0

Mokry sen rambli - typ na lawce co krzyczy i macha lapami ( i nic z tego sensownego nie wynika)????

1

@Nano22 a nie to looz, to ide glosowac na pis. Wkoncu ktos mnie przekonal racjonalnym argumentem

0

@Pewniak na tym polega sens wniosku, zeby rozpatrzyli czy sa podstawy i czy sie da

1

@Lucassito wlasnie o takim lamentowaniu jak twoim mowie

1

@koksik2700 Na takie rozkminy polecam Jana Kaczkowskiego - jedyny ksiadz ktory katolicyzm potrafil tlumaczyc logicznie, a nie ideologicznie w tym takze jaka ona ma wizje tego co sie dzieje po smierci (bo sam byl przez kolo 3 lat chory na glejaka)

5

Takie same zale byly za wuefisty,a skonczyl z trypletem. To jest sport, tu sie w 3 tygodnie moze wszystko zmienic. Real tez 1 LM wygral idac po wolfsburgach, a my tracilsmy 10 pkt przewagi w 3 mecze.

0

@MesQueUnClub96 Moze jak to singiel po walentynkach i go reka boli, to zle narysowal

3

@DamianPSV To sobie sprawdz ile jego goli bylo na 1:0/1:1/2:1 itp. Daje puknty, ma zdrowie jak kon, tyra w defensywie ze takie Kułczinie to sie od niego tylko uczyc powinni.
Nie jest typem mega wow, ale gdyby nie on to teraz bylibysmy w ciemnej glebokiej...... jak u naszych braci z afryki w nocy podczas zacmienia.

0

@NeroTFP warto dodac ze tutejszy medrcy wierzyli, ze samo odejscie Valverde zmieni wszystko, a jak bedzie styl ktory przeciez Setien ma, to juz generalnie wyniki to beda 4:0 do przerwy, a potem to w zaleznosci od nastroju.

1

Maximiliano Gomez byl do wyciagnięcia za 40-50 z celty to poskapili. Teraz w Valenci w meczu z nami nas wydymal, pokazuje ze to swietny napastnk, a oni sie bawiia w polsrodki (no ale teraz to on pewnie ze 120 bedzie kosztowac).

1

@monsterrize Mozna wysnuc z tego dwa wnioski
A) Zarzad ma gdzies trenera i inwestuje dla inwestowania (patrz Malcom).
Lub
B) Setien w lecie poleci wiec i tak jego zdanie sie nie liczy.

0

@pikass14 sory ale az mi dialog z bundych przypomniales
Peg: Al chce sexu
Al : Peg robilismy to w zeszlym miesiecu, nie mozemy tego robic na okraglo, musimy sobie zrobic pol roku przerwy, bo nam to spowszednieje.

Moze u Twoich rodzicow bylo tak samo tylko w latach ?:D

2

@betonito wszyscy 3 to bardzo dobrzy pilkarze, tylko takie internetowe znawco trolle mysla inaczej

0

@Gall czyli bylo iz az trzech, z czego wszyscy na poczatku dekady, a dwoch z nich to legendy swiatowej pilki. Kto ogladal Paulinho ten wiedzial ze to nie ma byc wirtuoz, tylko typ co wniesie kilogramy, miesnie i wejscie w pole karne kiedy trzeba i to dal. Szczegolnie ze typ przez 1,5 roku gral non stop bez przerwy wiec to jego kolejny + ze mial ciagle zdrowie.

0

@Gall Paulinho - 34 mecze, 9 goli. Prosze wskaz pomocnika, ktory w naszym teamie strzelil 9 goli w sezonie (w ciagu ostatnich 10 lat).

4

Tak samo Rambla plakala jak kupywalismy Paulinho.
Rodrigo to dobry, mobilny napastnik, który powinien rozruszać troche naszą ofensywe.
Co prawda wolałbym Maxi Gomeza, bo to świetny napadzior poodobny do Suareza, albo Williamsa, ale jest jak jest. Rodrigo to tez swietny napadzior i psioczenie na niego jest grubo przesadzone.

