0

@bobobob22 Każda aborcja jest dramatem, bo czy to gwałt, czy te ekstremalne zdeformowania to jest makabra. Ale nakazywania żeby kobieta kilka miesięcy nosiła tak zdeformowany płód jest torturą, a te są zakazywane w tej samej konstytucji.
https://sjp.pl/tortury
Art. 40. [Zakaz tortur, nieludzkiego lub poniżającego traktowania i karania]
Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych.

1

@Igor123 motyw przewodni polskich katotalibów "Moja religia nie pozwala tobie robić tego co chcesz".
Chcesz iść na zakupy w niedziele? Nie bo ja katol chce czcić swojego boga.
Chcesz usunąć extremalnie zdeformowany płód? Nie, masz rodzić póltrupa żeby ktoś mógł odprawić nad nim mój rytuał religijny.

Brutalne acz prawdziwe, a już słychać że zaczynają powoli mowić o całkowitym zakazie (tylko czekać aż sie trafi cud macierzyństwa u zgwałconej 11 latki, czy 12 której organizm nie będzie w stanie rozwinąć poprawnie kolejnego dziecka, piękna będzie rodzinka). Ja tu troche przerysowuje, a za chwile takie makabry mogą się dziać realnie, bo jedni chcą narzucać wszystkim swój światopogląd.

1

@tomaszek40 uwielbiam takich placzkow.
Sezon guardioli zaczynal sie od wpierdzielu od wisly krakow i wpadek z numancia i santander. Lucho przez pol sezonu nie mogl dojsc do laduu z msn i obaj wygrywali tryplety.

0

@Krystian_mix nie wiem, dwa razy kupywalem sprzet w zyciu - raz w lokalnym sklepie, lapek wytrzymal 5 lat i smiagal caly czas dobrze, drugi raz ten syf z x komu, dobrze smigal do czasu pierwszego wlaczenia. Generalnie lokalni serwisanci polecali mi komputronik.

0

@IronSanHybrid pewnie moj kostarykanski odpowiednik postawil 1/3,5-

0

@q1 pewnie o porto wie wiecej - ich koszulki sa w pasy

0

@nammah akurat nie musze ani nie bede udowadnial nic randomowemu kolesiowi z jakiejs strony internetowej. Ceny sobie moga miec niskie, jakosc produktu jest gorsza niz jakbym w biedrze kupil.
Z konkurencji? daj dowod. Tez ci moge wymyslec ze pracujesz w x komie i kosisz zyski ze sprzedazy tego szmelcu takim naiwnym frajerom jakim bylem wtedy

2

@Krystian_mix @Rudaa11 Zanim tam kupiłem przeczytałem że uszkodzone sprzedaja jako nowe. Ok pewnie ktos bredzi. Kupilem lapka za 4,5k - okazalo sie ze sprzedali z peknieta plyta glowna (pochodzil tydzien). Niby naprawili, niby oddali, ale dalej cos bylo z systemem. Postawili system od nowa. W kazdej grze niezaleznie od tego czy ma 20 lat, 4 czy nowka sztuka sa sekundowe freezy przy animacjach. Oddalem po raz trzeci w ciagu 2 miesiecy na gwarancje (konsultant przy oddawaniu sam przyznal ze sa te freezy, tak napisal w opinii) - efekt? Systemy dzialaja dobrze, wyj**** martw sie, kase juz zaplacil, nastepny klient frajer do strzyzenia. Pozniej oddalem go jeszcze raz do naprawy, przez infolinie i w punkcie powiedzieli ze naprawia, odpowiedz z serwisu przyszla ze nic nie zrobia bo nie musza. Dopiero jak im sypnalem pktami z regulaminow gwarancji i ustawy i pogrozilem uokikiem to sie zreflektowali ze jednak rzeczywiscie moga naprawic.

0

@Matelel Lukaku, Gomez, M.Dembele, Rashford. To tyle z marzen.
Rasiak, Niedzielan, Brożek - przy stanie gotowki jaki nam zafundowal jasnie panujacy.

1

@Woland10 nie wiem jaki, ale odrazu Ci mówie - jak chcesz kupić w x komie to lepiej wywal te pieniadze na cokolwiek innego.

0

@RadekACCA za guardioli braki jak brak sprintu nadrabial innymi aspektami, teraz tego nie robi dlatego to przeszkadza.

0

Zanim umre chciałbym zobaczyć jedną rzecz - Jak Busi wraca na pełnym sprincie (ale takim na maxa) pod własne pole karne. Najlepiej tak po swojej stracie. Jak to zobacze to już chyba nic mnie w życiu nie zaskoczy.

