1

@lukas10 dawal duzo usmiechu, szczegolnie jak chcial faulowac thomasa :D

2

@kamill// Zapomniales dodac ze PO rzadzila w czasam kryzysu swiatowego, a pisowcy w czasie dobrej koniunktury. Ale brawo, mozna to dopisac do CV i skladac do tvp(is).

PS. Czy mateusz vatowiecki dostal juz nobla z ekonomii za pomysl wprowadzania nowych podatkow zeby zwalczac kryzys?

1

A mialo byc 6 i 40%, takze tyle sa warte te gazetki.

4

@4Fabregas4 nawet koszulki nie zalozyl a juz lament jaki on zly i beznadziejny.

0

@Naker Przepraszam za pomyłkę, patrzylem tylko na lige. Wg wikipedi on juz gral po 44-50. Takze tego.....

1

@Chwytliwy to moze warto przypomniec nie tak przeciez dawne okienko
Gomes : 23 lata jak przychodzil, meczów do akceptacji zagrał z 5-10, reszta bardzo słabo.
Digne: 22,solidny zmiennik, ale tutaj nie okazal sie godnym nastepca Alby
Suarez: 22, miał chwile lepsze, ale w sumie podobnie jak Gomes
Paco: 22, solidny, fajny snajper, ale nie mial szans z Suarezem, zmarnowany gosc u nas.

NAkupywalismy mlodych i zaden nie wypalil - morał? Wiek jest wazny, ale jakosc jest wazniejsza.

3

Kwitesencja rambli: Robienie z typa co nie jest w stanie zagrać 90 minut (takich meczów w 2 lata bylo ile? z 5?) super gwiazdy, zbawiciela klubu.
W dwa lata nie przystosowal sie fizycznie do pilki europejskiej, ma mniej goli i asyst niż Rafinha w swoim jednym sezonie, do tego wg transfermarkt w wieku 23 on ma dopiero 122 mecze w dorosłej piłce - o czyms do swiadczy.
Moze i styl i talent Arthura sa na miare tego klubu, ale skoro tak hejtowany jest tu Dembele za swoje czyny, to troche konsekwencji i tej samej miary do Arthura.

0

@kamilop Uroki komentowania przed komputerkiem. Moze pan Sarabia ze swoim charakterem raz przesadzil na treningu i powiedzial 2 slowa za duzo, i okazal sie nie honorowy i nawet nie przeprosil? Widzisz tylko kawalek, a oceniasz.

1

@Yakoob mialem w zeszlym miesiacu. Ale produkt okazal sie lekko uszkodzony i typ odstapil od tego zebym mu placil jeszcze raz. Problem jest ze my placimy tam przez payu i inne, wiec oni powinni wygenerowac link do platnosci jeszcze raz.

0

@FC1899Barca tu nie ma co zestawiac, Valverde to zjada Setiena jak chce. Valverde prowadzil kilka klubów z powodzeniem, Setien zrobil 1 sezon z solidnym wynikiem.
Valverde w Barcelonie potrafil odwracac losy meczow zmianami (nie zawsze), Setien to nie wiem czy zrobil jedna solidna zmiane.
EV to poprostu solidny trener z dobrym warsztatem i taktycznie dobrze przygotowany, ale brakuje mu charyzmy i nutki szalenstwa zeby odniesc spektakularny sukces w takim klubie. Kto wie jakby ten sezon wygladal jakby mu dali okres przygotowawczy a nie Tour de World zeby $$ sie zgadzaly.

1

@Naker w 2004 kiedy xavi mial 24 lata, zagral 4 sezon (04/05) w ktorym rozegral okolo 30 meczow. Czyli od sezonu 01/02 do 04/05 zagral tyle meczow, co Arthur do tej pory ogolem (o ile statystyka @Janiama ktora podawal byla prawdziwa).

0

@dominik127pl mam nadzieje ze Valverde wezmie Valencie lub Betis, a Marcelino (o ile nie EV tego nie zrobi) wezmie Betis. DObre fachury ogarnal je i nie bedzie sie takie Getafo o LM dobijalo.

1

Az szkoda patrzec na ta Valencie. Drugi klub z duzym potencjalem, ktory bedzie skazany na ligowa sredniawke. Guedes, Rodrigo, Gomez, Parejo, Gaya, Soler, a tu nawet na LE nie starcza.

1

@martin86 Rijakrd byl swiatowym topem? Czy Guardiola byl swiatowym topem ? Lucho tez? kazdy z nich byl wynalazkiem, a robili wyniki. Tylko Setien z ostatnich trenerow nic nie wygrywal.

2

@Turio Bojan mial koło tysiaca :D

0

@cat_r37 kontrakt kontraktowi nie rowny.

0

@Elvisek kolejny co mysli ze jak trener drze jape i macha lapami to jest dobry.

0

@Kubsoleon pracowałem na infilinii banku, tam tez z tym dzwonili. Kolega @G9 podał ci numer konta. Wszystkie mandaty teraz sa tam placone.

0

@LuisSalvano Jak neymarątko ma być prezentem ślubnym, to znajdzie sie tu kilku (w tym ja) co na hasło ksiunca "Jeśli ktoś zna powód dla którego to małżeństwo nie może być zawarte niech powie teraz albo zamilknie na wieki." wstane i zaczne nawijac, byle by to zablokowac :D

0

@FC1899Barca z interu tylko Lukaku !

2

@Khajio jak to mowia : Piata bramka podciela im skrzydla. Gdyby nie ona to roznie moglo by byc :D

1

@MESSIah16 imigranci? a widziales co pan kaczynski z panem adrianem zrobili w kwestii imigrantow (i nie mowie tu o ich propagandowych jekach na konferencjach?

16

@MESSIah16 Bosak - niszczyc podatki, wolnosc !
Duda - 33 nowe lub podwyzszone podatki, cenzura.

Takze tego.... fajna logika.

0

@Piorun ja wlasnie dobilem 90, przy 180 co mnie przerazilo. Ale w 4 dni zbilem do 87, a nie robilem nic specjalnego (pare serii brzuszkow, pompek i deski). Nic specjalnego - troche mniej slodyczy, troche cwiczen i lece w dol.

1

@Misanthrope tylko ze policja ma go zatrzymac i doprowadzic do osadzenia, a nie do zabicia

0

@Wossi61FCB moze ustawka moze nie, ale zna 2 jezyki, a adrian nawet plynnie po angielsku mowic nie potrafi, a to juz nawet w gimnazjum jest wymagane

0

@marcin62 nie sprawdzalem jego wartosci - i dobrze jak widac, bo jezeli ta wycena polega na tym, ze dajac tyle jest (wg nich) realna szansa na transfer to jest to bez sensu bo za 180 na bank nie oddadza go.

0

@matirix20 Najpierw mowisz ze budzet 200, a potem ze kupisz mbappe, to sie zdecyduj albo jedno albo drugie.
1. Maxi Gomez
2. Ndombele
3. Nad sancho bym pomyslal

4

Betis juz przegrywa. Mam nadziej ze dzis rubi poleci, a zatrudnia EV. Szkoda ze klub z takim potencjalem sie marnuje na 14 miejscu tabeli.

0

@Messinio82 fake !
Adrian najpierw musi dostac rozkaz, dopiero potem cos powie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?