Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 spoko, 1 remis albo przegrana i juz znawcy rambli zesla barcelone do 5 ligi
6
@Kredon zaraz nie bedzie cie juz kochac ani troche i bedzie ci rogi robic ze bedziesz rysowac glowa nie tylko sufit ale i wieze eifla.
Koncz wasc, wstydu oszczedz (sobie). Mezczyzna musi miec honor, a po takim tekscie od baby to bym sie sekundy nie zastanawial.
3
@DonMatteo901 takie pierdoly moze gadac tylko wielkomiejski cwaniaczek. Dojezdzal by po kilkanascie km dziennie w 1 i 2 sstrone bo na wsi jest 1podstawowka, ze 2 polaczenia do najblizszego miasta i wielka wolnosc.
0
Pytanie odnosnie konkursu ktor byl na wynik meczu z celta: (wiem ze do tygodnia maja pisac) ale czy ktos juz dostal jakies info do jakich bukow i ile wynosi ta wygrana?
0
@PizzerMan zaden pilkarz z topu czegos takiego nie podpisze
0
@NeroTFP dlaczego spi w pozie modelek z instagrama?
13
no i dobrze, szkoda zeby 100 tysiecznik stal pusty. Co 2-3 siedzenie mozna wpuszczac,
0
Celta 0:3 Barcelona
0
@dominik127pl ogladanie rambli podczas jedzenia zle sie konczy.
0
@horang jakis link do info ze nie chce przedluzyc?
0
@ShinobiQWE coooo ?! przeciesz pinionszki na dzieci dali, do kosciula chodzom, zabrali zlodziejom ! I co z tego ze tesz ukredli, tamci tesz kredli, a ci przynajmniej dajom !
1
@Barcelismo dla niego to dobrze, wkoncu bedziemy sie cieszyc ze zapi******y za miske ryzu
0
@sebasek99 Oplata to nie podatek.
Wirusa nie ma wcale.
Premier majatek przeciez pokazal razem z zona, babcia, corka, nawet pies pokazal....
Nie ma imigrantow wcale i w ogole
No jak tu mu nie wierzyc.
3
jakby zrobili taki transfer to by mozna bartkowi wybaczyc jakies 15 minut z jego kilkuletniej kadencji :)
0
@Adamski69 czegos tu nie czaje.
Bierzmy na warsztat takiego studenta:
Byl chlop, jest baba.
Skoro chce byc baba, to po co ma wybierac czy chce byc nazywany chlopem czy baba.
Po to zmienil plec zeby byc tak nazywanymi. Proste
2
@Edoss postaw cos innego. Twoj dom odkupie sobie na aukcji u komornika - za kupony z pewniaczkami oczywiscie :P
0
@BarcaInfo a co za roznica, skoro na kolejne okienka i tak pieniedzy nie bedzie
0
@KamilZ ma kontrakt do 2028 :) https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/inaki-williams-podpisal-kontrakt-z-athletic-bilbao-do-2028-roku,960534.htmlgs_lcp=CgZwc3ktYWIQAxgAMgIIADoHCC4QJxCTAjoGCAAQFhAeOgQIABATOggIABAWEB4QE1DLlgFY7ZsBYNWlAWgAcAB4AIABjQGIAd0EkgEDMC41mAEAoAEBqgEHZ3dzLXdpesABAQ&sclient=psy-ab
@VamosGirl ManUtd dawal za niego prawie 90 milionow, a on wolal wybrac 9 letni kontrakt z Bilbao. Umiejetnosciami to on jest na spokojnie na top kluby, ale wolal honor i byc legenda w bilbao za co dozgonny szacunek. Jakby chcial odejsc, to bym go bral bez 2 zdan, co juz jakis czas temu postulowalem :)
0
@Encore klasycznie. Nie postawilem, powiedzialem, nie ma konca 1 polowy a juz by weszlo :D
0
@Odcinkowy Twoje wnuki nie beda musialy tego splacac jesli nie bedziesz mial wnukow, ani dzieci - free cash !
Nie dziekuj :P
Ps. Osobiscie postaram sie powiekszyc deficyt odliczajac od podatku kazde pierdniecie ktore mozna. W tym roku mialem 400 zwrotu, w przyszlym kolo 900 planuje :D
0
@Encore nie postawie dlatego Ty mozesz spokojnie dom obstawic. Btts, albo Arsenal cos strzeli. Bedzie 2,5+. Nie stawiam, a wtedy mam 300% skutecznosci :D
2
Skoro Destino zaklepany priorytetem powinno byc oddanie Umtitiego. Wysoka pensja, ktora moze bloczyc inne transfery, a pozytek zaden. Jak on odejdzie, a zostanie Todibo to moglo by nawet wyjsc na +, bo na Todibo idzie zarobic, a Umitiego trzeba bedzie za 5zł w zmiennych sprzedac.
1
Ciekawe co tam u wojtka kowalczyka. Byl taki pewny przegranej i strefy spadkowej :)
0
@blazeq Twoja stara piła, leży w stodole.
Twoja stara piła leży w stodole.
Nie należy lekceważyć siły przecinka @robsesh
0
@Grubson06 ostatni raz bylem tak zaskoczony jak sie okazalo ze po poniedzialku jest wtorek.
2
@Bamboleo czy ja wiem. W druzynie przeciwnej graja mlodzi mezczyzni, a nie starsze kobiety, pasow malo, do tego brak samochodu. Nie wiem czy by pomogl.
7
@xBoMBoWiECx jak ci powiem ze ufo sie zbliza i cie zamorduje to mozesz mi oddac kase to pewnie uwierzysz, jak i w stuaniego wierzysz
0
@Suzu
3
3
@norbi77 wiadomo. Mistrz swiata, zdobywca zlotej pilki < norbi77