0

@Encore kiedys wypilem 9 litrow, ale spoko przedawkowanie wody jest dopiero od 11-12, takze nie umrzesz :D

0

@Triv44 za porownywanie czegokolwiek do swastyki czyli symbolu nazistow sam powinienes trafic do pierdla z przymusowa edukacja co sie z tym symbolem wiazalo.

0

@otylla12 chyba zapomniales obadac kogo obecnie real ma na LO

0

@damianex10 to nie jest pilkarz co bedzie zarabial po 5 mln za sezon. On w ciagu tych kilkunastu lat kariery musi uzbierac na cale zycie (chyba ze ma ogarnieta zone) albo sam ma jakis realny plan. Te Borki cczy inne Tomaszewskie (z calym szacunkiem) niech zamkna jape.

0

@MichalZZZ jesli bede mogl nominowac jeszcze raz Xene to moze byc :D

0

@Barcelismo dobrze im idzie to wyplaszczanie, szkoda tylko ze na poziomie 600+

0

@Adamski69 jeszcze nikogo nie sprzedali, a juz paplanie.
Rudy sie okazal dobrym uzupelnieniem.
Gratulacje "mistrzu".

0

@matirix20 70-100, rozne media tak narazie podawaly (mowa o smiertelnych).

0

@michal26 to jest 680 zdiagnozowanych, a nie zachorowan. Wiekszosc z tych prawie 700 osob ma rodziny, a to moga byc kolejni chorzy.

1

@barcelonistka1899 odbije to sobie na stadzie baranow co sie beda slinic do jej cyckow :D

0

@NeroTFP on walczy z ostrym cieniem mgly wiec (Jak mawial wielki polak - F. Kiepski) Trochij szacunku kurde.

1

@tristan87



Potrafil nawet wtracic watki amerykanskiej policji :D

1

@Jakchcesz co to za argument ze roberto to nominalny pomocnik? Mascherano tez obronca nie byl a przez lata nam ratowal d. w obronie

3

Kiedyś przychodzili i odchodzili tu piłkarze z klasą. Taki Henry - przyszedl, zrobil swoje, widzial ze jego poziom opada - w zgodzie odszedl za darmo. Rafa Marquez tak samo. Mascherano rowniez.
Teraz przychodza i odchodza ludzie bez klasy - takie neymarki co placza ze prezesik jest "gupi", a potem blagaja sie nawzajem o kolejny transfer. Arthurek foch i nie przylece i sie nawzajem przezywaja. Zero klasy wszystko dla kasy.

1

Podczas ostatniej kolacji Bartomeu wyciagnie z koperty czarne piorko (pozdro dla takich staroci jak ja, co pamietaja oco chodzi) :D

0

@IronSanHybrid zakonczenie 3 czesci to jest epickie - mam wrazenie ze scenarzysta mial mega deadline, a do tego mial ostre cisnienie na dwojke i musial wyrobic, dlatego wygladalo tak a nie inaczej :D

0

@IronSanHybrid sam niedawno wrocilem zeby je zobaczyc. O ile 1 i 2 fajne, to 3 to juz zasypialem. Dorosły "dejmien" jest tak rozmyty, bezksztaltny i niewyrazny ze bym mu dal rutinoscorbin :D

7

@Grzegorz12366 jak jej wierzysz w takie bajki, to lepiej zebys mial wysoki sufit, zebys rogami go nie zarysowal :)

0

@Janiama Jest tez cos takiego jak prawo podatkowe dla obcokrajowcow w panstwie. Kluby moga tez moga manipulowac prawami do wizerunku. Dochodzi tez indywidualny kontrakt np z nike, a klubem (tutaj pewno tez jest jakis bonus). Jest tez kwestia konstrukcji kontraktu - tzn. czy pensja jest jakkolwiek uzalezniona od gry.
Reasumujac to jest bardziej zlozona kwestia, my tu sobie mozemy pogdybac.

2

Czekam na ten, ktory podobno ma byc czwartym.

1

To cudowne uczucie, kiedy budzi cie placz bombelka....
.... z bloku obok
.... w srodku nocy
.... przy zamknietym oknie

Chcialbym zeby te bombelki byly takie jak z mojej rozmowy z moja mama:
-Mamo, a ja plakalem jak sie urodzilem?
- Pierwszy miesiac to wstawalam zeby zobaczyc czy ty zyjesz w ogole, bo nic slychac nie bylo.
- a potem?
- a potem sie przyzwyczailam :)

1

@Joey patrzac na moja wage to dzis na obiad zaserwuje sobie plytki oddech nawet nie gleboki, powietrze tez swoje wazy :(

0

@arraco co w tym smiesznego, wcale nie byl od niej daleko. Messi by sie obrocil na chwile w szatni, szast prast i juz by ja mial :)

1

@NeroTFP ten czlowiek tak pi**** ze juz nikt sie tym nie przejmuje, powie wszystko co mu jest potrzebne do mamienia ciemnoty. Typowy oportunista

0

@A_Gomesinho_21 pewien pan z Manchesteru United nie przejmowal sie specjalnie tym ze to "inna liga", a statystyki wyrobil takie same.

0

@kamil9040 Argument broniacy tej decyzji: Moze maja inna wizje prowadzenia druzyny.
Argument atakujacy: Jaka oni wgle maja wizje?
Argument obiektywny: Jest Fati, Trincao, Dembele, kto wie gdzie beda grac Griezmann i Martin, ani czy jest kasa i chec Ferrana zeby tu przyjsc.

1

@Keson zacznijmy od samego pra poczatku - jest prawo pracy. Ma wazna umowa to ma wykonywac prace. Foch fochem, styl postepowanie stylem, ale on dostaje za to pieniadze.

0

@noface tylko barca zmarnowala jego potencjal. Jego winy w tym nie ma nic - jasna rzecz.

1

Lukaku kolejne 2 bramki. Takiego napadziora nam trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?