Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spoko jest szukanie tego typu "afer" - ok prawo mediów.
Ale jakby chociaż słowem wspomnieli o tym kim z wykształcenia jest, albo jakie ma doświadczenie owa Pani. No chyba ze takie informacje nie siadły by pod tezę nepotyzmu także spoko
0
@Criss18Barca sadzac po objawach ludzkiej inteligencji w internecie, lepiej zeby juz nic nie bylo, bo i tak zaczelismy sie mocno cofac
0
@michal26 szkoda tylko ze jak facet z facetem sa sobie tymi gejami to mnie to w zaden sposob nie rusza i nie dotyczy, a na kosciol musze placic mimo iz mam ich gdzies, a w taki dzien jak dzis mimo iz ja pracowalem, to do sklepu nie moge wyjsc i obiadu kupic bo katolicy musza swoje parady robic i wszystko dla nich jest zamkniete.
0
@michal26 @LionelM95 grunt zeby dykty nie zabraklo, bo z czego nasz jedyny sluszny rzad bedzie budowal swoje imperium?
2
@prosto. mozesz nas oswiecic co to jest ideologia lgbt, kto jest "zalozycielem", jakies opracowania naukowe na jej temat, zalozenie itp?
No i skoro chcesz zakazania tej ideologii to dlaczego nie chccesz np zakazac ideologii katolicyzmu? (mozna wymyslec ideologie lgbt, gender i inne brednie, to ja sobie tez wymyslam taka ideologie i chce jej zakazac bo nie lubie kogos).
0
@daniel32778 to że wielki G daje, trzeba na nia placic z moich podatkow, a potem wychodza ze szkoly takie omnibusy co mysla ze pis daje ze swoich i trzeba na nich glosowac.
0
@igor69
"Człowiek przez duże Ći - Ferdnand Kiepski" :D
1
@DaPidejpi trzeba by dobrac tylko dobra formule walki np zapasy, zeby obaj mogli odlezec swoj normalny czas podczas walki :)
1
@DonMatteo901 XXI wiek jest ciekawy patrzac na "cykle" druzyn.
Zaczela Valencia dwa razy oklep. Od 2009 na zmiane bayern i united dochodzily do finalu i oklep, potem atleti i juve, czyli ladnie budowano ekipy, a i tak nie udawalo sie wygrywac.
0
@damiano16398 czasy sie zmieniaja, a omnibusy z fcbarca.com nadal ufaja kazdej bredni ktora wypisuja w gazetach.
0
@IronSanHybrid ale po angielsku to slabo brzmi. Co jak co ale dubbing to mamy mocny.
18
Oddalismy Ville - pykneli mistrza.
Oddalismy Suareza - pykneli mistrza.
Lepiej uwazajmy gdzie oddamy braithwaite`a :)
0
@gontex Johnsonem mowisz :)
0
@PanteraCule od dawna, i jeszcze im sie to nie udalo
0
@AmigoBlancos az tydzien? U mnie w miescie sa terminy na za 2 godziny :D
0
@kamilos1214 skoro nie istniejesz, to jak chcesz ogloszenie dac? :D
1
@Sulimo odrazu miales jakies info ze to pfizer, czy na miejscu dopiero?
0
@Avernand w nike chyba przyjeli nowa grupe praktykantow.
2
Japa tam, nic sie nie znacie, nie od dzis wiadomo ze łobuz kocha najbardziej :D
0
teraz to juz wiem na 100% ze kocha barce :D
1
@tomek8756 @PanteraCule W TVP bedzie " W Polsce zwalnia sie najwiecej łóżek chorych na covid, kolejni mogą sobie wybierać gdzie chca byc leczeni"
0
@Messibestplayerintheworld Mogl byc kims, zostal tylko lepszym od Alvesa :D
0
@Stanio87 zobacz sobie chociazby 1 minute meczu przed golem paulisty.
10
Plusy i minusy gry Lengleta dzis:
Plusy: Jest i żyje
Minusy: wszystko inne.
2
Rzut rozny po akcji, gdzie Lenglet stracil glupio pilke pchajac sie do przodu, po czym stracil krycie. Zjazd totalny tego goscia.
0
@kylo12 moglbym ci oto udowodnic wyciagiem z konta ale po co? nie chcesz to nie musisz wierzyc.
Proszku nie kupuje co miesiac, bo 80 pran nie robie. Tak chodze pieszo, bo prace mam zdalna. Ubran mam az nadto. Srodkow czystosci jak pracowalem w sklepie to na przecenach 90% nakupilem tyle, ze od 2 lat to tylko paste kupuje, reszty mam jeszcze zapas.
0
@PanteraCule ja tam nie narzekam. Wszystko zalezy od potrzeb, ja ich duzo nie mam.
Za kilka lat jak ogarne 2 mieszkanie, ktore bedzie tylko pod najem i je czesciowo splace, to bede mial 2 opcje: Sprzedac obecne i zyc z najmu tego co zostanie, czy splacac i za troche dluzszy okres czasu miec 2. W kazdym razie jak nic zlego sie nie wydarzy to w okolicy 40stki dla mnie praca bedzie tylko wyborem, a nie przymusem.
1
@Kurkmen najpierw inwestowalem w obligacje, bo to bezpieczny zysk, mam do przyszlego roku na 2,1% to na nich na reke za 2 lata dostane 1800zł. JAkos przez rok kupywalem CHF, akurat jak było duze zalamanie kursu to na tym szybko i duzo zarobic sporo kasy (ja akurat wladowalem malo bo sie troche cykalem). Teraz remontuje mieszkanie, bo je tez wynajmuje (zawsze to pare zl z najmu wiecej wezme, a jak je bede sprzedawal/zastawiam pod hipo na drugie mieszkanie to bede mial duzy +). Ostatnimi czasy tez sprowadzam troche koszulek z azji (np z dragon balla, Wowa i innych) i sprzedaje z 2-3x przebiciem (robie to na odpierdziel kompletny, a i tak sie calkiem sprzedaja). NA koniec roku planuje zmienic stanowisko w banku, to poznam lepiej jak sie akcjami obraca, wtedy i w to wejde.
To tak w skrocie ostatnie 1,5 roku z 10 lat w ktorych juz cos obracam kasiorka :D
0
@kamilos1214 @Dalhi mniejszy kredyt, to mniejsza rata.
Jak to powiedzial jeden z analitykow - nie znam nikogo kto by zyskal na odkladaniu decyzji o inwestycji w mieszkanie. O ile oni czasem gadaja farmazony, tak z tym zdaniem sie zgodze.
0
@Kurkmen dodalbym ze w obecnej sytuacji kredyty sa najtansze od bardzo dawna