Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Antonii to dobry grajek, ma swoje zalety i wady, pracuje na boisku ale fakty sa takie ze po roku gry sie nie przystosowal, ale mial przeblyski, a nowy trener, nowe ustawienie przynioslo progress u kilku graczy, a u niego ani drgnelo. Trzeba zatem patrzec prawdzie w oczy i w lecie sprzedac (albo wymieniac na kogos innego). Oby inter wygral lige, pokazal ze jest mocny i Griezmann Lukaku.
0
@kamilo0066 I ide spac uhahany :)
0
@kamilop spokojnie, ich transfer to juz kwestia godzin wiec myslmy co dalej :D
0
@marcin62 Jak to mowia " Umiera 3,4, 5 osob to tragedia, umiera tysiac czy milion to statystyka".
Niektorzy poprostu nie rozumieja ze te 11 osob to mogli byc jedyni zywiciele rodziny itp itd.
Warto nadmienic ze Covid 19 jest dla nas nowy - nie wiadomo jakie daleko idace konsekwencje on zostawia w plucach, sercu i mozgu, a juz czytalem artykuly ze sa powiklania.
0
@BorzyKrzys "Kiedy chcesz uciac leb ludziom, ktorzy twierdza ze po Tobie byla jakas inna Wonder Woman" - https://wall.alphacoders.com/big.php?i=485518&lang=Polish
0
@Janiama Maski nas nie chronia, tylko w zaleznosci od rodzaju (mniej lub bardziej) zmniejszaja ryzyko zachorowania.
8
@konrad1661 Żyje w Polsce i go głupota dziwi :D
5
@tobiasson92 I co w zwiazku z tym? Rownie dobrze mozna powiedziec: Zabil go rozpedzony samochod, ale to i tak nie szkodzi bo mial chore serce.
3
@kkbarca Wirusolodzy co spędzili naście albo i dziesiąt lat: Maseczka pomaga.
Typ z internetu: Ch**a, nie pomaga.
https://imgflip.com/i/4i8nqz
1
@kamilo0066 w miare aktywny, pokazywal sie, ale dokladnosci to tam zero. By zagral pare cm lepiej to byly by setki
0
@chudymc ciekawe w ktorych jest wiecej powietrza :)
0
@justfootball Weneroloszka?:D
0
@FC1899Barca Przygotowalem wersje anglojęzyczną pana Adriana, Andrzeja czy jak mu tam:
Crazy ! Brawo! Brawo! Brawo! Iga Holies win and yyyyy argentina tenisis Nadia Podrowska 6:2, 6:1 and eeee yyyy level up to final of this big yyyyy big big you know tourmanemt French Open. Gratulastions misstre, yyy miss missis eee Igo! I hold my finder for the eeeee final! Senk you for eee beatiful yy represent of Poland!
1
@burza1982 gratulacje, raz byle gazetka byle pierdy napisala, a tacy jak ty w to wierza bezrefleksyjnie do konca swiata
21
Bez sensu jest podkreślanie, czyli w pewnym sensie obwinianie Dembele za to że nie odszedł, a nie przyszedł Depay bo:
A) Czemu nie jest obwiniany Umtiti? Pensje ma równie dużą, a jego problemy zdrowotne są bardziej jego winą niż Dembele (Umtiti nie poddał się operacji jak zalecano, więc jest badziej winny niż Ousmane który sie bardziej ogarnął).
B) Co tu robi Martin Braithwaite, skoro miałby przyjść Depay? Już teraz ma mało szans na gre, a jakby Depay przyszedł to już mniej niż zero.
C) Alena, Puig, Fernandes - oni i tak boiska w meczach innych niż PK nie dotknął. Rozumie że nie chcieli odchodzić (jak Puig) ale czemu ich sie za to nie obwinia?
D) Odejdzie on przyjdzie Depay. Stracimy kogos na prawe skrzydlo gdzie realnie mamy tylko Trincao, a zyskamy Depaya ktory typowa 9 tez nie jest.
0
@FanBarcy22 jak śmiesz ! to nie podatek tylko opłata ! Nie ma nowych podatków, bo opłata to nie podatek, czego nie rozumiesz? Przestań kłamać, ten rząd to wybitni fachowcy!
1
@MESSIah16 szczepionki są po to żeby nie zachorować, a nie po to żeby nie mieć objawów.
