4

@Tatazolwinia m.in. dzieki jego sprzedazy kupiono suareza. Takze smiech na sali ta twoja zbbrodnia.

26

Fabregas mial wybitne jesienie ale wiosny to na poziomie zenujacym.

1

Tu im braklo 20, kiedys na nolito brakowalo 18, na depaya brakuje 5 i co z tych budzetow miliardowych skoro zawsze brakowalo.
Kompletnie brakowalo im wizji i jakiekogolwiek planowania strategicznego. Zachowywali sie jak ludzie co w lotka wygrali a konczyyli z dlugami.
Osobiscie chcial bym teraz Laporte. Jak przejmowal klub tez rozowo nie bylo a wyciagnal klub sportowo, a i w transfery potrafil.

0

@bafi dales sie nabrac jak i ja na laptopa. Sprzedaja uszkodzony szmelc jak nowka. Zrob zwrot i kup gdzie indziej

0

@Adamski69 te wartosci bardziej pasuja do wieku Maryli Rodowicz.

4

Czekamy na wypowiedzi expertow z fcbarca.com, ktorzy po 3 latach sa tacy madrzy i powiedza ze Mbappe lepszy od Dembele :D

0

@IronSanHybrid gdyby gorniak leczyla covida -

Soloneza czas zaczac :D

1

@ShawnC przez morawieckiego i jego imperatora ludzie umieraja, traca majatki, a kraj popada w ruine zamiast sie rozwijac.
Bartek chociaz zwiekszyl znaczaco budzet (druga sprawa ze zrobil z nim to co sasin z 70 mln).

0

@Sergio_Devils maxi gomez, moze m dembele chociaz start tera ma slaby

2

@Ojciec5tkidzieci ograniczenie do 50, a ten typ jechal 120, to nie jest przekroczenie predkosci, to jest usilowanie mordestwa. Kazdy szympans z autyzmem by to pojal, ze jadac w zabudowanym 120 nie wyrobi z hamowaniem, ale nie wielki pan pilkarz. Ten cymbal powinien siedziec 25 lat, a dostal zawiasy (co wedlug drugiego cymbala stanowskiego mialo by byc kara).

0

Listopad: Trzeba oszczedzac 190 mln na pensjach bo klub zbankrutuje.
Listopad v2: Barcelona chce kasy od neymara, neymar chce kasy od barcelony.
Styczen: Brak 5 mln na transfer Depaya.
Sierpien: Trzeba spłacic 400 mln długu.

Sport i połowa rambli https://imgflip.com/i/4m83a5


0

@Ratamahatta 1-10 bym wywalil, i wstawil 1. Wyborcy.

1

@IronSanHybrid Fibonacci? To ten co wsypal Johna Abruzziego?:)

0

@MESSIah16 nic dziwnego. Chiny sie nie pi***** w tancu z epidemia. Trzeba szpital, cyk 2 dni i jest gotowy, trzeba pierdyliard testow, cyk i sa, a nie pierdylenie ze wirusa nie ma, foch, ja mam prawa i inne glupoty.

0

@barcelonaLM no ta, ty jeden wiesz prawde objawiona, a ciemny narod nic nie wie. Dodaj jeszcze cos o niewygodnej prawdzie dla elit i bedziesz miec +500 do wiarygodnosci :D

1

@barcelonaLM jaka szkole bedziesz mogl wybrac na wsi, gdzie masz 1, a do nastepnej kilkanascie/dziesiat km?
nepotyzm w prywatnych spolkach nie istnieje? really?
Wystarczy aby wprowadzic prawo gdzie prezes tv nie moze nalezec od kilku lat do partii i byl wybierany przez narod = widzow.
taki system juz masz - kaczor jest dyktatorem, jego kolesie sa 100% bezkarni i robia co chca i co fajnie jest?

0

@domin682 limity la liga powiazane z m.in budzetem klubu

0

@MarioVeB! o kibole z mojego miasta, ale jaja :D

7

Te budowanie umów, rozliczanie kontraktów i inne syfy, które były za czasów słusznie minionych sugerują że głównym księgowym, prawnikiem i innymi osobami negocującymi kontrakty byli studenci kulturoznastwa z obcego kraju.

1

@NeroTFP gdyby to babsko bylo facetem zyjacym w iraku, 200% ze byla by w isil.

0

Nikt nie zrobił w tym kraju tyle co jarek i jego wyznawcy, żeby umniejszyć roli, pozbawić szacunku do osoby i pamięci Lecha Kaczyńskiego i jego dokonań i do jego postaci. Tusk i cała opozycja 100 lat by się starać musieli żeby zrobić to co pisowcy. @NeroTFP

2

@Explode albo na aliexpress, tam jest wszystko :D

1

@MesQueUnClub96 nie na to konto co trzeba posmarowal :D

1

Kto ogląda mecze realu, ten sie w cyrku nie śmieje :)

3

I właśnie o taki real ciężko, solidnie i wytrwale nic nie robiłem ! Oby tak dalej !

0

@pokemon227 ostatni podcast poruszyl kwestie marketingu na rynku azjatyckim i tak pomyslalem, ze za te 120 to mozna bylo sciagnac Sona. Sportowo i marketingowo rozasdny transfer, a z griezmanem ktos sie przeliczyl ze to bedzie lewy napadzior albo 9.

0

Biorąc pod uwagę możliwość zarobku, pensje, i przydatność sportową - on, Umtiti, Firpo muszą odejść, jak niegdyś "Balcyrewicz"

5

OD tych pytan zalezy przyszly szacunek do redakcji:
1. Czy hawajska to pizza, czy chore zwyrodnienie ludzkosci?
2. Czy lubicie to cos zwane pizze hawajska?
3. Czy jak jecie pizze to rekami czy sztuccami
4. Czym się trudnicie zawodowo?
5. Kim jestescie z wykształcenia?

21

Wypominanie amigosow za 3....2.....1.....

0

@TomaszWitaszek krótka lekcja rzetelności mediów ad. 2020.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?