0

@koksik2700 kolejny wybitny taktyk made by rambla

0

@SHIBA " Jakie biehapie, sef nie kzyczy, ja nie poniemaju"

1

@jedrek7000 nie no ma, napewno ma, tylko nie chca mu go oddac rosjanie.

0

@sliwa92 hmm gosc ciagle na blizej lewej strony, a ty pytasz czy nie bylo planu.... to trzeba usiasc i na spokojnie.

5

@KapiFCB Z tego samego powodu co Guardiola swoja Barcelone.

7

Argument pt " Klopp tu nie pasuje" jest wg mnie rownoznaczy ze stwierdzeniem, ze jest on slepym debilem, a nim nie jest. Chlop wygrywal albo doprowadzal do finalow druzyny, ktore wcale nie byly mega potegami, a to znaczy ze sie na swoim fachu zna. Zatem jest to gosc, na tyle inteligentny ze wie i widzi ze okresleni pilkarze sprawdzaja sie lepiej w jednym systemie, a w innym nie.
Jezeli tu przyjdzie to albo bedzie ukladal taktyke pod pilkarzy, albo wymieni pilkarzy pod taktyke.

0

50zł na Zloto dla Messiego ! Idzcie dyszki, pomnozcie panu fortune !

0

@4drian0 a moze jest rudy i nie ma z kim gadac?

0

@Jordi10 kazdy zawodnik w tym sezonie juz z takich czy innych powodow mial przerwe od gry, a FdJ nie przypominam sobie, wiec ja bym tutaj cisnal rakiticia zamiast niego

1

@HolyGoalie97 czyli hiszpanska slaba bo 22 pkt na 11 meczy, ale bundesliga to nie slaba bo bayern 22 na 11 meczy (o ile wygraja). To trzeba usiasc i na spokojnie
(Ps to nie pkty tylko stanowia o sile ligi)

2

@Danny Gaucho Prawda jest taka, ze lewemu ciagle kasy malo i sie do 500+ chce dorwac #FaktyNieMity !

0

@Vhaeraun a no to jak w fm jest kozak to trzeba grac, licytujmy od 150 mln na juz

0

@MarioVeB! mogl wrocic za tydzien i powiedziec ze jedna to samica, nie miala sie w co ubrac i musiala poszukac czegos gustownego :)

7

Fajnie by historia zatoczyla kolo jakby kolejne 10 lat bylaby walka Fati vs Rodrygo i znowu mozna mowic "Fati nasza chlopina, od malego tutaj, a ten Rodrygo to kupny za worek piniondzuffff ":)

0

@ja8215 tak jak myslalem, totalnie nic konkretnego, tylko paplanie

0

@Barwindg zapomniales 1 slowa, a sam autor mawial, ze bez tego slowa ta teza nie ma brzmienia :)

0

@ja8215 to teraz jeszcze opowiedz konstruktywnie co po tym, bo pierdylic ciagle to samo to tu kazdy potrafi, ale cos sensownego wymyslic to malo kto

27

Szukanie na sile negatywow po zlym wyniku. Dembele to akurat mial dobre podania w tym meczu do Semedo czy Roberto, a to ze ma straty to jest norma. Jako napastnicy to zawsze beda miec ich najwiecej bo i ryzyka musza podejmowac najwiecej.

0

@ViscaBarca123 jakby chcial spowodowac u niego powazna kontuzje, to by mu klocka lego kolo szafki podstawil

1

@robsesh lec mu to wytlumacz. Czlowieka z twoim autorytetem to juz musi posluchac

21

Po dzisiejszym filmiku smialo mozna oficjalnei oglosic:
Meczennikiem Rambli, ktory jest gnebiony przez zlego Valverde zostaje: Junior Firpo.
Wszystko to pomimo rewelacyjnych meczy.
To tyle na dzis. Wieczorem zapraszamy na program "Kogo kupic, kogo sprzedac poki cos wart" a w programie opowiemy:
1. Dlaczego kupic Mbappe, de Bruyne, Sane, Salaha, Sterlinga w jednym okienku
2. Dlaczego dobry trener to tylko taki, ktory bez przerwy biega i sie drze
3. I dlaczego listopad to swietny moment na zmiane trenera i przygotowania do rundy wiosennej.
Na te i wiele innych pytan odpowiemy juz dzis wieczorem, a program poprowadzi Fernando Rivera!



0

@Ratamahatta porzadnie? 1 mecz zje*** tak ze dawno tak slabego meczu w tej druzynie nikt nie zagral.
Todibo tez nie olsnil wiec jak narazie to oni nie zdzialali nic wielkiego w odroznieniu od Fatiego czy Pereza, ktorzy cos wniesli i costam graja.
Ale trzeba wykreowac kolejnych meczennikow, byle byl powod zeby ponarzekac na EV bo to daje zielone

0

@Danny Gaucho Ja jestem rewelacyjny w lozku dlatego zadnych bab mi nie trzeba. Wlasnie w tej oto chwili ide to udowodnic - 10 godzin snu jak w morde strzelil, i to bez zadnego wysilku.

1

@student97r Piotrowicz to kryl dupe pedofilowi, ten czlowiek to powinien byc w hierarchi ponizej studentow prawa

0

@martool powiedz to tym co tu lamentuja z byle powodu

0

@Marjando jakby zagral to bylby tu wielki placz czemu to nasza przyszla zlota pilka nie gra, albo czemu pereza odstawil. Nikomu nie dogodzisz

0

@Cave taaa zwalniajmy sobie trenerow w polowie sezonu, i czekajmy az sie nam trafia lupetegi solari i inne wybitne zidany

0

@barteq bo to sa rozne istotne sprawy:
1. Dlugosc trawy
2. kat nachylenia trawy o 6:42
3. Nazwisko rodowe matki osoby scinajacej trawe
4. Roznica w poziomie wilgoci pomiedzy podstawa trawy a na jej czubku
Ja tu nie chce zartowac, ale jak sie nie wezmie tak waznych czynnikow pod uwage to nie ma opcji nic wyczarowac

0

@barteq 13 cm do przodu, 7,67 cm w prawo, mordka zwrocona o 23,86 stopnia w kierunku prawej strony i cou gra tak ze zlota pilka co roku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?