Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ronni37 ch cialbym zobaczyc przerobke z kiepskich:
-Puk puk
-(z mieszkania) Otwarte jest !
- Puk puk
- No mowilem ze otwarte. Czego pan tu chcesz
- Afera jest !
- Wypierdzielaj pan stad, bo pan tutaj nie mieszkasz zlodzieju jeden.
1
@lukasbarca86 w 6 meczy gdzie mialem 1,5+ weszlo 4 kolo 25 minuty, kolejny zaraz po przerwie, ostatni dopiero w 88 :D nie mogli mi oszczedzic nerwow, musieli podraznic, zebym sie nie nacieszyl chociaz raz ze kuponik wszedl raz dwa :D
18
Wolałbyś jeść zawsze pizzę z ananasem czy nie jeść pizzy?
Nie jeść jej wcale.
+500 do szacunku. Kurcza, ale to byl dobry transfer !:D
0
@jakub1906 mnie przekonał już dawno temu - żeby go nie ruszać, bo nie warty :)
1
@viscajasiek 3,5. Jeszcze zamawiam kartke dla ramosa varane i casemiro i 500+ :D
0
No wkoncu, tyle na niego czekalem. To powinien byc 1 komplet. Chcialbym jeszcze zobaczyc kiedys stroj taki jak za 1 sezonu pepa, tylko z linia po przekatnej, a nie pionowa.
0
@RobsonPL na taka kadre jak teraz nas nie stac. Pilkarze ktorych wymienilem sa bezuzyteczni, albo slabo u nich z forma, a kase ciagnal spora. Mniejsza kadra = wiecej wychowankow.
Rafa Marquez - 5,25mln.
Giovanni van Bronckhorst - za darmo
Deco - 21mln
Edmilson - 8 mln
Mark v. Bommel - za darmo
Ludo Giuly - 8,5 mln.
Eto`o - 27 mln.
Ronaldinho - 32 mln.
Pique - 5 mln
Yaya Toure - 9mln
Sylvinho - 1,5 mln.
Mascherano - 20mln.
Nawet w swoich czasach to nie byli pilkarze drodzy, wiec tak czy siak stosunek ceny do jakosci i dlugosci pobytu w tym klubie byl stokroc lepszy niz jest od ostatnich 10 lat.
2
@RobsonPL Alaba moze obskoczyc LO,SO, i pomoc.
A) Firpo out.
B) Umiti out.
C) Busi - byc moze out.
Za rzadow laporty przychodzili tu pilkarze za grosze i z nimi sie wygrywalo ligi mistrzow.
0
@ranger3120 kolega pyta.... ehh za dlugo pisalem, juz o nic nie pyta :D
1
@YoungTalents
to jest nauka kosciola? wina rozwodzacych rodzicow i szukanie milosci dziecka ktore lgnie i drugiego czlowieka wciaga? czyt dziecko chce zeby je molestowac i jeszcze biednego ksiedza wciaga.
15
@Jarema1987 jak ktos sie z toba nie zgadza to juz holota i profanacja symboli. Sam profanujesz jezyk popelniajac bledy na poziomie podstawowki i wielki patriota. Zloz sobie kominiareczke, stan sobie pod kosciolkiem i nie sil sie prosze na zrozumienie tego problemu, bo cie ewidentnie przerasta.
0
@forest firpo i tak nie gra, umiti po jednym meczu sie leczy, a Busi gra, ale ta gra pozostawia wiele do zyczenia.
0
@VamosGirl w pko bp cos takiego w zaleznosci od konta troche kosztowalo. Przy zwyklym najpopularniejszym 25zł. Nie wiem jak to jest w milenium, ale zadzwon sobie na infolinie tam, mozliwe ze to z konta internetowego zrobisz.
2
@VamosGirl zalezy co chcesz zrobic. Jak chcesz w przypadku smierci to musisz Dyspozycje na wypadek smierci. Jak staly dostep na juz to albo pelnomocnictwo, albo zrobic konto wspolne.
0
Alaba obskoczyc moze srodek obrony, lewa strone, a i na DM umie zagrac. Wiec jakby odszedl Firpo, Umiti (oby) i Busi to taki Alaba jest pktem obowiazkowym. Pensje 2 z 3 wymienionych spokojnie pokryje koszt Alaby, a poziom sportowy bedzie wyzszy.
3
Paulinho, kochana prawilna mordeczka, na poratowanie budzetu bukmacherki 2 gole w meczu (na chwile obecna na wage zwyciestwa)! To byl transfer, a nie jakies griezmany :D
0
@ElTomas wazniejsze kto zaczal protestowac, czy wazniejsze postulaty o ktore walcza?
0
@Bobo25 Jak dla Ciebie tak to wyglada to ok, ja tam wole wygrywac z najlepszymi.
4
Wspolczuje Szpakowskiemu jak przyjdzie do nas Alaba, zagra SO blizej lewej i bedzie musial powiedziec Alaba do Alby. Przeciez chlopa zajedziemy w pol meczu i sie podda, wkoncu zacznie mowil Alllll..... Bundy?
1
@Pawlak1992 lige i puchar juz niedawno wygrywalismy.
Zalezy jeszcze jak wygrywamy - jak cisniemy LM jak real po szachtarach, borusiach mdgl i innych tego typu to wole Lige i puchar. Z drugiej strony jak wygrywamy lige z szalona iloscia 75pktow przy np 74 realu, to juz wole ta LM.
Krotko mowiac - jak mamy cos wygrac to z przekonaniem i wiara, a nie ledwo ledwo, byle jak i z byle kim
3
Super temat. Wkoncu sie dowiedzialem czegos wiecej, czego ciezko wyszukac gdzie indziej. Oby wincyj takich.
0
Kiedy ogladasz popisy Neto :D
https://kwejk.pl/obrazek/1645819/kompromisacja.html
2
@creativeopinion no w tym wlasnie rzecz, to chcialem przekazac - floro oszczedzal, bo co mial kupic to kupil wczesniej i daja rade. Bartomeu kupowal bez ladu i skladu i zaraz bedzie trzeba pol skladu sprzedac.
87
@przemo1402 dziwnym trafem taki real, athletic bilbao czy inne betisy nie maja az takich problemow. Nie przygotowal zadnej poduszki finansowej. Moze zwiekszyl budzet znaczaco, ale wydal jednoczesnie wszystko, co znaczy ze nie zna sie nic a nic na zarzadzaniu.
4
@nammah czyli nie ma jajek, sa odrazu kury, nie ma ziaren sa odrazu rosliny itd?
0
Jesli jest wisienka na torcie, to to jest kupka na szambie od bartomeu.
1
@IronSanHybrid teraz by tego nie puscili, bo ojoj chlip chlip jakich urazow psychicznych dziecko dostanie :D
Jeszcze czy boisz sie ciemnosci, poten The dragon (czy jakos tak ta bajka sie nazywala), rycerze zodiaku, dragon ball i cyk 3 godzin dziennie w zyciorysie brakuje :D
0
@sebasarna18 ankiety duzo nie daja. Sam wypelniam z https://www.norstatpanel.com/pl/pomoc-wsparcie, https://panel.opinie.pl/logout, i https://panel.epanel.pl/main.php, i duzo tam nie ma. Tylko z tego 1 idzie w miare regularnie po 20zl dostawac.
8
@Barcza223 bo lasy caly czas otwarte.
0
@-barca4ever- Polecam :)