1

Bardzo fajne nowe zdjęcie. Dużo lepsze niż poprzednie.

1

@/R https://fakefriday.org/ obadaj tu, mowią ze niby działa

0

"nie ma dowodów na to że bartomeu wiedział o masowym zabijaniu finansów klubu" - i protokół 1% dla pana emili

0

@andrzejeczek warto tu nadmienić np transfer świetnego wówczas guedesa z PSG, ( które miało mieć problemy z fair Play, a i bez tego oni nie sprzedają pilkarzy) tylko za 40mln.

0

@AduŚ07 sprzedajes - za chwile kupujesz tansza i bedzie na nowe gry.

2

@IronSanHybrid mistrz europy organizacji Wojskowa Komisja Uzupełnień. Arcymistrz !

0

@BarcaInfo pytasz kogo kupi, zapytaj kogo sprzeda.

2

@Criss18Barca umtiti byl, todibo, pjanic wiecej nie pamietam

1

@kiper09 bedzie mial 75 w 2022 chyba

0

@kuz podobno u niego to imieninki to wcale nie gorsze od ferdkowych :D

4

Ferdek: Panowie, wezwałem was tu w sprawie najwyższej rangi.
Boczek: Znaczy sie co panie ferdku?
Ferdek: Znaczy sie.... napijmy sie.

Niby nic ale po latach kiepscy rozwalaja takimi dialogami :D

7

@clyde "że wychodzi i nie wie, kiedy wróci..."
"- i bardzo dobrze, paszoł won, ariwederczi roma, jełop jeden" :D

77

raz rezygnuja, raz biora na 10 lat

1

@Zoker wezma ze soba ludzi z lgbt, bo oni juz podobno od dawna chodza od domu do domu i niszcza rodziny

0

@tobiasson92 morawiecki w tvp info..... czekam na rownie wiarygodny wywiad z prostytuka dziewica

0

@Yosemite mozna by sie przyczepic do gry glowa, ale z drugiej strony on gral po ziemi.

0

@nammah duzo zrobil, szczegolnie po tak slabym poprzedniku, byl burdel, jest conajwyzej lekki nieład> Mimo wszystko na tej koncowce to juz moglby selekcjonera zmienic.

7

Wielkie cytaty wielkich ludzi
"Forma jest, ale bezobjawowa" - Piotr Żyła.

1

@Senyer kontuzje sa losowe. Jakby nie bylo ich to by znowu rok na trybunach siedzieli

2

Troche smiech przez lzy
https://imgflip.com/i/4ncic5

0

@Triv44 gra tragiczna, wszyscy niewidoczni. Messi to wgle zrobił jakiś sprint? Ter Stegena to nawet w bramce nie ma. #Setien"fruć"

0

@DonMatteo901 ooo moj bramkarz z pesa co broni wszystko i prawie mi kupon zawalil :D ma szczescie ze mi kilka innych rzeczy zrypalo :D

1

AM 1 - 2 Barca, 15 znak

0

sa juz jakies buki co daja ZP?

0

@Barclonismo ja ubolewam ze piccolo zepchneli do roli jaka teraz pelni.

0

@monsterrize akurat ceny ropy sa smieszne wiec mit ze ropa daje im wszystko juz upada. Ceny ropy ktore dawaly im krocie juz przeszly do prehistorii wiec zaraz i szejkowie zrozumieja ze zab awa w futbol im sie nie oplaca

1

@daniel32778 a tak z ciekawosci co ukradl i jakie masz dowody?

0

@VenoM byl post w tiki taka ze chcieli go kupic, ale szybko zrezygnowali ze wzgledu na cene

0

@asas1237 gdyby nie sprzedano obu to kasy na suareza by nie starczylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?