0

@Kidd a nie Pawel Brozek? To ciagle mlody talent, wydawalo sie ze jest faworytem.

2

@Nano22 sa pewne granice, ktore tym wpisem juz dawno przekroczyles. Zostaniesz za kare, w pogardzie ukrzyzowany na tekturowym krzyzu zrobionym z pudelek po pizzy hawajskiej z po-2 ananasem, a jak Cie beda przybijac to mandaryna bedzie spiewac "wlaczamy niskie ceny" jak kiedys w reklamie spiewala ta czarna.

1

@Nano22 z lapaniem pozytywnych rzeczy trzeba uwazac, bo jeszcze ktos powie ze po przerwie gralismy lepiej, a wplyw na to mogla miec rozmowa z EV w szatni. Ale takich rzeczy tu lepiej nie mowic, bo ledwie zaczniesz pisac, a tam ktos juz scina drzewo na ukrzyzowanie takich osob :)

0

@Walker Typowalem Espanyol do spadku i mam ta satysfakcje. Co prawda robilem to 2 lata temu ale zawsze cos :)

2

@barpol11 w pozycyjnym nie ale
1) W fazie ataku vidal moze byc tym ostatnim z pomocnikow zabezpieczajacym
2) W fazie obrony moze byc pierwszym bo ma sily i zdrowie na mocny presing

0

@Suzu "Dlatego też 22-latek miał odwiedzić więcej ośrodków medycznych, aby można było wykonać wiele badań i analiz." z kontekstu jasno wynika ze badania byly robione, ale jak widac nie przyniosly oczekiwanych rezultatow dlatego mial on odwiedzic ich wiecej. Gdzie ty czleku widzisz ze nigdzie i nigdy takich badan nie przeprowadzono?

0

@Deraxium wczoraj mial taka swietna akcje jak przy kontrze schodzil krzyzowo z lewej do prawej i widac ze przy czyms takiej grze dawalby duzo wiecej.
Generalnie jednak mysle ze wizja jego ustawienia jest taka ze ma on absorbowac LO+So zeby alba mial tam miejsce, a nie jak wszyscy oczekuje ze Griez bedzie tam dryblowal i nie wiadomo co robil.
Generalnie tez mi sie ten pomysl nie widzi, mozna by go dlugo analizowac, ale warto czasem go przeanalizowac i docenic to co daje (ten pomysl z Griezz na lewej)

0

@rosser tak. Roznie sa nazywane - mąż, kochanek, sponsor. :)

3

@Riguelme takim pytaniem udowadniasz ze widzisz tylko to co chcesz widziec.

1

@noface ewentualnie panow ktorzy uznali "Dobra potrenujemy w ziemie, jest lato, robimy tournee dookola swiata"

1

@IronSanHybrid niby nic, ale ten mientki kurlasant mnie rozwalil :D I leci zielonek dla cie :)

1

Suarez juz dzis zalatwil Borusie, sedziego, a jeszcze nikogo nie ugryzl.
Warto wlaczyc 2 polowe, oj bedzie sie dzialo :)

0

@PatrychoO kilkaset milionow zeby kilka meczy zagral dobrze, ciekawe. To tak jakby powiedziec "Zniszczmy Camp Nou, zaorajmy, przynajmniej kartofle beda"

0

@Bobo25 to nie Pique zdobyl 5 goli

0

@macio_944 a ta miala zajete, bo zobaczyla to na treningu i juz obdzwaniala gazety zeby opowiedziec jak go nie szanuje w turynie

0

@Bobo25 a co ma do tego ze rodak? Jak zachowuje sie w taki sposob, to mi bez roznicy czy to ukrainiec, polak, rusek, urugwajczyk, hiszpan, albo jest papiezem, prezydentem czy kimkolwiek. Jak ma zachowania bucowate to mi sie one nie podobaja i je skrytykuje i juz.

0

@TheNekro94 to teraz pytanie: Czy wczoraj po grze realu w 80 minucie i prowadzeniu 2:0 powiedzial bys realistycznie ze nie zdarzysz zrobic herbaty, a bedzie 2:2?
Ta gra uczy pokory, bo tu wszystko sie zmienia raz dwa wiec nie wszystko jest racjonalnie wytlumaczalne.

4

@Encore I ta roznica w celebracji - RObercik jak Krisztianu, zawsze musi pokazac ile nastrzelal, i jaki to on wspanialy nie jest. Messi moze z 2 razy w karierze po hat tricku to zrobil.

1

@Yoshi94 tez mi argument. Lewy tez nie strzelil 40 goli w lidze, mimo ze ma slabsza lige i tak mozna sie przerzucac. Suarez stworzyl legendarne trio ktore wygralo swoje trio zwane triplete, a Lewy to zmarnowal sie w niemczech, mimo ze i tak robi wyniki gigant.

0

@Bykunn to ja z drugiej strony - real i atleti dalem 0/1,5+..... jedna brameczka i by jutro byla gra o 280zl za 4

2

@IronSanHybrid tu nie chodzi oto ze powinien zostac, tylko o zalosny bezmyslny hejt w jego strone

0

@ViscaBarca123 moze ja sie nie znam ale uefa to pewnie ma w dupie cebule co nawet amatorow z muminkolandii pokonac nie potrafi, ale moze szanowac kibicow z rosji, turcji, belgii, niemiec czy hiszpanii ktorzy potrafia kopac pilke, a przy okazji przynosza pieniadze.

0

@mate92 tak czulem ze sie znajdzie jakis omnibus co bedzie twierdzil "Zdanie ze jest tragiczny to prawda, a zdania odwrotne to tylko pozory/mydlenie oczu/kultura etc"

2

@Avada Kedavra w szpitalu gra w pokera

0

Podawajcie swoje sklady ! I Tak to nikogo nie obchodzi :)

0

@Bykunn real psg bramkowy remis 100% ! Tak postawilem i tak ma byc !(CZyli tak nie bedzie ):D

1

@Pilka_jest_okragla a guardiola chwalil valverde i co? tak sie mozna byle cytatami wymieniac i tak to nic nie wnosi.

0

@lucca87 aj akurat jak doszedlem do punktu to wycofali, a konta nie mam. No nic pozostaje z fortuny czekac na 140 :D

0

@tristan87 jaki kurs teraz?

0

Oby oby. Kuponik na 150zl czeka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?