1

@barcelonaLM Covid to zwykla grypa.
Szczepionki powoduja autyzm.
Ziemia jest plaska.
5G zabija ludzi.
Rudzi sa fajni i im tez sie nalezy szacunek.
Jeszcze Ci cos wyjasnic o swiecie ?:)

0

Jak bedzie opcja odkupienia za bardzo blisko kwote w ciagu 1-2 lat to mozna to przezyc.

0

@okiemtypera_lucaxx95 dzisiaj napiszesz, ludzie przeczytaja - masz dzien w robocie z glowy, a za 2 tygodnie i tak nikt nie bedzie o tym pamietac. Pracuj madrze a nie ciezko :P

1

@Triv44 moglibyscie zagrac "Panie, czemu panu sie zawsze chce kiedy mnie sie chce - Nieee to panu sie zawsze chce kiedy ja musze" :D

0

@Maciek069 to moze lekcja historii:
Jak zdobywalismy tryplety to nie z pilkarzami za 100+mln tylko z Villa za 40, i wychowankami za 0 (pedro czy busi). Jak ogrywalismy pierwsza w tym wieku LM to nie z super zdolnymi oh i ah pilkarzykami, tylko 30+ letnimi Larssonem czy Belettim. Ten klub obecna wielkosc zbudowal na kupywanych z mallorci Eto`o, z monaco Marquezach czy Toure i innych pilkarzach typu Pau Torres.

0

@MaTt_BarcaFan ma kisiel w glowie bo gazetki tak napisaly? te same gazetki co umieszczaja po 100 pilkarzy w barcelonie, a potem oni znikaja nie wiadomo gdzie? te same co #CoutinhoKwestiaGodzin, a potem pol roku czekac trzeba bylo?

0

@HypeR to jest bardziej skomplikowany transfer anizeli wykup do barcy i wypozyczenie do betisu

0

@FanRamosa Glupie pytanie - Van Dijk przegral z messim o kilka punktów, paru elektorow inaczej ulozylo by punkty i juz VD mialby nagrode.

1

@okiemtypera_lucaxx95 masz stresa bo w 93 benfica strzelila na 4:0? Ja ostatnio postawilem ze totki wygraja i nie bedzie 4 goli - w 40 minucie bylo 3:0 dla totkow :P

2

@messi564 fajny argument - ma 30 lat. Nie wazna cena, gra, kompatybilnosc z druzyna, umiejetnosci itd. Grunt ze ma 30 lat, to juz mu kupic wozek inwalidzki i laske i na na emeryture?

1

@tristan87 to ten gosc, co mowil ze legie wywalili z LM, ale przyjeli do LE nie wiedzac o tym ze byl walkower i wynik dwumeczu zdecydowal o awansie? Ekspert godny tvp

1

@Cochise Drogi sa dwie:
1) Sprzedawac na sile, co bedzie oznaczac spora strate wzgledem kwoty kupna. Ponadto bedzie trudno znalesc kupca, ale z drugiej strony pensja mniej (co juz jest calkiem sporym zyskiem).
2) Ogarnac jego, sztab medyczny i przygotowanie fizyczne, na czym skorzystaja wszyscy. Jak sie to uda to mamy top skrzydlowego co potrafi mijac ludzi, ijest mega szybki, czyli cos czego nie mamy za grosz.

1

@DonMatteo901 Menadzer byl starszy i szedl po pasach?

0

@sokot moze w klubie maja lepsze info niz w gazetkach.

7

@Mateee93 Bale polemizowalby :D

3

Valverde znajac podworko La Ligi potrafil reagowac w trakcie meczow i zmianami wplywac na wyniki. Czy ktos kojarzy jedna zmiana, ktora zrobil Setien ktora cos wniosla (nie mowiac o odwroceniu losow meczu)? Ja zadnej. Setien poprawil nieco pressing, ale to ostatecznie niewiele dalo.
Dla mnie zmiana trenera to calkowity regress. Dalbym szanse trenerowi Barcy B (Koeman nie odejdzie z repry, Martinez tez nie, Pochetino nie chce, lepszych raczej nie ma).

0

@MichalZZZ Daj znac jak bedzie na L :)

0

@Azrik szkoda ze on nie pomogl barcelonie zeby byla wygrana. Takie zachowanie jest na poziomie tak hejtowanego Bale`a.

0

@Mesi12 profesjonalista pelna geba

0

@Marjando chodzilo mi oto 1 zdjecie, ktory bedzie 4 kompletem :)

1

@IronSanHybrid takie to sa najlepsze. Wypina d. przed jednym frajerem, to szuka drugiego co bedzie ponosil tego konsekwencje i robil na bombelka

0

Gdybym mógł zadać jedno pytanie prezydentowi to bym zapytał: To może powtórzymy angielski?

0

@tomcias10 nikt normalny nie ma tu za zle tego adrianowi (no chyba ze tego ze mowi A) gorzej od gimnazjalisty po angielsku, B) ze pierniczy ze to ukraincy nam covid sprowadzili). Ale to pokazuje jakie "najlepsze sluzby (wg pani marszalek mamy)" mamy za pisu. Panstwo z dykty ma sie dobrze.

0

@karol97 no ta, promowanie koszulek reprezentantami Francji, jednego z najwiekszych krajow i najbardziej zamoznych krajow Europy to marketingowy strzal w kolano....

8

Po tych tegorocznych to juz wszystkie sie podobaja :)

0

Patrzylem na jego gre (to byl chyba mecz z AM) bez pilki, to myslalem ze monitor rozwale. Kiedy Messi mial pilke z prawej strony, i trzeba bylo rozciagnac gre, jego albo nie bylo, albo dopiero dobiegal. Umiejetnosci to on ma, ale chyba go dopada klatwa portugalczyka.

0

"Setien jest poszkodowany przez pandemię i wstrzymanie rozgrywek," - Valverde dostal tournee po calym swiecie zamiast przygotowan, Setien dostal czas na to zeby zawodnicy odpoczeli i jakos potrenowali (nie to samo, ale zawsze cos) oraz Suareza co sie wyleczyl. Setien do najbardziej skorzystal na tej pandemii.

"Klub jest teraz znacznie lepszy niż w 2010 roku. Jesteśmy punktem odniesienia w świecie sportu, a pod względem trofeów średnia to 2,2 na sezon, co jest bardzo dobrym wynikiem. " - cos w stylu napluj w morde i mow ze deszcz pada. Nie warto wyliczac rzeczy ktore sa po wielokroc gorsze niz w 2010.

2

"Kierowniku, dej karnego, no dej"

0

@Chlebej teraz usiadz bo bedziesz w szoku - ludzie maja tez obowiazki zawodowe i rodzinne w niedziele i nie mogli isc wczesniej. Witamy w rzeczywistosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?