Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Podejrzewam ze Cou Umiti i Pjanic zarabiaja wiecej niz jeden Griez, wiec wole pozbyc sie ich niz jednego Grieza
0
@Uukasz_93 pasozytuja bo legalnie podpisali kontrakt i maja pelne prawo go wypelnic? Wez sie walnij w cymbal zanim cokolwiek napiszesz.
20
Martin z tego co wiadomo i tak ciagnie duza wieksza kase poza boiskiem niz na nim, wiec te podreslanie nowych zarobkow jest dosc slabe.
0
@JarekS tylko ze Saul sam ma lej po bombce w swojej formie, a takiego Griezmana z jego pracowitościa mozna spokojnie ustawic w pomocy. Czysto sportowo ja bym byl za taka opcja, niz wiara w reperowanie Saula.
5
Szkoda ze tak mocno sie cisnie na Griezmana, ktory strzela, asystuje i pracuje, a nic nie rusza sie z Umtitim, Pjanicem, Coutinho którzy obecnie nie daja nic. Rozumie ze to przez to ze z calej ferajny tylko Griezman jest cos warty, i mozna go ustawic np na ofensywnym pomocniku. Szkoda go, bo pomimo ze swoje za uszami ma, to jednak zapracowal sobie na szacunek, a teraz wypycha sie go kolanem.
0
Szanuje naszego rudego trenera, ale jedyna wymiana z AM to bralbym Griezmann za Simeone :)
0
@macio_944 Grafika wow, dzwięki wow, wszystko wow. W ciągu 20 lat takich gier powstanie jeszcze multum i o tej grze wszyscy zapomną, a taki kanciasty Gothic czy Herosi żyją.
0
@Janiama dwie jedynki to moze slabo wyjsc.
0
@Kgorecki2500 a ja ciagle czekam az paplajacy "Tvn klamie" udowodnia chociaz 1 przykladem ze klamie.
0
Kiedy czekasz na oficjalke az Umtiti Cou i Pjanic odejda:
0
W sumie ciekawe jakby chcieli go teraz sprzedac ile dalo by sie za niego tak hipotetycznie wyciagnac.
0
@koziar a gdzie ballack?:D
1
@JordiElNino medalista ME i MŚ parkuje u nas, w lidze gdzie cieszymy sie jak uda sie wypromowac pilkarzy do sredniakow w srednich ligach. A Poldi to gracz bayernu/arenalu/interu. Dla porównania - obecni mistrzowie Francja, wyobrazacie sobie ze taki Pogba Mbappe czy inni mistrzowie by tu skoczyli? Nikt nie ma podjazdu do Podolskiego w kwestii prestizu pilkarzy ktorzy tu przychodzili.
0
@PiotrR to nas pogodzil, i strzelil i nie strzelil :D
1
@PiotrR i bedzie na spalonym :D
0
Ma odrabiac straty, a wpuszcza Morate. Dla takich momentow powstalo "xD"
0
@KapiFCB za skladke ma sie darmowa szczepionke, nawet nie trzeba na nia czekac (ja mialem 2h od rejestracji). Skoro ktos nie chce bo jest cwaniak to niech placi za leczenie, skoro nie chcial darmowej szczepionki ktora ma ochronic przed hospitalizacja
0
@Krystian_mix miller uznal ze nie bedzie juz gral postaci hetero, a dominic jako jego kumpel to w ramach solidarnosci
0
@Krystian_mix tworca zrobil juz skrypt na 06x1 ale troche stanelo, a teraz to miller juz sie wycofal a zanim dominic wiec lipa
0
@Ramos9248 pogadal bys z byle jaka osoba z powiklaniami po covidzie to bys z tym xd nie wylatywal cwaniaczku
0
@Kgorecki2500 tym ze klub zerwal jednostronnie, przez co on jest poszkodowany bo nie ma pensji. Jest minimalna roznica miedzy zerwaniem umowy, a rozwiazaniem za porozumieniem stron.
0
@Barcakolcz jakto? Przeciez konferencja Verattiego to juz tylko kwestia godzin :)
2
@Tomo1989 podpisuje sie wszystkim czym potrafie pod taka "petycja"
1
@puyol_presidend5 platnosci w ali jak i wszedzie sa podobne - nigdy nie plac karta, a jesli musisz to ustaw sobie bardzo male limity przelewow internetowych.
Jak pokazuje 3-17, to zazwyczaj jeden najmniejszy produkt jest za 3, reszta za 17.
0
@Kamyk37 Przychodzi baba do lekarza i pyta:
- Doktorze, jak leczyć owsiki?
-A co, kaszlą?
2
@puyol_presidend5 na internecie wiele zlych opinii. Na infolinii banku tez mialem wiele przypadkow ze chcieli zwrot pieniedzy bo ich oszukali w rozne sposoby. Lepiej aliexpress bo:
A) Produkty te same w wiekszosci
B) tansze
C) nawet jak sklep cos kreci to absluga potrafi w 30min przyznac zwrot
D) Dostawa jak to z azjii, bywa 3 tygodnie, bywa 3 miechy.
0
@Mixtape no tak, kupywanie mlodego zawodnika z bilansem 34m 24g jest bardzo dziwne.
1
@BXOD uwaga suchar :
Nie wiem kto top 3 na tej liscie, ale napewno Jack Dawson bedzie na jej dnie.
0
@Katalończyk 99 nagrode powinno dostac stwierdzenie "Kontynuują to co wcześniej kontynuowali"
0
@Bykunn moze czekac nawet biedronka, mechanizm jest ten sam - nie ma produktu pt Messi to dla nich to staje sie mniej oplacalne zatem mniej dadza. I tak jest z kazda firma.