2

@Gaucho Widze ze nie tylko na mnie Paulinho zrobil wrazenie ale zeby az tak :D
Zdrowia i szczescia amigo

1

@kazbychu wprowadzmy akcje "Strefa wolna od katolikow" i popatrzmy jak rozpetuje sie wojna domowa gorsza od swiatowych.

0

@robsesh z messim sie po angielsku z pewnoscia dogada takze ez

5

@dymek17 pracowalem w handlu i niedziela to najlepszy dzien.
A) Cisza nic sie nie dzieje specjalnego
B) Moglem sie uczyc, bo bylem nowicjuszem a odrazu na kierowniczym stanowisku
C) Dodatkowo platne
D) odbieram w tygodniu, i moglem robic co chce - isc do banku, urzedu, ogladac LM do pozno.
Chcesz spedzac czas z rodzina? rzuc prace, bedziesz miec go bardzo duzo.
A no tak, potrzebujesz pracy zeby ja utrzymac - to moze zmien prace?
Podpisujac umowe wiedziales na co sie piszesz. Ja dojezdzam z domu do pracy i nazat 104 km, praca 3 zmianowa, tez musze w niedziele pracowac i jakos zyje i nie placze z tego powodu.

0

Liczylem na jego transfer przed sezonem, licze ze jednak sie na niego skusza juz teraz. Zaraz zaczna za niego wolac 100-150 i bedziemy zalowac.

0

@bixmix idac twoim tokiem rozumowania to piatek powinien odejsc z milanu za 100mln, a jak pokazuje ten "kolejny sezon" to byla by epicka wtopa

0

@wielofish spokojnie, nie ma Valverde to teraz Rakitic bedzie cisnal triki jak Ronaldinho. Przeciez to on byl wszystkiemu winien

0

@donleoJR rzekomo kazdy gol zdobyty z uzyciek reki mial byc anulowany, a tutaj byly nawet 2.
PS Skoro gol messiego z AM zostal anulowany za taka minimalna reke, to tutaj powinien byc tym bardziej.

0

@Encore mi borusia cisnienie podniosla, ale nie dala d.....
Ale juz polecialo w ich kierunku pare slow, jak w dowcipie o "konkursie w przeklinaniu"

1

@Nolife1899 nie ogladalem duzo realu w tym sezonie ale
A) Fede Valderde jest epicki. Szkoda ze nie gra u nas, bo trio De Jong, Arthur (o ile ogarnie dupe) Valverde zabilo by intensywnoscia kazdego rywala
B) Mendy to jest nowym Abidalem, naprawde swietny silny szybki obronca.

0

@KamQiX miala byc jedna odpowiedz, a jest ich juz duzo wiecej. Jedziesz na studia !

0

@Gregsky10 1. Z tym jednym z najwiekszych to przesada, ale bardzo duzym to juz ok.
2. Gosc obecnie jest zatrudniony w FIFA wiec ot tak od reki nie jest do wziecia
3. Prawdopodobnie nie zna jezyka
4. Nie trenuje od jakiegos czasu, a jego zaufani ludzie zapewne porozchodzili sie po innych klubach, a to problem

1

@Sznejk w lidze mamy 4 remisy, 3 porazki - wymien ktory z nich to byl ten mniej istotny. Dodam ze ktorykolwiek wygrany z tych meczow dawalby nam w tej chwili przewage w tabelii i lekki margines bledu.
Zatem niech na mnie splynie legendarna widze ramblii i objaw mi, ktory to mecz "mniej istotny"

0

@Ratamahatta ja mam wrazenie ze sa ludzie tak zapatrzeni w byle co, ze kazde pierdniecie zwalaja na valverde. Kto by nie byl trenerem to
A) Bede mu zyczyl sukcesu
B) Tak samo bede patrzyl na przyczyne porazki, nawet jak trenerem bedzie tu marian pazdzioch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?