Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GadulkiGembulki z tym icardim to niezle odplynal.
0
@Dembouz1899 Pamiętam jak robiłem analize wizerunku firmy pepsi i w prezentacji mialem tez ta reklame, jako przyklad ich kampanii :) Rzeczywiscie reklama kapitalna.
0
@mrboom sevilla dortmund pozbawili mnie 1k zl w 90+ minucie za 2zl.
Teraz milan znowu w 90+ minucie kolejny kupon zawalil, tak sie jakos sponsoruje bukmacherow :D
0
@TheNekro94 jeszcze powinienes dodac
Kupon: gole 3,5+
Rzeczywistość: 0:0 :)
0
@Maciek98 Różnica jest taka, że ci których wymieniłeś już pare lat grają, a mega furory nie robią. Valverde ok swietny grajek, ale Brahim odbił się od realu, w milanie wielkiej furory nie robi sadzac po statystykach, Kubo odbija się od sredniego jak sie okazuje Villarealu, Reiner za duzo nie gra, Vini i Rodrygo wielkiego progressu nie robią, a Odegard to tym sezonem nawet regress zalicza.
Młodzież u nas gra dopiero 1 sezon i poziomem wcale nie odstaja, a ich porownywac ich bedzie mozna jak sie zobaczy czy robia progress i stanowia o sile zespolu czy tez nie.
Ponadto o czym zapominasz z 99% ludzi - pilkarze tez maja zycie, a nie tylko kopanie pilki. Wiec moga wolec miasto, kibicow, moga sie znac juz z pilkarzami, wiec moga isc tam gdzie juz kogos znaja, agent ma sporo do powiedzenia, i tak np Borusia moze zechciec w ramach rozliczenia takiego Trincao, Emersona czy innego Puiga i juz te negocjacje inaczej wygladaja.
0
@KhabibFCB zgłoszone dwa razy, mam nadzieje że ban ci posmakuje
0
@marcin000019 @sevs G3 zasługuje na remake i to taki prawdziwy. Jak dla mnie w tej grze całkowity brak bosów i styl walki wykastrował tę grę maxymalnie. Taki duży sandbox bez wyraźnego sensu gry
1
@KhabibFCB i dlatego musisz go odrazu od debili wyzywac?
1
@msmsms "Obiad" - Mama.
"Hehehe" - Piotr Żyła.
0
Teraz na wywiad z Piotrkiem, będe czekał jak na mecze Barcy Guardioli kiedyś :D
0
@th@les polacy chca niskich podatkow, dlatego premier obdarowal ich mnostwem nowych niskich podatkow
1
@_Specjalista nie dorasta do pięt Semedo, co nie?:D
0
@D10SLEO jakby nie strajk scenarzystow i skrocenie ( i robienie ot tak aby skonczyc) z 21 do 13 odcinkow, to 3 sezon by ownował wszystkie. Ja i tak wole 3>1, wole budne wiezienie z narkomanami, dziwkami meskimi i calym syfem gdzie mozna umrzec w 3 minuty niz stosunkowo lakierowane fox river (chociaz i to tez fajne jest)
1
@don'T.R.I.P.e akurat pracuje w banku i widze co sie dzieje jak na byle stronie podasz te numery z karty. Wczesniej bylem pewien zeby nie placic w necie karta na 100%, teraz jak juz popracowalem to jest juz jakies 1000%
0
@don'T.R.I.P.e jak zaplaci karta debetowe w necie to musi podac wszystkie jej dane, a jak sklep jest falszywy to beda starali sie to wykkorzystac
0
szkoda chlopaka, w PSV zapowiadal sie na mega kozaka, a wyszla mega klapa. Oby po karierze mu dopisywalo wiecej szczescia
1
@clyde jako buddysta powiem ze tak do konca nie jest, ale z grubsza sie zgadza.
0
szkoda ze nikt nie patrzy ile zarobil dla klubu
4
Bliscy Leo zapewniają, że są bliżsi niż kiedykolwiek. Dodają również, że oni są bliżsi niż tamci są bliżsi, i wszyscy inni bliscy. #FaktNieOpinia
Ps. Są bliżsi niż Kaczyński, który zblizał się do prawdy latami i nadal nie wyszło.
0
@Kapitan_SW ja wlasnie tez na lapku
0
@Mr8lack ciekawe dlaczego tak mocno trzeba podkreslac jego transplciowosc, zamiast poczekac i zobaczy co umie/mysli/mowi/dziala. Wole zeby mnie leczyc gejowski transeksualista o czarnym kolorze skory wyznania judaistycznego o ile cos umie niz prawilny polak katolik z zamilowania koniowal co grypy wyleczyc nie potrafi.
0
@adi7adi8 pytanie co. Inne strony normalnie, tyle lat rambla dzialala ok, a tu takie irytujace cus.
3
Zaraz mnie ......zdenerwuje sie. Co to sie dzieje ze jak przegladam ramble to mi ona przeskakuje do gory i na dol (razem z tym suwakiem po prawej), nic nie idzie normalnie przeczytac. Mial ktos cos takiego?
11
Pisze sie Trincao, a czyta Andre Gomes.
Tak juz na powaznie mowiac to oba przypadku sa niepokojaco podobne.
0
po jego kadencji to juz tylko na szczescie mozna liczyc, bo nic innego nie zostalo
0
@ranger3120 skusilbym sie, ale ze nie ma gromadki bombelkow dla ktorych szuka tatusia, ktory bedzie ich utrzymywal (oczywiscie z pensja na reke 10k+) to jej atrakcyjnosc spada o 300%.
0
Spokojnie to juz koniec meczu.... na dzisiaj, jutro jak real strzeli dwie to bedzie ostateczny. Jak nie jutro to az do skutku :)
0
@PatrychoO w listopadzie byl news ze ma byc juz do kupienia :D
0
Mozna gdzies kupić koszulkę z 4 kompletu na sezon 20/21? Allegro przeszukane, aliexpress tez, a koszulki brak :(
5
to tak jakby powiedzieć, że każdy kandydat ma ma 50% szansy na wygraną - albo wygra, albo nie.