1

@marcin62 ciesze sie ze jestem w blogoslwionym stanie, i nie mam pojecia kim ci wszyscy ludzie sa

3

Niech sprzedadza Lukaku. Najlepiej za pol darmo i do nas :)

9

@senri rofl, 3 lata zbudowane na 3 pilkarzach + bazowanie na tym co zostalo po laportowych rzadach vs budowanie klubu po kryzysie i utrzymanie go prawie 10 lat na topie, smiech a sali

8

@senri Przypomnij moze, kto byl prezydentem kiedy budowne byly zwycieskie projekty Rijkard i Guardioli.

4

0

@clyde " drugiej strony ona już nie raz, nie dwa okazała się trochę fałszywa" - tylko czekac az ciebie w to wrobi.

1

@TSWKRK morawiecki klamie w zywe oczy prawie codziennie. Tuskowi hejterzy zarzucaja klamstwo ale zaden nie potrafi pol slowem udowodnic mu gdzie i kiedy klamal.

11

Przypomnial mi ten artykul o takim pilkarzu jak Isaac Cuenca. Niby taki znakomity freestylowiec, miec byc u nas talentem, a kontuzje doprowadzily do tego ze gra w druzynie, ktora sie beeddzie bronic przed spadkiem w Japonii.

1

@VamosRakieta skad wiesz ze bez zapachu? chuchnij komus, niech niuchnie, moze tylko Ci sie zdaje :)

4

Pani Julio, wkradła się literówka "ze swoich prawO"

0

@kamilop tylko polski, narodowy, bialo czerwony, innego nie !

1

@Joe_Pesci nie ma

0

@clyde to jak sie mamy reklamowac matrymonialnie to ja dolacze:
Jestem niesamowity w łóżko. Powiedz ile mam spać, a ja to pobije o 2 godziny. Drugiego takiego nie znajdziesz, przemyśl to :D

1

jakbyśmy go kupili (jak chcialem kiedy gral w celcie) to by problemu nie bylo. Szkoda ze sie marnuje w takiej valencii. Fajna z niego 9, ktora jest zalezna od umiejetnosci i formy druzyny. Valencia grala z nami swietnie, to potrafil nam 2 gole wbijac. Valencia gra jak w tym sezonie to ma malo bramek.

1

@NeroTFP jak dla dzieci mozna by dac, ale jedzenie wzial bym na wynos :) Sprawila na mnie dobre 1 wrazenie, ale jak dluzej sie przypatrzec to kolejna dziunia jakis 5 milionow na insta.

0

@FC1899Barca a ja czuje ze przejmie Betis. I taka tez mam nadzieje, bo betis i samego gargamela bardzo lubie :D

0

@FafitFCB Ty dajesz dyszke, Foremniak pewnie placze ze wzruszenia, jest show :D

0

@FafitFCB na pierwszy miesiac tak - ani razu nie wpisac 2020 zeby nie musiec porawiac

2

@wpwelement zjesc sie da, grzybkow z kropkami tez mozna pare zjesc i sie czlowiek naje do konca zycia, a pizza hawajska jest jak z byciem rudym - niby mozna z tym zyc, ale piętno jest do okrutne :D

1

@wpwelement mam nadzieje ze reszta redakcji odetnie sie od stanowiska powyzszych redaktorow i bedziemy mogli uznac was za porzadnych ludzi :)

2

Za pizze chcialem rzekazac serdeczne wyrazy Hejtu - #Hejt#Hejt#Hejt.
Dziekuje i pozdrawiam.
PS. Tez jestem po zarzadzaniu marketingiem :D

1

@Dariochampion10 pracuje w banku, dajesz moze bede wiedzial :D

0

1:1, 15 znakow musi byc wiec sa

0

@Barca1992 Peg do Al`a: Al, bedziesz tesknil?
Al: Nie dopóki nie wyjedziesz :)

1

@Bykunn ladnie wyrosla, ladnie spiewa, i nawet ząbki urosly :D jestem na tak :)

0

@Tomek54321 Laporta sprowadzal pilkarzy tanio nawet jak na uwczesne czasy (kilku fajnych za friko) i wygrywal z nimi LM, wiec licze na niego

0

@DonMatteo901 Kiedy w pesie nie wlaczyles asystenta podan.

1

@matirix20 w jakim to kra....niewazne juz wiem :D

6

Wszyscy mowia kogo kupia, ja czekam az ktos powie kogo sprzeda, jak ma zamiar naprawic budzet i wiele innych kwestii jak np drabinka placowa, inne sekcje itp.

1

Czy na bukach jest gdzies do obstawienia kto wygra nagrode fifa? Trzeba podratowac budzet na pewniaczku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?