0

@Bykunn skoro to nike zgarnia wiecej % z koszulki niz klub, to nike jest zainteresowane zeby szly jak buleczki. Ciekawe z kim sie lepiej sprzedaja - z np Baitwhitem czy Messim? Skoro Messi generuje nike zyski, to niek proponuje wieksz kontrakt sponsorski za to, wiec Messi zwieksza przychod. Podstawy marketingu witaja.

1

@Lola120 kup pare lekow przeciw garaczkowych i w 1-2 dni przejdzie wszystko, nie ma co sie bac.

0

@Bykunn bylo juz walkowane ze 150 tysiecy razy, ze barca zarabia na nim wiecej niz wydaje nawet przy dotychczasowym kontrakcie.

18

Jeden gol, a dwóm reprezentacjom na raz - FENOMEN ! :D

0

@PatrychoO burak czy nie, oddaje honorowo krew, wspiera wiele akcji charytatywnych, wiec lepszy taki burak niz przykladowo katolicy made by poland co klecza w kosciolach, a potem pluja jadem i mysla ze sa cudowni.

0

Rozumie wspieranie LGBT, ale opaska reprezentacji narodowej w kolorach flag organizacji zajmujacych sie seksualnoscia zamiast barw narodowych to przesada. Ale Niemcy z ich tozsamoscia narodowa to tak od skrajnosci w skrajnosc :D

7

Jak wygraja w niej triplete, to wybacze ten wyglad :)

1

@soczeq co da taka obnizka jak za 10 meczow trzeba bedzie kupe kasy znowu liverpoolowi oddac?

0

@Elosek warto dodac ze (tak jak bylo np w studiu tvn24 ze smolenskiem gdzie bylo to swietnie widac) oni maja odsluch z rezyserki i tamci tez jej mogli zwrocic uwage. Ale kobieta miala chociaz troche honoru i przeprosila.

0

@KoSSa124 ma kilka zielonych na rambli i to by było na tyle :)

0

@ptrx ja ogladalem na stronie i byly raczej dalekie plany, a jak bliskie to tylko na kibicow, raczej nie szukali zblizej na Eriksena.

0

@michaleu w tvp raczej pokazywali kibicow, wiec o jakiej to telewizji?

0

@SamuraJack to tylko przyklad jaka kasa dysponuja tam sredniaki, a przeciez nie jest trudno znalesc tam transfery po 15+ za pilkarzy wcale nie wybitnych

9

"Aston Villa sfinalizowała transfer Emiliano Buendii z Norwich. Argentyńczyk kosztował 34 mln €", a my sie cieszymy jak 8 mln bedzie - to boli.

0

@Emhyr ta i to bez watpienia dlatego ze przyszedl i powiedzial "ej chlopaki zmotywujcie sie

0

@Emhyr jak slysze takie brednie o motywowaniu przez trenera to tak jakbym sluchal tych kretynskich coachow z internetu. Pilkarze to nie dzieci 2 letnie, oni sami powinni umiec sie nastawic na polfinal najwazniejszych rozgrywek, ale nie liczyc ze trener podejdzie cos tam powie i status sie zmieni na "zmotywowany"

2

@mrboom przyszlem bo mialem blisko
chowam sie daleko - chowam, blisko chowie
Wszyscy państwo to wią :)

0

@VenoM serce krwawi, ale niestety Lukaku potwierdzil ze zostaje w interze.

0

Szkoda tego ostatniego zdania, bo brzmi jakby juz zakonczyl kariere. Moze to nie jest top topów, ale trener solidny i spokojnie moglby robic dobra robote i powalczyc z klubami na poziomie Betisu o LM.

0

@JarekS jakbys mial za grosz pojecia o negocjowaniu kontraktów to bys nie gadal bzdur w stylu "dawno klepnięci"

2

@Galford gio van Bronckhorst, Santiago Ezquerro

0

@fenix1983 Dariusz Maruszczak

3 czerwca 2021, 08:39
#Tiki-taka

Przedłużenie kontraktu Ilaixa Moriby nie będzie łatwe. Wysokie wymagania jego nowych agentów mogą skomplikować operację. Barcelona podkreśla, że obecnie nie może zagwarantować tego, czego oczekują. [@gerardromero]

https://www.fcbarca.com/100175-sport-barcelona-nie-rozpoczela-jeszcze-negocjacji-z-ilaixem-moriba-ws-przedluzenia-umowy.html

"Jeszcze nie przestawiła oferty" i " Przypomnijmy, że według RAC1 oczekiwania nowej agencji reprezentującej interesy Moriby miały przekraczać możliwości Blaugrany" - czyli na swojego wychowanka, jednego z najwiekszym potencjalem ostatnich lat o profilu zawodnika za ktorego barca od nastu lat musi doplacac to nie ma kasy, ale na Wijnalduma to juz sa rozmowy i oferta jest.

0

Proponuje sie mu kontrakt na 2-3 lata gry, a brakuje kasiorki na Moribe co moze tu pograc 12-13 albo za niedlugo byc sprzedanym ze 80 baniek.

0

@kejdzi prawdziwy polak, co wypomina innym nie swoje pieniadze.
Zamiast pytac ile zarabia moze zapytaj co z tym zrobi? Jeden przesra kase na kolejny jacht albo zegarek, a drugi np taki Mane to zbuduje kolejna szkole w Afryce.

0

@Gargamel01 moze niech trenuje i gra?
Skad wiesz ze nie bedzie potrzebny? malo to kontuzji bylo? Skoro Firpo ma odejsc i dac kase, to umtiti moze spokojnie grac LO.
Bale tez odejsc nie chcial a go jakos wypchneli, wiec chyba sie da. Jest tez cos takiego jak perswazja - umiti nie ma 100 lat, pewno chcialby pograc na jakims mundialu, a bedac tu do repry bedzie mu daleko. Moze tez odejsc na zasadach Suareza - juz lepiej mu doplacac 7-8 niz trzymac go za 12.

0

@slayer ja tam wole zeby grali najlepsi,ale moze sie nie znam.

2

@Gargamel01 i bedziemy placic 12m gosciowi na trybunach, kiedy klub nie ma grosza na jakis transfer.... rozsadnie

4

@DonMatteo901 Ona:Ja nie jestem taka łatwa, musisz sie postarać
on: Głosuje na konfederacje
Ona: Ajjjj dobry jesteś. No dobra idziemy.

1

@Katalonbar wazniejsze zeby przestala wymagac od kobiet :D

0

czwarta liga, a jeszcze nie tak dawno Valdes im pykal bramki na CN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?