0

@monsterrize Lautaro :D nie czytam dalej :D

1

@xVENUMx jak wygrasz, to kup sobie gareta bejla zeby Ci w przedpokoju siedzial :D

0

@AllBundy w historii jego kraju juz byl taki jeden co mial w 4 literach szacunek jednych i poszedl do drugich.

0

@Mixtape Radom i Sosnowiec zglaszac sie, kolega was szuka :)

0

@LuisSalvano "Z kasa wyjdziemy w końcu na prostą" - taki z ciebie ekonomista jak i z tego morawieckiego i kaczynskiego.

0

@patrykzmc2000 boli ich chyba ten mistrz w porto :D

0

@matirix20 Adebayo Akinfenwa - tylko tego tak nie widac, bo jest duzy :D

0

@Comentateiro i ten cudowny strzal sam na sam, a on pieknie obok bramki przycelowal. Mecz mogl ulozyc sie calkiem inaczej, awans moglbyc znacznie latwiejszy, ale lepiej zeby ryzykowac awans na sekundy przed koncem. 500 mln +messi+stadion, aby neymar "Wrucil bendzie magja na kamp noł"

1

@NGTRX walczy z ostrym cieniem mgly?

0

Tuchel z noga w gipsie. Oddal swoja noge Kylianowi zeby ten mogl zagrac?:D

0

@AV0CAD0 no to niezle, w takim wieku zostal ksiedzem.

0

@AV0CAD0 od starszych ludzi tez?

0

@AV0CAD0 czyli dal sobie spokoj z zabijaniem starszych pan na pasach?

0

@IronSanHybrid chcial zarobic na klubie, a sprzedajac takich graczy upadnie sportowo i nie zarobi nic. Ale ok, ja bym mu jeszcze sypnal 15m i Gomeza podebral - chce sie oslabiac to niech sie oslabia :)

0

@elmayakos bo np. maja takiego Guedesa kupionego za spora kase, zapewne ze sporym kontraktem, a do budzetu im nic z udzialu w pucharach nie wpadnie. Dawne dlugi itd

2

@BarceloDomo dobra dobra, frytki i cole poprosze :)

0

@TheGoldenEleven Arsenal potrzebuje obroncow, jako angole to kase maja, a nikt z topu do nich nie pojdzie bo i po co? Takze tam go pchac

0

@Kuracjusz albo ludzie ktorzy maja na druzyne dobry pomysl i wierza w trening i zapewnienie otoczenia sprzyjajacego grze. I ten gosc bez formy strzelil 31 gola w druzynie, ktora nie ma 11 wirtuozow w skladzie.

1

@VamosRakieta z Aruthrem stworzyli by nowa kategorie ultramaratonow - 1,5km, a potem karetka i tlen.

0

38 minuta, Lautaro rece na kolana i ciezki oddech. Rozumie sierpien i goraco, ale litosci.

2

@Janiama Lukaku bez dwoch zdan, ale Pogba w united jest tak zmienny ze nie ryzykowal bym. Zaleznie od nastroju moze byc wybitny, albo grac jak wypity. Kiedys bardzo go chcialem, a teraz to bym nawet na niego nie mrugnal.

1

@Kuracjusz moze popatrz jak on gra/gral, a nie jak wyglada

4

@333tricampeones333 a jak nie wykorzysta to nikt go znowu nie bedzie chcial, i bedzie placz czemu nie sprzedali jak dawali + marnujemy talenty.

2

@swiergol2 warto tez przypomniec jaki byl lament placzek, jakobysmy mieli z grupy nie wyjsc i do LE spasc.

3

Aktualizacja postu:
Bayern:
10 minuta gol 1:0.
24 minuta 2:0.
Barcelona:
10 minuta gol 1:0.
23 minuta gol 2:0.

Aktualizacja: gol na 3:0 dla Barcy 45+1.
Gol dla Chelsea na 2:1 w 44.
Synchron niemal co do sekundy :)

2

Bayern:
10 minuta gol 1:0.
24 minuta 2:0.
Barcelona:
10 minuta gol 1:0.
23 minuta gol 2:0.

Synchron niemal co do sekundy :)

0

3 bramki w meczu

0

@ArdoFCB prawdziwy neymar - odrazu w szpitalu i niezdolny do gry przez dluzszy czas :D

1

@FCB24 seria 5-6 meczow z golem lub asysta to nie kapitalny okres dla PO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?