0

@MichVeB a jakby go tak przestawic 3 centymetry do gory, i 5 w prawo to staty by poszly do gory i u nas tez by tak gral #WiemBoJestemNaRambli

1

@dariooo albo niech zacznie sie doradzac na fcbarca.com, co nie?

0

@Giuseppe1992 to bardziej z payu, bo to od nich sie logujesz do banku (chyba ze sam bank samula).

2

@Lord_Vader 3 sezon jest kozak, ale ma mega zmarnowany potencjal (przez strajk scenarzystów)

0

Kupujemy Neymara:
Messi 33. Suarez 33. Neymar 29.
Messi sie oszczedza to jeszcze pogra.
Suarez biega duzo i kolano coraz czesciej boli

W dobie kryzysu nie ma kasy na transfery (dzieki bartek), trzeba blagac pilkarzy zeby schodzili z pensji.
mozna by tak narzekac dlugo - w kazdym razie jego przyjscie tu od strony finansowej, strategicznej, i wielu innych poprostu nie trzyma sie kupy.

2

@kamilop widze talent na miare tvp:
Pjanic zly bo ma 30 lat.
Thiago dobry, bo ma 29 i jest kontuzjogenny.

1

Komentarz usunięty

2

@Pilka_jest_okragla co biedron robi u xaviego?
Nie, nie chce wiedziec :D

3

@NeroTFP Kreowanie wizerunku jest procesem, zatem robia to podrecznikowo. Wpychaja trzaska w lgbt, a dude w cudowna polska rodzine. Ciemny lud to kupi, bo co ich interesuje drozyzna, chaos w sluzbie zdrowia i szkole i inne powazne tematy. Wazne ze na wsiach
1) Duda dobry bo katolik
2) Trzask zly bo wprowadzi lgbt w kazdym domu.

Kwestia jest tego czy sie zdziwia, bo ludzie dostrzega mizerie tej pseudo prezydentury czy nie.

0

@Krzysiek872 a do tego scisla dieta, zniszczone kolana jak u ronaldo, ciagla presja, loty po calym swiecie, wakacji w roku ze 2 tygodnie. Zyc nie umierac

0

@tobiasson92 Kupilem obligacje 2 letnie, dostane do reki prawie 1800 zł. Pokaz konto oszczednosciowe/lokaty czy co innego zeby tyle dostac.. Waluty probowalem, trzeba czekac dlugo i modlic sie o kolejny taki kryzys, zeby odczuc roznice w kursie

1

@mat32 A) Jezeli zostajemy w 4-3-3 to Cou i Pedri na wypozyczenie.
B) Jezeli 4-2-3-1 to Cou, Pedri i Brait.

Najwazniejszym wzmocnieniem dla nas by byli
A) Zdrowy Dembele
B) Trincao.

0

@staske od miesiaca mam ten sam problem.
https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych
Wychodzi na to ze w CA jest najlepsze (nie wiem czy sa jeszcze bonusy za polecenie/przenisienie tam konta). Generalnie jak chcesz oszczedzac, a nie musisz tych pieniedzy miec, to raczej obligacje.

0

@Barwindg wbrew temu co chce wmowic wszystkim pis, jest tez tak ze sa podmioty prywatne. I to ze ktos jest z ameryki i ma kapital to nie znaczy ze mysli jak trump, w niemczech jak merkel itp.

0

@Pawlak1992 w trybie 1 mecz na runde wszystko sie moze zdarzyc. Dosłownie jeden durny bład i moze sie to okazac koniec rywalizacji. Ale z obecnych ekip najbardziej rowny i wysoki poziom indywidualny i grupowy prezentuje Bayern.

0

@Meskalina milo ze tacy jak ty, tak wytrwale obnizaja i tak juz slaby poziom komentarzy tutaj. Gratulacje za wytrwalosc

0

@tobiasson92 powolanie funduszy, czyli bedzie trzeba wprowadzic podatek, albo podniesc oplaty juz istniejace. Ale glosujmy na dude, wkoncu do kosciola chodzi.

0

@Bykunn skad wiesz? a forum "Mamusie mamusiom - wszystko dla bombelkow" sprawdzales?

1

@Danny Gaucho LM ogladam juz z 18 lat, czy wczesniej polfinaly byly 1 meczem, skoro sa liczby 13, 11, 7?

5

@messiandiniesta a no tak, to jak odbyl kare, to juz nie pedofil, tylko prawy obywatel, prawdziwy polak i patriota?

0

@SuperPatsonFCB tak jakby zywiolowy = dobry.
To teraz wyobraz sobie ze siedzi tam typ, co nie kuma zbytnio angielskiego, bo pilkarze to nie omnibusy jezyczne, i sobie mysli "Eee gosciu, a moglbys wolniej, bo nie czaje co mowisz?"
Do jednych to trafi, do innych nie.

0

@Pogba Bo on liczyl odrazu obnizonym podatkiem na musztarde

0

@Bykunn takich inteligentow to trzeba pokazywac z mordy, niech ludzie wiedza ze troll albo bezmozg

0

@catalanian09 wez ochlon moze bo temperatura ci szkodzi. W zeszlym sezonie kolejny mistrz, sa jeszcze szanse na LM wiec wez moze poczekaj, a nie paplasz cos byle zebrac pare zielonych od innych malkontentow

1

@Chakalaka cierpliwy to i kamien ugotuje.
#Tanajno2855!

0

@snake99 Jak go przesuniemy na lewa obrone to z pewnoscia bedzie dostepny 24/7. To wszystko dlatego ze gra na srodku :D

30

Ale najwazniejsze ze jak byl kiedys zdrowy to zagral dobry sezon - dlatego warto go trzymac.....

1

@puyol_presidend5 to jak taki konkurs mialby sie odbyc np w niemczech?:D

0

@Mokujin Polecam.

0

@Kejorowsky nawet jakby dal rade, to bez jakiegokolwiek przygotowania to on grac nie powinien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?