dzieki temu wszystkiemu inflacja czyli wzrost cen (w uproszczeniu).
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/wskazniki-cen/wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-pot-inflacja-/roczne-wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych/
W 2015 - 0,9% deflacji
W 2018 - 1,6 inflacji.
Sam zauwazylem to po sosie ktorzy kupowalem - w 2015 był po 4,29, dzis 5,15. W 4 lata wzorst o ok 20%.
3. Budzet bez deficytu to haslo, bo budzet to jest plan. To czy bedzie bez deficytu to sie okaze, a nawet jesli to tylko dzieki kreatywnej ksiegowosci.
Zatem pytani: Ktore ministerstwo cie zatrudnia zebys sial taka "jedynie sluszna prawde"?
PS. Uczen 1 klasy podstawowki wie, ze zeby cos splacic to musisz miec z czego. JEzeli ostatnie lata to ciagle budzety z deficytem, to jakbys nie liczyl, jakby tvpis nie mowilo, to dlug musi wzrastac. Matke oszukasz, ojca oszukasz, ale matematyki nie oszukasz.
2
@Aveiro Rafinha byl na odstrzal, a w tym sezonie pokazal sie z fajnej strony. Perez i Ansu bylo pewnie numerami 6-7 do ataku, a teraz obaj sie mocno dobijaja do 1 druzyny i nie bezpodstawnie. W futbolu wszystko sie moze zmienic raz dwa.
0
@nuter27 Skladka zus, danina solidarnosciowa, podatek od wielkich sklepow (na szczecie zablokowany), kwota wolna od podatku tak zmajdrowana ze prawie jej nie ma, akcyza, zniesienie limitow zus. Tak na szybko z pamieci, dalej szukac mi sie nie chce