1

Barca 3:1 Real, tak bedzie, nie zmyslam

3

@BarcaInfo prawilna mordeczka. Ciesze sie go sciagnalem w pesie :)

0

@Kurkmen ludzie choruja, szpitale przepelnione, ciekawe ilu jeszcze umrze w karetce albo z niewydolnoscia jak pan Dariusz vel Arnold, ale spoko przymrużmy oko na to.

16

Tyle lat wprawiał w kapitalny nastrój, tym większy smutek przynosi ta nieoczekiwana informacja. Tyle razy mówili "Paszoł won, idź Pan na góre, bo Pan tutaj nie mieszka" no i poszedł.
I już dzień zmarnowany w morde jeża.

1

@VamosRakieta obys przeszedl to bezobjawowo jak czasem rakitic przebywal bezobjawowo na boisku :)

1

@MaTt_BarcaFan piekny argument w stylu "Ja nie znam nikogo kto mial covid to go nie ma". No ja tez nie znam kogos kto zginal na titanicu, ani w WTC, to znaczy ze te tragedie sie nie wydarzyly? Jak nikt wokol ciebie nie ma tego zdiagnozowanego to sie ciesz, bo w takim tempie i z taka fuszerka i budowaniem panstwa z dykty przez tych cymbalow to sie szybko mozesz obudzisz nie tylko z reka w nocniku, ale i po uszy w .....

4

@LuisSalvano masz teraz perfekcyjna okazje zeby zrobic taka sama prace jak @damianex10 i udowodnic nam ze jestes jednostka wybitna w dziedzinie analizy pilkarskiej.

0

@Abominacja jakby nie patrzec dzis szybko otworzyl wynik, a nam ewidentnie brak 9, wiec jego zostanie nie byloby irracjonalne

0

@Barca1992 zwalnianie trenera za 3....2.....1..... :D

4

@Bagsik88 klasycznie - brak argumentow to sam sobie wmawiasz swoja wyzszosc.

Masz katolicki niedowiarku, proby zamachow na glowy panstw, 3 sekundy w googlu.
https://wiadomosci.wp.pl/proby-zamachow-na-glowy-panstw-6078970175861377g

Zyja sobie papieze w wygodzie, kasiorka splywa na bank watykanski, ktory mial byc podobno zreformowany i oczyszczony z afer (oops znowu nie wyszlo), zadnej wojny dookola, nawet armii nie musi miec bo go kto inny obroni. No takie straszne i wymagajace jest to bycie papiezem ohohoho.

1

@Bagsik88 skoro takie slabe to obal je.
Pewnie sie bali ze sie i u nich pomodli. Tak na powaznie to nie on pierwszy z glow panstw mial zostac zabity przez wariata, wiec nie jest jakims super ewenementem swiatowym.

0

@Shapiro Wg tego co sie mozemy dowiedziec:
Giertych dzien przed mowi swojemu znajomemu ze ma dokumenty ktore moga obciazyc najwazniejsze osoby w panstwie i je moze przedstawic na rozprawie.
Dzien pozniej zupelnie przypadkowo cba wpada mu do domu i szuka niewiadomo czego, bez obecnosci osob z okregowej rady (a to podobno obowiazek w takim wypadku) i szukaja dokumentow roznych. Warto dodaj ze za morde steruja tymi sluzbami politycy, ktorzy mogli by z tych dokumentow miec nieprzyjemnosci.
Krystalicznie czysta sytuacja jak nic....

11

@Bagsik88 - glowa panstwa oplywajacego w luksusy pojezdzila po swiecie, oho ale wyczyn.
- oho zrobil zlot 20latkow. Grubo.
- oho pomodlili sie w jednym dniu, nobel to malo za takie cos.
- oglosil nowa ksiazke ktora mowi o ideologii ktorej przewodzi.
- napisal ksiazki, no niezle.

i tak dalej. Krotko mowiac jako papiez - pojezdzil, pomodlil sie, cos tam napisal i jest uwazany za wybitnego. Maria Skłodowska Curie kopnela nauke do przodu, ale i tak przegrywa z gosciem co wybrany przez samych swoich pomodlil sie tu i tam.

11

@cules_ Nie sprzedaje sie putinowi. Hmmm, ciekawe skad węgiel kupują. Lepiej nie sprawdzaj bo sie zdziwisz.

2

Kiedy nie masz honoru i szukasz powodu dlaczego

0

@michal26 no ta, w wiezieniach sami niewinni siedza

0

@ViscaBarca123 to nie o zakaz chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?