Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nuter27 obrazaja, tylko roznica jest taka ze ksiezy nikt nie bije, nie wsadza do aresztu. KK odwoluje sie do boga i przykazan milosci, lgbt tego nie robi. KK nie ma milionow od panstwa itp itd.
5
@nuter27 art 32 i 33mowi ze wszyscy sa rowni wobec prawa, w zyciu spolecznym i gospodarczym itp. Osoby homo nie maja zadnego sposobu zalegalizowania swojego zwiazku prawnie, hetero maja - brak rownosci.
Osoby lgbt sa nagminnie obrazane przez czarna zaraze - wladza nie reaguje, a popiera takie dzialania
0
Troche lipa zeby 21 latek w ktorym niby mamy duze nadzieje mial grac w 3 lidze. Juz moglby i w takim cadizie pograc.
0
Stary dobry wystep Andreja vel Ferdka. Sluchajac jego wystepu, a szczegolnie juz ostatniego zdania, mam wrazenie jakby to wystepowal nasz wybitny mega super najlepszy "krul" na swiecie Jan Maria B.
1
@Cariones raczej do morawieckiego, potem za jego rada podniesie i wprowadzi podatki w klubie i nazwie je oplata :D
6
@jedrek7000 to jest sama liga pewno. Fajnie dawac takie ceny pod swoja mizerna teze ale:
A) Griezmann 28, Suarez 33 w momencie przejscia.
B) Griezmann 5 lat najmniej gry przed soba, Suarez moze ze 3.
C) GRiezmann w momencie transferu 1 kontuzja przez cala kariere, Suarez nawracajace problemy z kolanem (daly o sobie znac, mial w styczniu sezon skonczyl, covid go uratowal)
D) Griez biegal biega i bedzie biegal po calej dlugosci boiska, Suarez nie ma sil, moze potekac obroncow to tyle.
E) Griez mistrz swiata, bardzo dobry turniej, Suarez not even close.
Tak by mozna wymieniac i wymieniac.
26
Uwielbiam Dembele za jego szybkosc, obunoznosc, nieprzewidywalnosc, ale takie slowa jak Suarez powiedzial powinny byc wzorem dla niego i innych :
Suárez: Jeszcze zanim Koeman mi powiedział, że na mnie nie liczy, ja już o tym wiedziałem, bo oznajmiono mi to wcześniej. Zrozumiałem to. Poprosiłem o szacunek i o możliwość dalszych treningów aż do momentu rozwiązania sytuacji. Trener nie miał z tym problemu i kilka dni temu doszliśmy do porozumienia.
0
@Dani13 mama musiala byc dumna, bo nie byles niejadkiem - lykasz wszystko.
0
Pewne info o Descie:
Nic jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone, i trzeba czekac dalej. Pozostale informacje niedlugo [Żródło: Ja].
Macie, bierzcie, nie chce piniendzy za to nic.
23
Spoko jest Neto, jest Pena, w razie czego Roberto moze stanie. Szkoda ze Suareza sprzedaja, mogli by zrobic "eee gruby na bramke".
0
https://spottedlublin.pl/polska-ma-skuteczny-lek-na-covid-19-zostal-wyprodukowany-w-lublinie/
Polska firma rzekomo miala wyprodukowac skuteczny lek na covid. Nie znam sie mocno na takich sprawach, ale mam nadzieje ze patent na ten lek zostanie w polskich rekach ( o ile badania potwierdza jego dzialanie). Jezeli lek bedzie skuteczny, rzuci sie na niego caly swiat, co przy nawet niskich kosztach sprzedawania tej technologii da nam krocie. Ale znajac zycie skonczy sie jak z pomyslem Olgi Malinkiewicz i predzej japonce zainwestuja w jej pomysl niz nasz przemysl.
https://www.forbes.pl/pierwszy-milion/olga-malinkiewicz-i-jej-perowskity-maja-inwestora-z-japonii/s7bt9jm .
4
Wg mnie najgorzej grajacy bez pilki zawodnik od 10 lat. Potencjalem to on mogl Alvesem, ale wyszedl taki Andre Gomes.
1
@lucca87 a ze trzeba sprawdzac czy juz jest dobra do picia co chwile, to i co chwile wycierac. Sam widzisz, to ciezki kawalek chleba.
