1

@PieN komentarz godzine temu, a nie pojawil sie jeszcze drugi malkontent co by napisal "Ttaaak jeszcze dopłaca i oddadzą messiego".
To jest dopiero kryzys.

1

Komentarz usunięty

1

Roznica miedzy nim, a EV jest taka
1) Setien ma plan A, a jego planem B jest plan A
2) Valverde moze nie gral efektownie, ale czesto jak plan A zawodzil, to potrafil wcielic plan B (chociaz nie zawsze i dlatego wylecial).

0

@Janiama "Wiem że wśród elektoratu Konfederacji większość osób jest bliżej PIS niż innym ugrupowaniom"

Konfa razem z krzysiem spamuja hasłami antysocjalistycznymi, zeby robic deregulacje wprowadzac kapitalizm vs adrian i jego partia - porownywalna w socjalizmie to pzpr, bo tylko szukaja jak rozdawac wszystkim tylko jak zarabiac nie maja pojecia. Wiec jak jednym do drugich moze byc blisko? Chyba tylko w kleczeniu przed biskupami i bycie na ich zawolanie

0

@tbas filozofia filozofia ale trzeba miec wykonawcow. Guardiola wypalil bo mial plan i wykonawcow w swoim primie a setien tego nie ma chyba ze arhury i inne dembele sie wybija na poziom rowny ich potencjalowi.

0

Super napastnik, moj nr 3 na liscie zyczen za Maxi Gomezem i Iniaki Williamsem :)

0

@Turio arthur mial jeszcze mniej doswiadczenia a jak zlapal forme (chociaz na krotko) to pokazywal ze jest we wlasciwym miejscu.

0

Wg mnie najlepsza opcja na Po jest jednak emerson. Mial slaby poczatek sezonu ale sie dzwignal. Jest taki ma fajne warunki fizyczne jest mlody i zna troche lige i jezyk.
Tesknie za czasami kiedy kupywano tu pilkarzy dobrych ale ktorych prime time mial byc u nas a nie tak jak jest teraz.

0

@YoNoEntiendoNada do tego prawa pracy prawa podatkowe o ywatelstwa eu. W taka wymiane polowa kadry do transferow musiala by byc zaangazowana

1

@TrzecieOko pfff tego typu rewelacje to kazda madka polka socjalna na specjalistycznych forach, na merytorycznym forum Facebook- Mamusie mamusiom podawala juz nie raz :D

0

@LuisSalvano akurat mam kilka fakultetow z margetingu i pru wiec nie pouczaj mnie chlopcze wmawiajac mi pierdoly chcac podbudowac swoje ego

0

@LuisSalvano a co to ma do rzeczy czy byl uniewinniony czy nie? Latka poszla, sponsorzy odeszli wiec sam nie wiesz o czym mowisz.

0

@LuisSalvano po jego aferze z gwaltem i odwrotem sponsorow pozostal juz conajwyzej kapiszonem a nie bomba

0

@SkN a chociazby taki ze kluby nie maja zawsze pieniedzy na juz, a platnosci sa ratalne, wiec te twoje kwoty z 4 liter w zyciu nie wplynal na raz do klubu zeby zrobic zakupy. Nie mowiac juz o tym ze mase argumentow juz tu wytknieto, a to i tak nie jest nawet polowa.

0

@SkN dobrze to okresliles zabawa, bo powagi czy grama merytorycznego planowania zespolu to tu nie ma za grosz.

1

@DonVincenzo ciekawe skont somsiad na to pinionszki wezmie, zlodzei jeden :)

2

@kerouac Filmy dziela sie na 2 rodzaje:
1. Terminator 2: Dzień sądu
2. Pozostałe produkcje które chcą być filmami :)

0

@Kwiatek67 a czy dzik sra w lesie?

0

@NaFazieHitman pracujesz cale zycie placisz podatki, a tu twoje piekne panstwo mowi "W d cie mamy, staruchu. Byles frajerem, tyrales to za kretynstwo sie placi". Ciekawe jak Tobie sie cos przytrafi to czy edziesz za tym zeby nie pomagac bo ktos jest bezuzyteczny. jeszcze troche to z a hitlerem zacznimy sterylizowac tych co nam nie odpowiadaja.

0

@Lubczyk698 Tego to nie wiem, ale pamietaj - jak przyzna Ci racje, to uciekaj to pulapka !:D

2

@badej60 jak caly nurt trzyma pajacow i ich promuje to jest jak najbardziej warty skreslenia

4

@VenoM kwestia perspektywy - Od ladnych kilku lat mamy non stop kleske urodzaju w bramce - Najpierw Bravo/Mats w top formach, potem MAts/Jesper, przy tym wszystkim taki Neto z wahaniem formy wypada blado.

0

@piotrochmann jusz somsiad zoboczyl i jusz bendzie kupywal. Ciekawe skont na to pinionszki wzion zlodzei jeden.

1

Biercie me serce nerki i "wontrube" i dejcie mje tom koszulke ????

0

@ViscaBarca123 Trzeba bylo cisnal bezsensu 18 mln bo pozbyto sie takich Rafinhi czy Pereza. Vidal czesto uzupelnia bramkami braki lini napadu i daje sile i agresje w srodku, wiec nie powiedzialbym ze nie sa potrzebni

0

@VenoM tu chodzi o kogos kto jest mlody ale juz daje poziom ( tak jak to zrobiono z lengletem) ale tez bedzie alternatywa dla utitiego ktory moze poleciec.
Lewo nozni beda lenglet i nowy obrona a prawo pique i pewnie araujo a todibo na leasing do kogos

1

@VenoM mamy najgorsza obrone od rijkarda. Pique 34 lata zaraz umtiti kolano zostajemy z lengiem i jestes w d.....

0

@ACRAB95 75 ale od 2021.....

0

@Riguelme trincao?

0

@Rastafarnianin na jakiej podstawie prawnej niby moga to zrobic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?