Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2020 jest szalony, ale chociaz z legia po staremu, czyli jednak sa granice :)
1
@D10SLEO "pierwszy raz gral w butach" :D
3
@Sysia11 lepiej kupic za 100 + typa co w topowej wloskiej strzelil 14, niz za 30-40 co w tej samej lidze strzelil w przecietnej valenci prawie tyle samo?
2
@Sysia11 to przypomnij sobie jak ten rzekomy sredniak pakowal nam z valencia 2 golee.
0
Kierunek dobry, tylko zawodnik nie ten. Lukaku udowodnil ze jest goleadorem 1 klasa, ograny w ligach, stosunkowo mlody, a do tego potrafi sam cos zrobic. Ruchliwosc Lautaro jest chyba jego jedynym atutem, a my nie mamy (jak odejdzie Luis) z przodu goscia ktory by wygral glowke jak trzeba, przepchal obroncow, zagral na sciane, a Lukaku pokazal ze to ma.
4
A taki uzdolniony był. Taki brazylijski.
0
@cat_r37 nie masz co sie trudzic, oni juz z piana w zebach wydali wyrok, racjonalnosc do nich nie przemawia.
2
@Arczi57 sprzedac w czasach kryzysu (czyli za jakies 60% realnej ceny) jednego z najwiekszych graczy w dziejach i kupic "obiecujacych". Widac po Griezmannie ze wpasowanie sie tu i daj impuls to jest bardzo trudne.
PS. Sprzeda sie Messiego za 100mln, to ci od "obiecujacych" odrazu krzyknal 100 za swoich. Gratuluje pomyslunku.
2
@Criss18Barca tacy jak ty zapominaja ze oprocz gry, pilkarze tez ZYJA. Moze ma dosc pogody,, jezyka, ludzi, albo chce poznac nowy kraj.
1
@kamilo0066 zobaczylem pare minut tego filmiku i to stanowski jest kalafior. 0 rzeczowej analizy, 0 statystyk, material pod publiczke, co mi sie wydaje to sobie palne. Do poziomiu Cwiakaly tu mu brakuje jeszcze lata swietlne.
1
@Pilka_jest_okragla tu nie ma miejsca na to zeby robic po kilkanascie transerow i liczyc ze ktorys odpali za kilka miesiecy
0
@Witam Karnego wywalczyl solo pokazujac szybkosc i sile, pewnie wykorzystal. Po faulu na nim byl wolny ktory dal 2:2. Setke zmarnowal ale w odroznieniu od jego kolegow on potrafil do tej setki dojsc. Krotko mowiac zdmuchnal tego Lautaro lekkim pierdem.
0
@Encore 4-2-3-1. Messi na srodku, Griez z prawej. W trakcie meczu moga sie wymieniac w zaleznosci od rywala, formy itp itd.
1
@escarabajo on nie jest prawilna mordeczka, a Paulinho jest :D
0
Jakies dramy, jakies zale o Suareza, a tu promyk dobrej nowiny. Nasza Prawilna Mordka Paulinho zdobyl kolejnego zwycieskiego gola w Chinach. #Nowa9Barcy ?:)
2
@daver koniec od 30 06
0
@sceri Tak kupny za niego Lautaro, on napewno nam zrobi 20/20+ (i beda mowic ze to najslabszy sezon od 12 lat)
8
Lautaro. Jego byle obroncy przestawiaja jak male dziecko. Zagral 1 dobry mecz od powrotu i taki gosc ma byc goleadorem u nas. Juz wole 34 letniego Suarreza, niz wydac kupe kasy na jakis wynalazek.
0
@Dari0G szkoda na ciebie slow.
0
@Dari0G asystent tu, asystent ttam, i co mieli pomyslec pilkarze co (niektorzy) pamietaja tryplet z Juppem, albo prace z Guardiola co wygrywal tryplet i 2x LM.
Chcesz obiektywizmu to badz obiektywny - napisalem ze nie mial nazwiska zbyt duzego, a nie ze jest nonamem.
18
Tym co bronia Setiena proponujemy zobaczyc co zrobil pan Hansi Flick w Bayernie - on tez przejal druzyne w polowie sezonu, tez nie mial nazwiska zbyt duzego, a zrobil z tych samych pilkarzy druzyne o jakies 70% lepsza niz zastal.
6
@Langi12 Niejaki Flick pokazal ze przejmujac zespol w srodku sezonu mozna zmienic bardzo duzo.
10
W Turynie pewno otwieraja z tego powodu szapana (ktorego Melo tez by sie pewnie napil).
2
Placz ze to i tak nie trener bo to nie "głardiola" czas zaczac.
1
@Brosik zapomniales dodac ze partia katolikow i kosciola, sluzaca watykanowi rzadzi w tym kraju.
0
@NeroTFP zachwycamy sie jak pilkarz cisnie 34-35, a ten typ 44.
1
@Transu96 i w jaki sposob w pandemii w tydzien poinformuje sie socios o wyborach, jak maja oni wysluchac planu kandydatow, i kiedy mogla by sie odbyc jakas konfrontacja ich pomyslow? Zrobiono by sasinade po to zeby wybrac kolejnego geniusza i stratega jak kaczynski czy bartomeu.
1
@Bartunek ja "ogarlem" titanica, to az plakac sie chce. Wspolczesne filmy to moga pomarzyc o takich efektach jak w latach 90. Przerazajace jest to ogladac, a na zywo to ludzie mieli tam naprawde pieklo.
Ps. Fajny powrot taki do przeszlosci - nie wiedzialem nawet ze przybrana matka Connora z T2, zagrala w titanicu ale i w obcym 2 :) malo tego dowiedzialem sie ze aktorka ktora grala Veronice Donavan z 1 sezonu prison breaka miala grac Rose w titanicu ale zrezygnowala przez nagie sceny.
0
@betonito zamiast z piana w japie szukac kozlow ofiarnych mozesz uzyc glowy i pomysl. Nie musieli by odchodzic, bo Pep akurat potrafi podnosic poziom zawodnikow, wiec moglby zrobic to i z nimi (juz raz to zrobil).
1
@IronSanHybrid w tej akcji semedo zagral jak nowicjusz. Jego reakcje pokazuja ze reagowal na Daviesa, a to znaczy podstawowy blad - patrz na pilke, nie na rywala.