0

@demsi1707 "Kiedy kreskowki z dziecinstwa wejda za bardzo"

4

W tym przypadku pasuje tylko powiedziec: To grubo :)

4

@etobzyk Nikt nie mowi ze ma byc wyrocznia, ale czy tego sie chce czy nie to nobla dostala, wiec jest w bardzo waskim gronie polakow z ta nagroda i beda sie o niej w szkolach uczyc, niezaleznie od bolu 4 liter prawdziwych katopolakow i moga zmieniac podreczniki usuwajac noblistow, obrazac ich, a w to miejsce wstawiac swoich, ale fakty sa faktami.

1

Kiedys to trzeba bylo latami pracowac na pozycje w druzynie (patrz Puyol czy Xavi/Iniesta).
Niedawno trzeba bylo cos osiagnac (np wytargac druzyne do 2 ligi patrz Pedro Busi).
Ale dzis uzytkownicy internetowi wiedza lepiej i wystarczy latka "mlody zdolny".

0

@Colon jak mieli dziure w brzuchu i zebra powyginane od wewnatrz, to mamy przej..... :)

0

@Odesseiron Powinni zrobic kontynuacje tak hejtowanego ocalenia (hejtowanego chyba tylko dlatego ze to nie klasyczny terminator z arnoldem) i zakonczyc serie.
Ogladalem ostatnio cala serie i bunt maszyn i genesis to jakas chora parodia. Nowa czesc zapowiada sie na solidnego sredniaka, ale zobaczymy co to fabularnie zrobia teraz.

0

@AmigoBlancos witamy w klubie jasnie oswieconych

1

@IAmLegend Akurat wczoraj to var nie mial wiele do sprawdzania, bo prawda jest taka ze moje bąki wczoraj stwarzaly duzo wiecej zagrozenia dla otoczenia niz gracze realu.

4

@Grzesior667 albo jak slabsze druzyny przestaly wypinac sie do gwaltu, tylko walcza o swoje

0

@Progressive bo nejmar nie gral, tak to by wygrali i byla by magja :P

3

Ciekawe co tym razem wylosuje zidanowi jego aplikacja do tlumaczenia sie z przegranego meczu. JA stawiam ze brak szczescia.
Swoja droga wyobrazcie sobie jakby normalni ludzi uzywali takiej aplikacji z jego tlumaczeniami
W nocy, godzina 2:00, pijany maz wraca do domu, a w progu:
Zona: Gdzie to sie szlajasz, o ktorej to sie do domu wraca?!
Maz: (losowanie) yyy kochanie, zle wszedlem w to spotkanie z kolegami, dlatego zareagowalem o 22, ale zabraklo mi intensywnosci nie dalem rady wrocic.

0

Jeden z najbrzydszych stadionow LL. Ciekawe z drugiej strony czy w okolicznych blokach moga sprzedawac wejsciowki na ogladanie meczu z okien :D

1

@jeyx77x pewnie ze tak. Te wiktorie w wielkim stylu w lidze mistrzow, a w ultramocnej ligue 1 tak zalamal monaco ze to prawie z ligi spadlo.
Takie Mane Salahy czy inne Sterlingi co robia wyniki w slabej PL czy LM to mu moga tatuaze i kolczyki lizac, a nie miec podjazd do wielkiego neymarątka

0

@matirix20 umtiti, smiechlem hehlem

0

@SeeleyBooth ja kiedys nie chcialem isc do szkoly, wiec zapytalem czy moge nie isc do szkoly. Mama powiedziala ze moge nie isc do szkoly, a ja poszedlem do szkoly. Zbyt latwo mi poszlo, wolalem nie ryzykowac, wiec poszedlem do szkoly. Taka andegdotka :)

0

@obcy na dzis dzien, patrzac na dorobek/forme/wiek:
1. Maxi Gomez jako nowy Suarez
Lub
1.a Iniaki Williams jako coś nowego. Wysoka, calkiem silna, szybka 9.
1.b Mousa Dembele - swietny start w L1, w dosc slabym jak na dzis lyonie. Fajnie panuje nad pilka, dobrze sie czuje w polu karnym.
2. Srodkowego obronce, ale jakos nie przychodzi mi zaden na mysl spelniajacy wymagania, ktore zminimalizowaly by nasze braki.
3. Mocno bym sie zastanowil nad Fabianem. Z jednej strony brakow w tej pomocy nie ma. Z drugiej trzeba zaczac myslec nad era post busi+rakieta+vidal, a zawdonik jest to naprawde dobry.
4. Z PO bym sie wstrzymal. Z jednej strony to co semedo wyrabial na poczatku to byl kryminal, i sam bylem za jego wywaleniem w 1 kolejnosci. Z drugiej teraz sie troche ogarnal, a rynek nie sypie geniuszami na tej pozycji.

