1

@Kieks jest tylko drobna roznica w wierzeniu w te newsy.
Zastanowmy sie co jest bardziej prawdopodobne
1. To ze EV nie rozmawiam z Alenia trenujac z nim dzien w dzien ( Alena z pewnoscia nie mial mozliwosci zeby podejsc i porozmawiac z ktoryms z trenerow).
2. Czy sytuacja opisana w artykule.
Z dwojga tych "faktow" bardziej wierze ze prezesik oszukuje teraz trenera

0

Widac pan batromeu ma tyle samo honoru co kiedys grzesiu lato

1

@No1Mesq a skad wiesz ze bez zadnych? bo gazetka napisala?

4

@SeeleyBooth racjonalne na stronie pelnej hejterow co trenowanie znaja moze z FM na poziomie latwym?
Ale co do pytania:
1. Jest to trener ktory wygral 2 mistrzostwa na 2 mozliwe, i 1 puchar krajowy na 2 mozliwe. Ok odpadal w glupim stylu z LM, ale jak pokazuje rzeczywistosc nawet kluby bez ograniczen budzetowych (PSG/City) nie moga sie nawet zblizyc do finalu
2. Ma obowiazujacy kontrakt, a w nim moze miec zapisy ktore go chronia
3. Takie moglo byc zdanie pilkarzy
4. Brak realnej alternatywy, ktora moglaby radykalnie poprawic sytuacje
5. Mozna sie czarowac fifa, ale trener tez ma swoja koncepcje i potrzebuje do niej pilkarzy. Jezeli (teoretycznie) takie Martinez przedstawil koncepcje w ktorej chce by pilkarze biegali duzo i szybko to kim ma to zrobic? Busim Rakiticiem i Pique? Zatrudnieniego kogos nowego, i danie mu jego zabawek moze kosztowac bardzo duzo kasy, ktorej moglo nie byc.
6. Sam Valverde mogl przedstawic zmiany w zespole, ktore mogly sie spodobac w pionie sportowym (to ze nie sa one za bardzo mozliwe bo Dembele ma nawracajace problemy, Arthur woli snowboard i bunga bunga z neymaratkiem itd., to juz inna historia)

1

@SylwekFCB *ściereczka :)

0

@JackH @pax Pan Jack wlasnie wyjasnil :)

1

@Avada Kedavra @PrinceDamon chyba nie czaicie oco tu chodzi wiec krotkie przypomnienie: Prezydent The Beel wladajacy armia nuklearna zaatakowal bez konsultacji i konkretnego zagrozenia wysokiego ranga wojskowego panstwa rozwijajacego przemysl nuklearny (cholera wie jaki oni tam ten arsenal maja). Jak nie wiadomo czym to smierdzi to polecam powtorke z I wojny (jej poczatku).

0

@Lord_Vader na mysli mialem bardziej zjedzenie pizzy, ale jak jakis poznam to ich pozdrowie :)

0

@Hiacynk bo wychodzi z zalozenia ze wygrywanie w 11 jest zbyt mainstreamowe

0

Dzisiaj dla zwyciestwa milanu zrobilem duzo wiecej i duzo lepszych rzeczy niz suso, a to jemu placa. I gdzie tu sprawiedliwosc?

1

@Chwytliwy To tak jakby powiedziec "Mam raka pluc", a ktos odpowiada "ciesz sie ze nie mozgu". No taaa tos pocieszyl....

1

@burixgm Wygrana najtrudniejsza grupa w LM, lider tabeli i europejski sredniak. Widze sylwester ci za mocno wszedzl w krew i jeszcze trzezwiejesz.
Ale wiadomo, glupi remis to trzeba teraz sie wyplakac na rambli jak to zaraz spadniemy z ligi, a o LE bedziemy marzyc.

0

@KamQiX serio w to wierzysz czy trollujesz?

1

@Scross kiedys bylbym pierwszy kto by pogbe sciagal, ale jego pobyt w united udowodnil ze to stal sie tylko pilkarz momentow

0

@filip73 osobiste, dlatego sie to wkleja na tablice na fb..... aha ok.

2

@BarcaInfo Chcialbym poznac sens wkleja informacji do zmarlych na facebooku/insta/twierach i innych.

3

@bartekvisca a mnie irytuja egoistyczne jednostki
Petard boja sie zwierzeta (jak ktos ich nie lubi to ok)
Osoby ktore musze wstac rano do pracy (np pracujacy w opiece emdycznej, wiec jak sobie rozjebiesz "wstaw co chcesz" to pamietaj ze taki czlowiek nie mogl spac bo sobie petardy chciales odpadalc
Male dzieci
Osoby starsze i chore (np kolezanka ma dziecko z autyzmem i dla takiego dziecka sylwester to jest dramat).
Ale najwazniejsze zeby cebula sobie postrzelala, bo jak ktos uzylby innych efektow na sylwestra to bylo by beeeee.

1

@takisobiektos zle to robisz. Tutaj, na rambli wkleja sie


Ehhh nowicjusze :)

0

@sendesara ta logika jest tak zalosna i slaba, ze napisze przepis na kanapke, zeby podniesc warta intelektualna tej dyskusji
1. Chleb
2. Szynka
3. Maslo
Posmaruj chleb masłem, poloz na nie szynke.
O taktyce, role na boisku w zespole, doswiadczeniu, ustawieniu pod rywala, formie, zdrowiu i prezentowaniu sie na treningach nie ma co pisac, bo to nie ten sam poziom dyskusji.

5

Już mu się Neymar włączył

3

@szkutnik91 nalezy dodac gwiazdke:
*Statystyka nie obejmuje expertow z rambli, bo wtedy zaden z trenerow nie wszedl by do top 1000.

0

@FcBarcaVamosMyClub za moich czasow o 23 to sie juz du*** nie czulo bo sie od dawna spalo, bo trzeba do szkoly isc.

6

@IronSanHybrid Nie poznalem jej w ubraniu

22

@LuisSalvano taki sasiad to skarb, a skarby sie zakopuje.

1

@NeroTFP Przeczytalem najpierw "Z 981 konkursów tylko" i przeszedlem na inna strone i pomyslalem " Z 981 konkursów PŚ tylko 81 odbyło się bez udziału Norikai`ego Kasai" :)

0

@El Ronaldinho obawiam sie ze wsrod Arnoldów to szanse na transfer tu sa w takiej hierarchi:
1. Boczek
2. Schwarzenegger
3. ten z liverpoolu :)

3

@oZinho dostanie "pincset" zielonych od takich jak on

1

@adam444 Hazarda to nawet nasz bramkarz zostawil za plecami. Pozdro 100 mln :D

0

Powiem wam ze Getafe to sa naprawde prawilne mordeczki. 6 meczow postawione, 6 trafionych z nimi, takze polecam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?