Sam uważam że szczepionki powinny być obowiązkowe dla wszystkich, ale bezpieczeństwo i potwierdzenie naukowe tych szczepionek to już inna kwestia.
0
@SelloutCrowd to beda mieli na kolejny protest. Perpetum mobile :D
4
Bartus tak sie chwalil miliardowym budzetem, ze teraz nie mogl zaplacic 2 mln wiecej. Kryzys kryzysem, ale tak ten amator jak i nasz premier kompletnie nie przygotowal siebie i innych na kryzys. Tym sie rozni "Maz stanu" od zwyklego karierowicza.
1
(Podobno) dziennikarka, i autorka ksiazek itd. czyli to powinien byc czlowiekiem kultury. Pani Domagalik to pokazuje ze tu kultury za grosz. Wlazi w slowo, gdera jak kura, skacze po watkach bez sensu. Cytujac slynny mem "Przysluchane, ale jakim kosztem".
PS. Co to za argument ze ktos spotkal Guardiole Enrique czy Loewa zeby podniesc autorytet itp? Jak spotkam krolewne angielska to trzeba mi mowic sir?
1
@MemphisDepay00 https://www.wykop.pl/wpis/43101027/wysle-ktos-ten-obrazek-przynioslem-krzesla-dla-tyc/
0
@bafi sprawdzam co jakis czas info i sa bardzo sprzeczne informacje. Rzekomo tworca mial juz napisany 6x01, zbierali kadre, a teraz ten typ juz mial sie rzekomo wycofac, a sami aktorzy mowia "jak bedzie propozycja to sie zastanowimy"
0
@ksobi jakby nie prostest scenarzystow to 3 by wygladal inaczej, a tak skonczyli go 9 odcinkow szybciej niz mialo byc. Ale i tak wole brudy panamskiego wiezienia niz fox river (chociaz i to jest kozackie).
0
@VIPER2712 taki sam spiew byl np przy rudym mathieu i zamknal jadaczki. Psy szczekaja karawana jedzie dalej
0
@Rudi35 @BorzyKrzys
1. https://wroclaw.wp.pl/wroclaw-koronawirus-kara-za-homoseksualizm-i-aborcje-towarzystwo-salezjanskie-zabiera-glos-6486085878134913a
2. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/duchowny-glosil-ze-epidemia-to-kara-za-homoseksualizm-sam-sie-zakazil/j9sndk0
3. https://www.facebook.com/watch/?v=1561472447338424
a to byle 1 strona z googli
1
Najpierw ksieza mowia ze koronawirus to kara za homoseksualizm i aborcje, a teraz ulta katol czarnek ma covid. Oops, chyba cos tu nam ukrywaja :D
2
@shinthps wszyscy zdrowi, forma dobra, mecz u siebie gdzie ostatnio sevilla dostawala 4:0 i 6:1, sevilla ledwo 1:0 z levante ostatnio. No ta ewidentne x albo 2.
2
Kupon za 400 stowki, barcelona zamyka z sevilla ktora wywiozla tu punkt 100 lat temu, karny ktorego nie bylo w ostatnich minutach i kupon w d. No kto by mogl sie tego spodziewac.
Zodyn nie przewidziol, zodyn.....
0
@michaleu oby jeszcze w 99 minucie dobil bayern i niech sie odbuduje chlopina
0
@tobiasson92 praktyczny przyklad jak ideologia katotalibow wkracza w zycie innych.
Pracowalem w handlu i ten zalosny zakaz znam w praktyce - mnostwo pieczywa i warzyw w sobote trzeba wywalac, bo do poniedzialku nie bedzie lezec. Niektore sklepy w sobote czynne do 23:45, a od poniedzialku 0:15 juz do roboty. Zima to malo " nie umarly ze szczescia" te panie jak trzeba bylo szukac sobie jakiegos transportu. Takze niedziela byla odsypiana po sobocie albo przed poniedzialkiem (czasem jedno i drugie) takze sielanka pelna geba. A jaka radosc byla jak bylo trzeba podejsc do banku lub urzedu, a w tygodniu nie mozna bo nie bylo dnia wolnego za sobote/niedziele.
PS Niedziele bylo + platne wiec i slabiej z wynagrodzeniem. No sielanka dla boga i rodziny bo ktos nam tak wymyslil (pol sklepu niewierzacy, albo bez dzieci :D)