Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@szymonekk united za chiny ludowe nie wejdzie.
0
@ToWinaSedziego skoro sa tacy sami to trzeba zrobic z nim to samo, czyli out po 1 kadencji.
PS. Jakie ma znaczenie ilosc ustaw, a nie ich jakosc? przeciez dlugopis podpisywal buble ktore kilka razy zmienialy to samo prawo, nie mowiac o chaosie jakie te ustawy wprowadzaly.
1
@masq po kolei:
1. Akurat uchodzcow to pis nasprowadzal jak nikt inny (patrz dane dot. kart pobytu, pozwolen na pracy i innych dot. imigrantów). Pewno warszawiacy to będą widziec - ja pare razy tak bylem w ostatnich latach i imigrantow jest tam ogrom.
2. "Ideologia" lgbt odejdzie, zostanie ideologia katotalibow jak mawial sp. ks Kaczkowski - w niedziele zakupy? nie bo dla Boga. In vitro? Nie bo biskup zabronil. Placic podatki zeby ksieza mieli za friko zycie? pewnie ze tak. I tak by mozna wymieniac.
3. W usa maja armagedon bo typ zabil czarnego, my mamy policje wlepiajaca 10k (razem z sanepidem) kary dla dwoch emerytek, bo stwarzaja zagrozenie, a dziewczyne na rowerze zatrzymuja, bo moze byc osoba poszukiwana albo zaginiona.
Podsumowujac - Twoj post pokazuje ze propaganda pisowska dziala - boisz sie rzeczy ktorych u nas poprostu nie ma.
Ja sie boje (jestem wrecz 300% pewien) ze wygrana adriana to:
A) Kolejne podatki w gore
B) Kolejne wysokie % inflacji (nawet nie % sie tu boje - konrekty: Sos ktory kupywalem w ciagu kadencji pisu z 3,99 na 5,20. Chleb z 1,29 na 1,99. Kielbasa najtansza z 12,99 na 14,99 (na promocji, tak to 15,99).
C) Kolejna bezkarnosc dla kolesi - Kaminski, Morawiecki, Kaczynski, zbawca minister zdrowia, Rydzyk.
D) Kolejne miliardy w bloto - 70mln za sasinade, 200mln za respiratory, nie pamietam ile za maseczki, a do tego syf w armii, finansowanie sluzby zdrowia u nas to dno, nie mowiac juz o nowym systemie ktory tylko poglebilo kryzys.
37
To uczucie, kiedy 3 miesiace jestes na odwyku, a teraz daja ci potrojna dawke.
1
@masik86 z 14 goli 12 dawalo remis lub prowadzenie. Gdyby nie on to bysmy byli w czarnej d.
0
@Pewex tylko co ma prezydent do 13stek skoro to parlament uchwala zeby odebrac? Taki to jest wlasnie ciemnogrod
0
@Naturopata tylko problem w tym ze jak znowu udowodni ze jest wart 111, to moze wtedy kosztowac 170. Thank you neymar.
0
@Turio byl wedlug takich jak ty. On wcale nie chcial tu przychodzic
0
@Statistics ale ja to doskonale rozumie, tylko odnosze sie do czego innego.
0
@Statistics (nie porównuje, a mówie o logice) - czyli nazizm, czy faszyzm to też nie byli ludzie tylko ideologia, wiec nie powinnismy ich sadzic, tylko zle oceniach ideologie?
I jedni i drudzy to sa konkretni ludzie, reprezentujacy zbior wartosci.
3
@Janiama Jestem zwolennikiem Arthura, bo on razem z De Jongiem i Dembele (hejtery nie jedzcie mnie, to nie post o nim, ja go lubie ale wiem ze slaby ze zdrowiem, mimo to wierze w niego) powinni nadawac ton Barcie post-Messi.
Ale statystyka 137 meczów w seniorskiej piłce w wieku 24 lat to jest bardzo mało. Cały hejt za (Rzekomy) brak profesjonalizmu, czy tryb życia jest ciśnięty na Dembele, bo mu już taka łatka przylgnęła, ale jak widać Arthur jest wcale nie lepszy.
0
Bedzie to dobra okazja zeby mlodzi cos pograli i sie ich zweryfikuje co potrafia.
0
Zamowilem przedmiot na Aliexpress. Sprzedawca kilkukrotnie przesuwal czas dostawy. Ostatni minal 30 maja. Przed 30 maja otworzylem spor i otrzymalem zwrot srodkow (poprzez payu zgodnie z tym jak placilem. Przedmiot otrzymałem dzis (08.06.2020)
Teraz pytanie:
A) Czy w zwiazku z tym ze sprzedawca nie dotrzymal zadnego terminu dostawy (I Termin 30.04, drugi 20.05, trzeci 30.05) mam mu zaplacic?
B) Jezeli tak to jak to zrobic? Zrobic zwrot zwrotu z payu i pieniadze wroca do sklepu?
0
@Lukjav i to jest logika ! KTos z danego kraju sie nie sprawdzil to omijamy szerokim lukiem ! Tak sie to robi, trzeba bedzie dac Monchiemu Twoje namiary, nauczysz go jak robic transfery/
1
@donleo12 no ta, 20 latek 2 rok z rzedu w silnej lidze robi double double, jakiz on slaby....
