0

@Lola120 nature mozesz napisac za kilka miesiecy albo za rok, prezydenta mozesz wybrac raz na 5 lat, wiec sie lepiej skup zebys wybrala jedynego slusznego kandydata

0

@fenix1983 messi co sezon z kontuzja czy bez zjada cala lige, jest top topow wartoscia marketingowa, a ty sie martwisz ze ma kontrakt duzy..... "borze widzisz i nie kszmisz"....

1

@tomFCB co ty tu chcesz planowac jak tu sytuacja sie z dnia na dzien zmienia. Obecnie zyjemy w kryzysie porownywalnym z II WW tu sie nic nie da przewidzic albo zaplanowac.

3

@dawidw4 najlepiej to stadion im oddajmy i grajmy na kartoflisku " bo nejmar to magja napewno wyvramy wszysdko"

0

Wszystkie mowio ze piniedzy nie bedzie, a oni chco kupowac. Ciekawe skond na to pinionszki wezmom, pewno od somsiada zlodzieja....

1

@FDJ To jak chcesz byc obiektywny to jeszcze dodaj ile z tych goli bylo na 1:0,1:1 albo inny wynik, gdzie dawalo to nam pkty.

0

Dziecko sie kocha nawet jak jest rude,
Trenera sie szanuje nawet jak to Setien.

1

@Bykunn nic nie ogarniasz:
Mowisz Zuzanna
Ewelina na to: JAk mozesz ?! Kto to jest Zuzanna
Ty: Kochanie, takie imie nadamy naszej córce wiec to dlatego.
Ewelina: Oooo jak slodkooooo

A potem to juz wiadomo...... :) Takze scenariusz juz masz, i na wieczor cos Ci zalatwilem, nie chce pieniedzy za to nic :D

0

@AnnaMarianna Xena, ale Saori tez przejdzie :)

0

Jezeli mecz miedzy przykladowo Athetic Bilbao i Valencia mialby sie rozegrac w ramach PK to w ramach oszczednosci ich mecz ligowy powinien byc jednoczesnie meczem PK. podobnie mozna by zrobic z przyznawaniem pkt ligowych z 19/20 i 20/21. Innej opcji raczej nie ma, terminarze i tak juz sa napięte jak legginsy na feministce walczacej o tolerancje dla otylych :D

0

@LuisSalvano warto dodac jeszcze
Alena - moze zostanie sprzedany
Semedo/Wague - tak samo
Todibo jest wypozyczony? Bo jak tak to znowu to samo
Teraz jest artykul ze Dembele moze poleciec (chociaz tego bym nie chcial)
Kij wie co "Brajtłajtem"
Moze Neto tez odejdzie i da sie szanse mlodszy,.
Kaski mozna uzbierac, ale trochi wysilku by trzeba bylo,

7

Ciekawe co by bylo jakby Barcelona chciala wykupic go w momencie gdy on juz bedzie w Getafe na stale. Zaplaca 10 mln, a 40% tej kwoty i tak ma wrocic do Barcelony :D

1

@AllBundy przeciez szefowa mowila w jednym w odcinku ze dawno by Cie wywalila, gdyby nie to ze nikt nie chce pracowac za tak zalosna pensje.
PS teraz je nazywasz grube baby, a juz nie metabolicznie znieksztalcone ochlapy?:D

0

@cat_r37 PAmietaj ze kazdy w swiecie pilki sie myli, oprocz ramblii. Tutaj jest 100% sprawdzalnosci

1

Kodeks Karny :Sprowadzenie niebezpieczeństwa w innych postaciach (art. 165)
1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wiel­kich rozmiarach:

1 powodując zagrożenie epidemiologiczne lub sze­rzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,
2 wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki far­maceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,
3 powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urzą­dzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszech­nego lub służącego do jego uchylenia,
4 zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych,
5 działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Mamy najlepszego w historii ludzkosci ministra sprawiedliwosci, ktory zapewnil nam sprawiedliwosc jakiej w kosmosie nie ma, wiec mam nadziej ze wobec ksiezy i biskupow zachecajacych/organizujacych mega msze w dobie pandemii bedzie stosowal ww. artykul, razem z jego (przeciez bardzo starannie, po legitymacji partyjnej( wybranymi sluzbami.

