Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MILYFCB17 to ty mowisz ze sa jakimis gwiazdami w zespolach ledwo dostajacymi sie do LE
3
@MILYFCB17 tez mi kariery. Jeden thiago cos ugral.
7
@MILYFCB17 tak jak Bojan, Jeffren, Halilovic, Sergi Gomez, Montoya, Assulin?
5
@monsterrize nie od dzis wiadomo ze Rambla > Wszyscy dookola > Trener reprezentacji wychowyujacej mase mlodych zdolnych, ktory sam byl dobrym pilkarzem.
3
@barcelonaLM kogo obchodzi jak sie spisywal na treningu?! jak bedzie mial zlamana noge musi byc powolany i juz, ma przeciez druga, nia tez moze kopac !
1
@NaFazieHitman z tego co mi wiadomo to oni chca by ustawa dzialala wstecz co juz jest niezgodne z prawem. Ale czego sie nie robi dla ratowania 4 liter.
0
@Chakalaka owocowe czwartki. Narazie pan nie udowodnil swojej wartosci wiiec bedzie pan pracowal w starym i statecznym zespole. Pasi?
0
@Herbert a takze zaoszczedzi 23 mln pensji suareza i kolo 8 vidala co juz daje pieniadze na chociazby Garcie.
0
@Jakchcesz @JORD10 tylko nie tatujcie tam zdjecia corki, jak mowil abelard giza :D
0
@DonMatteo901 "Co ja w pilke ramosa nie trafie?!"
4
@masq douglas tez zdobywal, tak jak i hazard :D
2
@Jakchcesz
1
To teraz zrobmy experyment myslowy:
Przychodzi czas oficjalnego meczu, sytuacja nie jest rozwiazana. Setien i ekipa nie pojawiaja sie na lawce i co wtedy? Jakas absurdalna sytuacja. Jeden nie moze trenowac mimo ze poprzedni jest juz zwolniony? Kolejna amatorka kontraktowa ze dopuszczono do takiej sytuacji gdzie trzeba sie zastanawiac czy jest odprawa, czy nie ma, a jesli jest to ile?
0
Pierwsza wiadomosc powoduje bol serca :(
1
@NaFazieHitman cos mnie tu klamiesz. Musisz to udoowodnic odpowiadajac na pytania!
1. Jak w dogrywce wygram 9:0 +1:0 z normalnie, to sa karne?
2. Co jak gramy na neutralnym terenie? Potem trzeba zrobic tournee z takimi meczami?
3. Gdzie jest nemo?
4. Czy jak na wyjezdzie zremisujemy po 8:0 u siebie, to czy sedzia bedzie rzucal moneta?
5. Czy na jak nie bedzie monety, beda rzucac czym innym?
6. Czy jak strzepuje ptaszka po sikaniu 3 razy, to jest jeszcze higiena czy juz masturbacja?
7. Czy na te rzuty bedzie var?
8. I kto rzuci najdalej ten wygrywa?
1
@NaFazieHitman dzisiaj spadek, a jutro liga europy. Hmmm to trzeba usiasc i na spokojnie :D
2
A mi sie podoba. Czekam az sie objawia nam rzekome 4 komplety na ten sezon - https://www.sport.es/es/noticias/barca/sport-descubre-camiseta-gala-del-barca-temporada-que-viene-7930588 - to dopiero kozak.
1
@Bykunn mbape to bedzie z 300 kosztowal. Odliczajac od tego polowe pensji messiego to mamy 50 mln. Liczac ze mbappe bedzie kosztowal te 250 + prowizja dla agenta + pensja dla niego co pewnie bedzie niewiele mniej. Czyli mamy do wydania z jakies 260 mln, mbappe przejmuje spora czesc pensji messiego, kasy nie mamy juz. Komentarz?
https://elektrykadlakazdego.pl/5-lat-bloga-co-dalej/andrzej-to-jebnie-1/
4
@Cave dobrze ze opisales, myslalem ze to podlasie :D
0
@kamilo0066 hehehe, tak mu sie tylko wydaje :D
1
@Przemo91 slyszalem ze w wiezieniu jak ktos sie przyzna ze lubi hawajska to ich nawet pedofile ponizaja
0
@Mateusz981 a nie uwazasz ze to zywy czlowiek i ma gdzies barcelone i LL i chcial isc do PL?
5
@Rust_Cohle cebula to tylko kase potrafi widziec.
A co jesli wygral to jakis alkoholik? Ta kasa to teraz go zabije bo sie zapije. W kolekturze w ktorej gralem bywali tacy.
A co jesli gosc sie rozwodzi, a zona chce go oskubac? Bedzie go sadzic o miliony (wyjdzie takie babsko jak w filmie klamca klamca i co).
A co jesli wygra to jakis burak? Malo to takich co maja pareset tysiecy i juz wielkich panow zgrywaja?
A co jak ma paskudna rodzine, co bedzie chciala tylko teraz od niego ciagnac.
Wygrac te miliony to nie wszystko - warto przypomniec ze ludzie gineli za mniejsze sumy. Ja tylko mam nadzieje ze wygral to jakis poczciwy czlowiek co swoimi zyciami zasluzyl na nagrode i zrobi z nia cos dobrego.
1
@Mateusz981 o boze kolejny.....
0
@messi564 poprzedni sezon ogladalem go na poczatku tez slabo gral, ale potem sie ogarnal. Widac ten typ tak ma.
2
@Brashearr zadne przeslanki nie moga zaistniec. To nie jest amatorska pko ekstraklapa. Zawodnik 1 druzyny nie moze wystepowac w drugiej i kropka.
9
Wg tej propozycji: Nie zarabiamy na transferze, nie oszczedzamy na pensji, zostajemy bez 9. Nawet Bartomeu (chyba) nie jest az tak glupi.
2
@Brashearr widac ze masz przeogromna wiedze jak chcesz go dawac do barcy b. Takich ekspertow nam trzeba.
0
Szkoda ze Ferran Torres odszedl. Mogl wybrac cos z LL, mozna by go tu ogladac, a nie na City przelaczac.
9
Jak ktos z tego zarzadu mowi takie rzeczy, to tak jakby rzad pisu mowil ze nie wprowadzi zadnych nowych podatkow.