0

@NeroTFP jakos specjalnie ten nasz kler nie zbiednial od kiedy on jest, wiec albo brak mu determinacji, albo jest poprostu slaby. No ale fajnie, chociaz jeden papiez na kilkunastu nie udaje ze jego sludzy sie bogaca na spoleczenstwach

0

@Arkon nie od dzis wiadomo ze :
A) Ten papiez, to nie papiez tylko "zdradziecki lewak"
B) izraelici zostali wybrani na narod wybrany tylko dlatego ze polski jeszcze wtedy nie bylo, i generalnie przez pomylke
C) jakby to byl prawdziwy katolik to by glosowal na pis (niewazne ze to argentynczyk mieszkajacy na autonomicznym panstwie watykan, znajdyjacym sie we wloszech :D)
D) to my jestesmy ostoja wszystkiego, francuzow uczylismy jesc widelcem, rosja jest rosja bo jej na to pozwolilismy odpuszczajac sobie tamten teren i generalnie jestesmy najlepsi
Takze to my wiemy co to jest seks, a nie ci pseudo imperalisci z zachodu :D

0

@Borneo z tym dembele to sie nie rozpedzaj. W 8 kolejce zostal zawieszony na kolejki 9 i 10. Juz raz byl taki cyrk. Kolejka 10 jest z realem, jest rozegrana tylko w innym terminie.

0

@Borneo a co jesli Ci powiem ze kontuzji sie nie da zaplanowac i pod koniec listopada dembele znowu pozrywa miesnie w udach, a Messiemu sie odezwie plaszczkowy?

14

dziekuje za zdjecie z kropka po prawej stronie, przez co tarlem monitor myslac ze to plama :)

5

@KamQiX "Komentarz rozśmieszył członków naszej Redakcji, którzy zgodnie uznali go za najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź na zadane pytanie" - moze jak mawial kempa, nasza redakcja dziala w porozumieniu "strasburgerskim".
Tak na powaznie, zasady byly jasno okreslone, pan zwycieski sie do nich nie zastosowal poprzez format i podanie 2 koszulek (zasady mowia o 1).
Kij z ta nagroda, ale zasady sa zasadmi, powinnismy byc rowno traktowani.
rules are rules without them we are savages - Alex Mahone

1

@wyder cyrk bo chca zabezpieczyc 100 tysieczna impreze, przed grubo ponad 100 tysieczna manifestacja wkurzonych ludzi.... ciekawe

0

Mhm to ciekawe co na to mama i tata :D

0

@cules100pro kupielm na poczatku roku acer aspier 7 w x komie.
radze: A) Omijaj x kom szerokim lukiem
B) Laptop jako taki, ale czesto sie animacje freezuja na 1sekunde, a serwis mowi "wszystko jest ok, wal sie".
Takze mimo fajnych statystyk ten model, a szczegolnie ten zalosny (ktory wg opinii sprzedaje uzywane laptopy jako nowe [szkoda ze tych opinii nie posluchalem]) odradzam absolutnie.

0

@barteq jak kolega wyzej powiedzial - bezpieczenstwo > pieniadze. Lepiej nie poleciec niz poleciec i dostal po mordzie, jakas petarda czy inna butelka ktorych pewno pare poleci na miescie.
Klub z kolei proszac o takie rozwiazanie powinien sie liczyc z takimi kibicami i wyjsc z inicjatywa w celu zniwelowania takich strat np poprzez zapewnienie im hotelu w innym miescie.

0

@IronSanHybrid kolega..... zgrabny tyleczek..... milf..... jakos to znajomo brzmi :D

5

@krzakov Villa..... nie mam slow

1

@damianex10 zaczyna sie ! Najpierw alkohol, potem narkotyki, a skonczy sie jeszcze gorzej..... gluten, slodycze, 1 razowe maszynki do golenia.
"Taki pożondny sie wydowoł, zawsze dziń dobry, do widzynia"

0

@kerouac gosc jak chce moze zablokowac cale prawodastwo w kraju, a ty mowisz ze jest glownie reprezentatywny, no sory ale szkoda slow na takie cos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?