0

@Bobo25 Ci co sa teraz. Potem ewentualnie jednorazowo mozna by pomyslec o powiekszeniu LM zeby zmiescili sie z wszyscy z tego i nastepnego sezonu w jednej edycji

0

@barcanosek w sumie dobre pytane, ale pomysly maja to do siebie ze trzeba je ubrac w szczegoly :)
LM pewnie bez zmian, skoro obecny sezon bylby dogrywany w kolejnym.

0

@Mario96w Bardzo polecam, G2NK przeszedlem 49 razy, returninga cisne 3 raz i jest mega roznica. Jakby nowa gre zrobili.

2

A ja mam glupi pomysl, ale nawet takie czasem warto podyskutowac.
Dokonczenie tego sezonu odbywalo by sie jednoczesnie z nastepnym. Tzn. jezeli w tym sezonie (przykładowo) Barcelona nie zagrala z osasuna u siebie, to jezeli te zespoly spotkaly by sie w kolejnym (zakladac ze osasuna zostanie), to pkty za ten mecz sa doliczane zarowno do sezonu 19/20 i do tabeli za sezon 20/21. Pomysl dosc dziwny, ale chociaz nikt by nie narzekal ze mistrza rozdali przy stoliku.

1

@Mario96w Polecam bardziej Gothic 2 Returning AB, niby to samo a 300 godzin rozgrywki :)

0

@barcafan9512 kupuj kupuj, juz niedlugo zeby zasponsorowac nierobom ich socjale 1 opakowanie bedziesz za 10 zl kupowal #DbamyOZdrowiePolakow....

0

@draxidox o kolejny troll co tylko zajmuje sie pierdolami, ale merytorycznie odniesc sie to juz za ciezko

0

@Alistar74 Tellostazo !

0

@Litman polecam odswiezyc pamiec zamiast pier..... farmazony. Za ostatniego presezonu valverde to oni latali po swiecie bo komus sie cyferki na kontach nie zgadzaly.

1

@sidzej Cytat z wiki pedi w razie gdyby ktos byl ciekawy jak ja, jak to jest ze szkolami pana Bosaka
"W latach 2001–2004 studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej[6]. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu[7]. W latach 2004–2008 studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie[6][8]. Studiował również zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów nie ukończył[9]. "

Ktos kto w dobie latwych studiow zaczyna 3, nie konczy zadnego i kandyduje jest ponizeniem dla tego kraju.

0

@thebaanqn tu nie chodzi oto zeby oni wbili i rypali hat tricki mijajac po 7 typa, tylko zeby zdobywali doswiadczenie i zobaczyli jaka jest roznica miedzy ich poziomem a topowa liga. Talent talentem ale jeszcze jest dobre prowadzenie przez trenera, psychika zawodnika i doswiadczenie, a grajac ciagle w segunda B to sie przygotowuja do wystepow w ekstraklasie a nie w barcelonie.

0

@cybo numery w lotka tex tak swietnie przewidujesz?

3

Wszystko niby pieknie, niby ladnie. Fajny chlopak, cena spoko tylko jest pelno znakow zapytania:
? Kto bedzie trenerem w kolejnym sezonie
? Jaki system bedzie preferowal
? Co z Trincao
? Co z Dembele jak zostanie i wroci
? Jak pomiescic ewentualnych Trinaco, Torresa i Messiego skoro wszyscy wola grac od prawej
? Kolejne wynalazki pt Potrafi grac z prawej, to z pewnoscia poradzi sobie z lewej?

Rozumie ze to tylko plota i moze nic z tego nie wyjsc, ale w razie gdyby to byla racja, to tak czy siak ciagle tu nie widac kompleksowej wizji budowania druzyny

0

@barcelonaLM ah jak to milo jak ktos sie odnosi merytorycznie. Poziom Rambli taki wysoki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?