1
@lucca87 te gosciu troche szacunku dobra? Nie po to placisz podatki zeby teraz tak krotko stac. A Ty myslisz ze co, ze to tak latwo jest teraz napic sie kawki przez te przylbice i inne maseczki? Trzeba bylo sie urodzic w jakims zacofanym kraju gdzie nie mozna nawiazac relacji miedzyludzkich w urzedzie, tylko jakos internetowo to zrobic, tak bezdusznie, takze mozesz miec pretensje tylko do siebie ze sie gdzie indziej nie urodziles.
0
@Patrykl145 chyba zapomniales w jakich okolicznosciach poprzednie tryplety byly wygrywane
0
@Khajio @Pietrula95 @Szreko @Transu96 Na PW macie pytanko.
1
Sa tu jacys fani dragon balla? Mam pytanko na priv
0
@Jacu327 chyba o Woodgate nie slyszales :D
2
@Mat_Cat skoro trafilo przez kompetencje to czym sie martwi. Tu ja zwolnia to pewnie 10 firm bedzie sie zaraz o nia bilo. Oh wait, tam nie obowiazuje rodzina na swoim :D
0
@pax ile Barcelona zarobiła w tym okienku?
- z 60 milionów.
- wow, to kogo sprzedali?
- nie kogo, tylko co..... stadion.
0
@AlwaysBlaugrana ty tak serio czy troll? Barca moze zerwac z nim kontrakt jak sie nie ogoli, a wspolpracuje np z Gillete ?
0
@Jakchcesz gothic jest 20 lat technologicznie za konkurencja, a jest to dalej znacznie bardziej grywalna, ciekawsza i udoskonalana gra. Pomysl + wykonanie > Technologia
4
@Pawlak1992gdyby nie on, to bysmy ich nie potrzebowali, bo klub bylby w znacznie lepszym polozeniu.
0
@Cardinale studentow to ty nie obrazaj. Student nawet jak jest zielony, to po pewnym czasie sie nauczy. Ten typ jest u sterow klubu 5 lat (w zarzadzie dluzej) i tylko popelnia coraz wieksze bledy. O ile zostanie Suareza popieram, to seria gorzej niz amatorki kontraktowych jest godna 8 klasy rozgrywkowej w Moldawii, a nie topowego giganta swiatowego.
2
@emeu w realu gral jak mial 31 lat, a teraz ma 21, czyli potrafi sie odmlodzic. Tego ani ronaldo ani messi nie potrafia. Prost Emerson > wszyscy inni.
1
@Junngeas Głód - ja zawsze czuje głód.
0
@MarioVeB! spoko, tutaj jeden troll zacznie trolling a reszte jedzie z tematem. Ktos zaczal z amigos, potem ktos zaczal pojazd na suareza, byl przed chwila busi, teraz jest moda ze zabijaja zbawiciela puiga, zaczyna sie moda na zbawienie destem (choc 99% nie widzialo go w meczu) i tak sie tu kreci.
2
@DamianBarcaCule co chcesz osiagnac takimi durnymi komentarzami? Kolejne zebro zielonki?
0
Jeszcze niedawno inna byla jego spiewka: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/838737/philippe-coutinho-barcelona-to-juz-historia-chce-zostac-w-bayernie-na-dlugo
5
Ten bol 4 liter o busiego doskonale obrazuje jak niski poziom intelektualny tych komentarzy tu jest. Ronald ich zna, Ronald ze sztabem ich trenuje to i ich wybiera. Ten sam zawodnik moze wygladac slabo u jednego trenera, a znacznie lepiej u drugiego.
Jeden z bozyczy rambli - Klopp w 2015 - - Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną osobą w tym kraju, który wierzy w trening. Cała reszta wierzy w transfery. A ja uwielbiam piłkę nożną, bo treningi mogą dużo zmienić. W wielu momentach graliśmy bardzo dobrze, w innych - niekoniecznie. Mieliśmy też bardzo zły kwadrans przeciwko Crystal Palace. Możemy zrobić duże postępy w najbliższym czasie - zakończył Klopp.
https://www.meczyki.pl/newsy/klopp-wierze-w-treningi-inni-wierza-w-transfery/13157-n" target="_blank" rel="nofollow">https://www.meczyki.pl/newsy/klopp-wierze-w-treningi-inni-wierza-w-transfery/13157-n
Busi to znakomity gracz. To ze ma obnizke formy to normalne, kazdy ja ma, ale gdzie ma jej szukac jak nie grajac i trenujac i innego trenera?