4
@PuszkinFan az strach pomyslec w jakim szoku beda tacy jak ty jak sie dowiedza ze Werner to nie npc w grze, i moze miec wlasne zdanie ktore brzmi "Chce grac w PL, a nie LL".
1
@Janiama niektorych pytan nie warto zadawac :D
17
Zaraz sie zleca ci co beda wypominac mu ile zarabia. Klub i tak wiecej na nim zarabia niz mu placi (a w najgorszym wypadku wychodzi na 0), wiec nie ma co plakac nad jego kontraktem.
0
@l0Messini masz cos do hipsterów?
0
@MESSIah16 z tym ze wojna, a epidemia to 2 rozne rzeczy.
Ale jak juz porownujesz, to pamietaj ze z warszawy to jeszcze 10 lat po wojnie usuwano gruzy.
0
@DanielOOL Mysle ze po tym wyniku swiat niedlugo zapomni o Suarezie, Ibracadabrze, Lewandowskim,a beda pamietac wyczyny pio pio Piatka.
0
@Europejczyk1980 szkoda tylko ze on ostatnie wybory wygral przez ordynacje, dostajac mniej glosow (ciekawe skad my to znamy).
0
@kamill// Jaki prezydent moze miec program, skoro konstytucja daje mu re-aktywne dzialania.
Chce ustawy - musi ja wyslac i liczyc ze partie to przeglosuja.
Ustaw dzadza mu - to musi sie do niej ustosunkowac. Weto? Nawet jak zacznie udawac weto jak adrian to i tak w parlamencie mu je moga odrzucic.
Wiec jedynym programem prezydenta moze byc to, ze bedzie on prezentowal postawe pro albo anty, czyli jego wartosci, a te mozna juz jakos okreslic po ich dotychczasowych dokonaniach. A po adrianie juz wiemy ze da sie wyrolowac w kazdej sytuacji (Kurski, MAcierewicz, Ziobro), nie zalezy od niego kompletnie nic, podpisze najgorsze dziadostwo dla swojej parti (2mld dla tvp), klamie w zywe oczy ludziom (aa bo 13 emerytura to my, a 1200 za smieci to samorzad), i nie ma nawet odrobine godnosci i honoru i musi sie prosic o podanie reki od zwyklego posla, bo jest prezesem jego partii.
1
@Stanio87 @Janiama https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najwieksze-miasta-w-Polsce-pod-wzgledem-liczby-ludnosci-7763083.html
10 najwiekszych miast to 6 274 620, czyli 1/6 polaków (przyjmujac że oficjalnie mamy 38mln, z czego z 2 na emigracji). Ciekawe kto tu sie bardziej zaorał.
1
@ArdoFCB Moze pani z tvp zapyta
1. O 2 mld na panstwowa propagande tvp
2. Nagrody ministrow ktorych nie oddali
3. miliony na wybory widmo
4. powiazania ministra zdrowia, jego brata i narciarza oraz maseczki z chin
5.dzialki premiera kupione ze 10%.
Oto mogla by zapytac jednym tchem, a te 2 mln na fundacje to nic, przy grubych miliardach ktore kreca jej pisowcy pracodawcy.
3
@johny11 racja. Oddajmy go, kupmy kogos za 150mln, najlepiej z 1 stron gazet (zeby w fifie bylo dobrze). Po co komu taki Roberto, przeciez on tylko potrafi strzelic gola z PSG na wage awansu, czy zaliczac asysty do Suareza w meczach z realem.
0
Halland jest bardzo mlody to ciagle dzieciak. Czeste zmiany kraju moga mu zaszkodzic w psychice. Niech pogra jeszcze rok w bvb okrzepnie z mocna liga, dorosnie jako czlowiek.
Mbappe tez jest super talentem a rozwija sie dobrze bo jestt w swoim kraju w swoim miescie. Inni jak np halilovic wedrowali po europie i slabo skonczyli
0
@Barca1992 jak nic nie znaczacych? Bedziesz miec poklask wsrod osob "Sprzedac wszystkich, kupic wszystkich i jedziemy 5:0 co mecz" - to jest moze malo? Wyzej jest juz tylko usmiech bombelka jest.
0
@CZaras chlop gral non stop po 60 meczow wiec juz nie mowiac o szacunku do pracownika czy czlowieka powinni mu powiedziec wprost ze chca by odszedl.
@Litman moze nie taka jego rola? Owszem w pierwszych latach dawal gole wchodzil wyzej itp ale u takiego valverde ewidentnie mial role asekuracyjna bo taki byl plan ev - zeby starac sie kontrolowac tempo a to rakitic potrafi. To nie fifa ze trzeba cisnac do przodu ze statatami szybkosci i strzalu po 90+
1
@grubiorz tam byla zmiana, ale nie wiem czy aby nie wchodzi w gre faza grupowa/faza pucharowa. Ale teraz czasy sa calkiem szalone, wiec to przy decyzji wznowieniu ligi mistrzoe tez bedzie trzeba rozpatrzyc.