Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 Fajnie by bylo byc takim mocnym kibicem siatki.
Pilkarze: aaa bo 40 lat temu to zremisowalismy, a potem to sie udalo medal zdobyc.
Siatkarze: 40 lat temu zdobylismy mistrzostwo, ale teraz to naszym planem minimum jest roz***** caly sytem i jedziemy po zloto i basta.
0
@ElementarzOre kolega pyta?:)
0
@ArdoFCB 0/1,5+. Nie obstawiam wiec mozecie spokojnie majatek na to postawic, tak bedzie.
0
@Adamski69 Akcja przy 2:0 to jest najbardziej kosmiczna akcja ever.
W pelnym biegu, gosc robi ruch dokladnie w momencie kiedy moze minac przeciwnika, zeby byc poza jego zasiegiem, a co zrobil z Helguera to juz jest brain exploded. Dokladnie w momencie kiedy ten idzie w prawo i tak zeby nawet (wedlug praw fizyki) nie mial prawa nawet zareagowac i cos zadzialac.
Szanuje akcje Messiego z Getafe, ale ta akcja jest dla mnie duzo wiekszym majstersztykiem.
0
@masq Lucy Lawless vel Xena the Warrior Princes.
Jodi Lyn O`Keefe vel Gretchen Morgan.
0
@ViscaBarca123 co ma do rzeczy vidal i rakitic do puiga? calkiem inny typ zawodnika i rola w druzynie
8
skoro ma klopoty z pamiecia moze w przyszlosci zostac prokuratorem u nas :)
1
@LuisSalvano Mialem podobnie. Kiedys chcialem poszukac statystyk BBC i nie zgadniesz co mi wyszukalo najpierw....
1
@barcanawieki czyli za chwile zginie 50 cywilow w ramach odwetu, ale to spoko wkoncu to tylko statystyka podawana na koncu wiadomosci, nie ma sie czym przejmowac
0
@SHIBA https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fdok7xy59qfw9h.cloudfront.net%2F340%2F09eca%2Fe1f7%2F422b%2Fa2a1%2F79807fd08f7d%2Foriginal%2F719194.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fask.fm%2FMaksiooo15&docid=0c3RJagYgAwp_M&tbnid=Tg9h-WPWy8SG5M%3A&vet=10ahUKEwi93pr4xrrlAhUPqYsKHZhODVYQMwiGASg1MDU..i&w=508&h=581&client=firefox-b-d&bih=701&biw=1536&q=wies%C5%82aw%20wszywka%20cytaty&ved=0ahUKEwi93pr4xrrlAhUPqYsKHZhODVYQMwiGASg1MDU&iact=mrc&uact=8
0
@Ratamahatta 2015 -"Zeby rywal Komorowskiego wygral z nim w wyborach prezydenckich, Komorowski musial by przejechac niepelnosprawna zakonnice na pasach"
Zawisza 2019 - O kurde ! mam pomysla :D
1
@Commando flatout ultimate carnage :)
0
@kerouac Jeden naukowiec odkryl czego one chca, ale umarl ze smiechu.
0
@hyzar za sprawa Valverde gosc zaliczyl kilka spotkan w 1 druzynie, nie dotykajac trawy w meczu drugiej druzyny. Ale wiadomo, kazdy byle powod do narzekania na valverde jest dobry
3
@FC1899Barca bardzo analityczne podejscie. "trener jest winny i ch**". Brawo. Gazety beda sie o ciebie zabijac, glownie brawo sport, giga sport i inne tego typu.
0
@MarioVeB! sadzac po mimice jovicia to tam w glowie bylo tylko serbskie: Sef nie ksycy, ja nie poniemaju.
0
@krzychu1526 ale po co nowi obroncy? przeciez Umiti jak nie jest polamany i jak dojdzie kiedys do formy to jest top3 swiata #PewneInfoRambli
0
@Katalonbar ma szczescie ze nie zyje w 3 rzeszy. Do Oswiecimia rzucili Mengele zeby wlasnie szukac takich ludzi jak ona
2
@kkbarca tylko nie wspomnij ze przy nim de Jong i Arthur wygladaja swietnie, bo Ci wyrzut na sumieniu zyc nie da
4
Barelona znowu wygrala, na fcbarca.com znowu stypa z tego powodu. I ten bol 4 liter ze Valverde dalej jest trenerem (zawsze mnie bawi takie plucie jadem).
A do tego wszedl kuponik z kurdem 11. To sie nazywa Dzien Dobry.
0
@TheNekro94 brytyjczycy to akurat sa pewnie w 7 niebie teraz. Cisza spokoj stabilizacja, zadnych strat, same zyski. Dali tak fajny przyklad tego jak sie wychodzi z unii, ze az dziwne ze sama unia nie chce z siebie wyjsc, taka sielanka.
0
@liam
9
@Misugi14 to wyjatkowych, albo slabej formy bialych? Zdecyduj sie :P
0
@BigShaq @Grzesior667 i to zadzialalo na nich jak:
0
@NeroTFP ""Na Podlasiu (...) o Zenku Martyniuku" az chcialbym zobaczyc oskara, do ktorego bedzie nominowany ten film :D
2
@Socjopata bo jestes ladniejszy jak sie patrzy na Ciebie z zamknietymi oczami?:)
1
@Colon 1 neutralny dla pis? Biedak, ktos w tvp stracil pewnie prace :(
0
Kiedys juz byl artykul ze barca miala pierwokup do saula.
Ale jezeli to prawda, to ten patologiczny zarzad powinien siedziec o prokuratora za kolejne dzialania na niekorzysc klubu i niegospodarnosc.
2
@jedrek7000 Dziwi to? Po tym jak glosowano nei raz na komisjach?
NIe wazne kto i jak glosuje, wazne kto glosy liczy.
0
@macio_944 Fajnie sie hejtuje, bo to takie modne ale spojrzec merytorycznie to juz gorzej.
Do maja ciagle bylismy w grze o triplete. W tym sezonie mimo kolejnych problemow ze zdrowiem zawodnikow mamy pozycje lidera, a w grupie smierci jestesmy wspolliderem.
Transfery realu z zeszlego roku i z tego:
Ich bramkarz przyszedl, i z topu swiatowego notuje statystyki na poziomie ligowego sredniaka max, podczas gdy nasz bramkarz to absolutny top.
Ich 300 mln poszlo na nic, bo zadnej rewolucji tam nie ma. Jovic gra malo, a jak gra to slabo. Hazard przyjechal z nadwaga jak do ekstraklasy, Mendy jako tako sie trzyma, Militao kolejny sredniak.
U nas de Jong notuje przeskok z holenderskiej do hiszpanskiej ligi jakby to byl maly pierd. Griezman moze gra w kratke ale daje punkty. Umtiti sie polamal, a EV zalatal go i swietnie wprowadzil Lengletem.
Nie bronie na sile Valverde, bo to nie jest wybitny szkoleniowiec, ale solidny bardzo dobry warsztatowo przygotowany gosc, a jest hejtowany za kazda decyzje bo nie spelnil zachcianki kibickow i nie wygral LM.