0

@GadulkiGembulki z tym icardim to niezle odplynal.

0

@Dembouz1899 Pamiętam jak robiłem analize wizerunku firmy pepsi i w prezentacji mialem tez ta reklame, jako przyklad ich kampanii :) Rzeczywiscie reklama kapitalna.

0

@mrboom sevilla dortmund pozbawili mnie 1k zl w 90+ minucie za 2zl.
Teraz milan znowu w 90+ minucie kolejny kupon zawalil, tak sie jakos sponsoruje bukmacherow :D

0

@TheNekro94 jeszcze powinienes dodac
Kupon: gole 3,5+
Rzeczywistość: 0:0 :)

0

@Maciek98 Różnica jest taka, że ci których wymieniłeś już pare lat grają, a mega furory nie robią. Valverde ok swietny grajek, ale Brahim odbił się od realu, w milanie wielkiej furory nie robi sadzac po statystykach, Kubo odbija się od sredniego jak sie okazuje Villarealu, Reiner za duzo nie gra, Vini i Rodrygo wielkiego progressu nie robią, a Odegard to tym sezonem nawet regress zalicza.
Młodzież u nas gra dopiero 1 sezon i poziomem wcale nie odstaja, a ich porownywac ich bedzie mozna jak sie zobaczy czy robia progress i stanowia o sile zespolu czy tez nie.

Ponadto o czym zapominasz z 99% ludzi - pilkarze tez maja zycie, a nie tylko kopanie pilki. Wiec moga wolec miasto, kibicow, moga sie znac juz z pilkarzami, wiec moga isc tam gdzie juz kogos znaja, agent ma sporo do powiedzenia, i tak np Borusia moze zechciec w ramach rozliczenia takiego Trincao, Emersona czy innego Puiga i juz te negocjacje inaczej wygladaja.

0

@KhabibFCB zgłoszone dwa razy, mam nadzieje że ban ci posmakuje

0

@marcin000019 @sevs G3 zasługuje na remake i to taki prawdziwy. Jak dla mnie w tej grze całkowity brak bosów i styl walki wykastrował tę grę maxymalnie. Taki duży sandbox bez wyraźnego sensu gry

1

@KhabibFCB i dlatego musisz go odrazu od debili wyzywac?

1

@msmsms "Obiad" - Mama.
"Hehehe" - Piotr Żyła.

0

Teraz na wywiad z Piotrkiem, będe czekał jak na mecze Barcy Guardioli kiedyś :D

0

@th@les polacy chca niskich podatkow, dlatego premier obdarowal ich mnostwem nowych niskich podatkow

1

@_Specjalista nie dorasta do pięt Semedo, co nie?:D

0

@D10SLEO jakby nie strajk scenarzystow i skrocenie ( i robienie ot tak aby skonczyc) z 21 do 13 odcinkow, to 3 sezon by ownował wszystkie. Ja i tak wole 3>1, wole budne wiezienie z narkomanami, dziwkami meskimi i calym syfem gdzie mozna umrzec w 3 minuty niz stosunkowo lakierowane fox river (chociaz i to tez fajne jest)

1

@don'T.R.I.P.e akurat pracuje w banku i widze co sie dzieje jak na byle stronie podasz te numery z karty. Wczesniej bylem pewien zeby nie placic w necie karta na 100%, teraz jak juz popracowalem to jest juz jakies 1000%

0

@don'T.R.I.P.e jak zaplaci karta debetowe w necie to musi podac wszystkie jej dane, a jak sklep jest falszywy to beda starali sie to wykkorzystac

0

szkoda chlopaka, w PSV zapowiadal sie na mega kozaka, a wyszla mega klapa. Oby po karierze mu dopisywalo wiecej szczescia

1

@clyde jako buddysta powiem ze tak do konca nie jest, ale z grubsza sie zgadza.

0

szkoda ze nikt nie patrzy ile zarobil dla klubu

4

Bliscy Leo zapewniają, że są bliżsi niż kiedykolwiek. Dodają również, że oni są bliżsi niż tamci są bliżsi, i wszyscy inni bliscy. #FaktNieOpinia
Ps. Są bliżsi niż Kaczyński, który zblizał się do prawdy latami i nadal nie wyszło.

0

@Kapitan_SW ja wlasnie tez na lapku

0

@Mr8lack ciekawe dlaczego tak mocno trzeba podkreslac jego transplciowosc, zamiast poczekac i zobaczy co umie/mysli/mowi/dziala. Wole zeby mnie leczyc gejowski transeksualista o czarnym kolorze skory wyznania judaistycznego o ile cos umie niz prawilny polak katolik z zamilowania koniowal co grypy wyleczyc nie potrafi.

0

@adi7adi8 pytanie co. Inne strony normalnie, tyle lat rambla dzialala ok, a tu takie irytujace cus.

3

Zaraz mnie ......zdenerwuje sie. Co to sie dzieje ze jak przegladam ramble to mi ona przeskakuje do gory i na dol (razem z tym suwakiem po prawej), nic nie idzie normalnie przeczytac. Mial ktos cos takiego?

11

Pisze sie Trincao, a czyta Andre Gomes.
Tak juz na powaznie mowiac to oba przypadku sa niepokojaco podobne.

0

po jego kadencji to juz tylko na szczescie mozna liczyc, bo nic innego nie zostalo

0

@ranger3120 skusilbym sie, ale ze nie ma gromadki bombelkow dla ktorych szuka tatusia, ktory bedzie ich utrzymywal (oczywiscie z pensja na reke 10k+) to jej atrakcyjnosc spada o 300%.

0

Spokojnie to juz koniec meczu.... na dzisiaj, jutro jak real strzeli dwie to bedzie ostateczny. Jak nie jutro to az do skutku :)

0

@PatrychoO w listopadzie byl news ze ma byc juz do kupienia :D

0

Mozna gdzies kupić koszulkę z 4 kompletu na sezon 20/21? Allegro przeszukane, aliexpress tez, a koszulki brak :(

5

to tak jakby powiedzieć, że każdy kandydat ma ma 50% szansy na wygraną - albo wygra, albo nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?