Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 mogę też porównać go do Pele z Santosu i jaki to ma sens? Obecnie to Dembouz rosnie,a neymarątko niekoniecznie
3
Dembele 20/21: 36m 10 goli, 4 asysty
Neymar 20/21: 20m 13 goli, 6 asysty
Neymar grajac w slabszej lidze, majac wiecej uznanych nazwisk obok siebie wyrobił prawie tyle samo goli co Dembele (ostatnio mu zabrali nawet gola). Ktoś powie ze Neymar ma dużo mniej meczy, to ja powiem czy lepszy jest zawodnik co zrobi staty w malej ilosci meczow i znika, czy ktory moze grac i dawac sobie i innym szanse na lepsze staty itp.
Czy lepszy jest zawodnik, ktory widac ze sie ogarnal, czy taki ktory ciagle jest taki sam (np patrz urodzinki siostry, mecz z Lile gdzie trzeba odrabiac straty, a ten czerwo lapie)?
Dembele swoje za uszami ma, ale wole jego niz kolejna brazylijska gwiazdeczke, ktora nie stroni od skandali, a ktora zostawila zwycieski projekt na kase katarczykow.
PS przyjscie neymarątka oznacza odsunięcie Fatiego na inną pozycję, więc lepiej mieć atak z obunożnym Dembele i perspektywą Fatiego, niż neya który pewnie po 30 zacznie gasnąć.
1
@msmsms Najpierw usiadz.
Teraz czytaj:
Kaczorek podobno ma pomysl zeby kazdemu dac 1200 zł tzw. przychodu podstawowego raz w roku.
A teraz coś na uspokojenie polecam :)
2
Mieliśmy święta, to biblijnie można by go zapytać: A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
0
@DonMatteo901 Iker zadzwonil do Wałęsy, a ten mu na to" Iker ja Ci mówie, weź zagraj na tych wszystkich imprezach będzie dobrze." Następnie Jarek z Mateuszem zniszczyli mafie piłkarską, która przez lata nie dawała Hiszpanii wygrywać. Tak było, nie kłamie.
2
Święta święta, a kevina w telewizji nie było. Co oni z tym krajem wyrabiajo.....
0
@dadan1990 jak pytasz o to co wbilo na yt masochista, to taki nawet ok. Mial lepsze ale ten nie jest zly
0
@Janas11224 na rozprawie dodaj ze kupywala pizze hawajska. Jak ja wypuszcza, to tylko do gostynina.
21
Z jednej strony to bardzo fajnie że PSG przegrało, a z drugiej zaje**** :)
0
@Barca1992 stawiam ze po 3 latach sledztwa znajda mu zolte papiery, powiedza ze nie radzi sobie z emocjami i to nie jego wina.
1
@Jarema1987 Fify street są extra. Jak lubiales dragon balla to budokai tenkaichi 3 super opcja. Ring od Red fajna gra strategiczno- akcji ( na YT zobaczysz) mi się fajnie w nią grało. Onimusha 3, fight night round 2 fajny boks.
29
To dobry trener na czasy kryzysu - ma dobrego nosa do brudnych, żeby nie powiedzieć g....nianych spraw :)
1
@MesQueUnClub96 mozesz przekroczyc granice i powiedziec ze jest rudy, ale uwazaj, bo nie wiadomo jak moze zareagowac
8
@FC1899Barca wszystko przez ustawienie. 3 centymetry w bok, 5 do przodu i by robił tak samo, albo i lepiej.
0
@MaziFCB te lody byly wtedy w kij drogie, ale raz udalo mi sie wynegocjowac 5zl na takiego loda. Szpan na dzielni byl na maxa
0
@Amigo_Blanco napewno nie obajtek, bo jemu to by fundacja remoncik strzelila.
0
@JohnnyBarca moja mama by na takie cos powiedziala " Wieś tańczy i śpiewa"
0
@PershingFanatykLMFCB tam krecono Xene Wojownicza Ksiezniczke. Piekny kraj :D
0
Lata zajelo im wprowadzenie varu. Teraz lata im zajmie zeby w meczu 1 kamere ustawic tak, zeby rysowane linie byly prostopadle, a nie tak jak tutaj pod katem.
0
Nasz super snajper own goal sie odnalazl w meczu arsenalu. Bartomeu go za darmo oddal chyba...... ehhh co za partacz za takiego strzelca nie brac kasy :(
2
@robsesh ani razu, jestem elo kozakiem, zadna mi nie odmowila. Nic tam, ze do zadnej nie podchodzilem, liczy sie wynik nie styl :D
0
@Emhyr o Suarezie tez tak mowili, bo nie gralismy z klasyczna 9.
2
@Kuba3xxx smierdzi mi to remisem na kilometr
3
Jeszcze sporo mozemy wygrac jak i przegac, wiec ja zalecam wstrzymanie. Druzyna ma dobry moment, ale zaraz moze przegrac z AM I RM i juz nie bedzie tak kolorowo.
Tata Martino tez byl blisko pucharow, a polecial. Poczekajmy do maja, podsumujmy, popatrzmy na perspektywy i wtedy wydajmy osąd.
0
@szymonbarca10 Dla Twojego zdrowia psychicznego dam Ci zielonego, bo za taka bzdure Cie tu zniszcza :D
5
@mat32 sytuacja u nas coraz gorsza, bedzie drozec
0
@tristan87 @LeoMessi1994 Mowil tez ze grali te scene na 1 kamere, czyli jeden nagrywa swoje kwestie, potem drugi, a zgrane idealnie
1
@VamosRakieta Zidane to amator. Moj kolega mial taka lape duza ze potrafil jedna reka klaskac.
31
Było sporo "konfliktów" z użytkownikiem @Janiama , ale w chwili próby Rambla zachowała się jak trzeba. Szacunek dla was, zdrowia i siły dla Janiamy.
0
Nie ma źle. Oddać Pjanica, za którego (chyba) nie ma żadnych %, SR do pomocy, a na boku Emerson i Dest.