Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@nuter27 kazdy podatek nalozony na przedsiebiorstwo odbija sie potem na jego uslugach (czyli cenach). Podstawy ekonomii dzien dobry.
3
@barcelonaLM roznica jest taka, ze zeby dostac te 600zl to musisz pracowac (czyt zarabiasz, placisz podatki, oszczedzasz itd). Jest korzysc. Z 500 i 300+ korzysci nie ma zadnej, bo ani dzieci nie przybywa, ani podatkow ani nic. 0 0 0 0 0 totalne zero.
1
@ViscaBarca123 Warto dodac ze to jedyny pilkarz, ktory zdobyl tryplet 2x z rzedu.
39
Ile mozna walkowac temat tego typa? To juz 100 krotnie bardziej wole zeby na glownej bylo info ze Eto`o skonczyl kariere, bo i dla tego klubu i dla futbolu to eto`o zrobil wiecej.
0
Raz tematu neymara nie ma, potem okazuje sie ze jest i to bardzo. Takze jak w polsce, panuje ta wersja ktora aktualnie jest potrzebna (Czytaj na ktorej przylapano i nie ma juz nawet jak zaprzeczyc)
0
@kibicsportu to VAR jest w takim razie jakims aniolem czy odrazu Jezusem?:D
1
@norbi77 ostatni raz sie tak pysznie ubawilem przy obieraniu ziemniakow, ale adrian niebezpiecznie zbliza do tego poziomu, takze pora chyba przejsc na ryz :)
0
@Ratamahatta ile lat grozi mu za gwalt na ksiedzu?
0
@goldenboy a co jesli prowadzi dom publiczny?:D
0
@koksik2700 trzeci dopiero sie zaczal. Daj se siana z sianiem lamentu liczac na zielone, bo to tylko obniza poziom rambli
0
https://www.facebook.com/spottedmadka/photos/a.171928109844951/908501622854259/?type=3&theater
Wpada policja, a on: "Niech nikt sie nie rusza! Te naklejki ida ze mna ! Rusz sie jeszcze raz psie a podre je wszystki"
Madkolicja (policyjne sily specjalne madek): Tylko spokojnie, nie rob pochopnych ruchow. Te naklejki to usmiechy bombelkow, oddaj je spokojnie a moze nie zostaniesz zabity.
0
@gacek nie przeginaj gosciu. Brakiem profesjonalizmu to sie wykazywali Adriano czy inne Balotelli.
Dembele sodowka troche uderzyla do glowki, nie ogarnia zbytnio swojego ciala, ale on nie podpala mieszkania, nie przynosi piwnego brzusia i innych takich akcji.
0
@Salwik92 chcial odpowiedzi jak sie jej pozbyc, nic nie bylo ze odpowiedzi maja byc powazne albo na poziomie :D
0
@gumaz "Po wyjsciu z wiezienia postanowilem zmienic swoje zycie, i zyc w prawdzie. Dlatego nie bede kryl sie ze swoim gejostwem. Poza tym koledzy w seminarium moga byc zazdrosni gdybym mial dziewczyne"
5
@didzejos albo ewentualnie oto ze 97% tego forum potrafi siac gownoburze i narzekac od a do z na wszystko
4
Byl tak pochloniety miloscia do klubu, checia powrotu, i profesjonalnym trybem zycia ze mu to wylecialo z glowy. No przeciez kazdemu sie moze zdarzyc przedluzyc kontrakt zeby go nawet nie myslec wypelnic go nawet w polowie, chciec dodatkowej kasy.
1
@OsehShalom Mamy alternatywe dla Alby, to na +.
Mamy ciagle wysokiej jakosci bramkarzy, +
Na PO jest dosc sredniawo. Do tej pory wierzylem w Semedo, ale te mecze co do tej pory zagral to jest jakis dramat. Alternatywa to 20 latek, awansowany z B kadry. Tu jest zle jak dla mnie.
Pomoc fajnie obsadzona pilkarzami o roznej charakterystyce. +
Griezman odciazy Messiego. Mam nadziej ze wezma sie za dupe Dembele bo chlopina grac potrafi.
Generalnie jest lepiej niz bylo, ale wszystko zweryfikuje zycie i zdrowie.
15
@Odesseiron az mi sie przypomnial dialog z bundych
Peg: Al pocaluj mnie
Al: Peg, jestesmy malzenstwem od 14 lat, nie mozemy sobie poprostu podac reki?
:D
0
@FafitFCB czyli dembele i AG czyli jakies 220mln siedza, zeby 17 latek, i typ z rezerw grali? ciekawe
0
@Hushovt Mniej przy kasie policzy Pani Basia
I juz bedzie na harnasia.
Bo oszczedzanie jest mi bliskie
Moze byc tez tyskie.
9
Mam przeczucie ze tego Rafy to nam bedzie mocno brakowac w tym sezonie jak odejdzie.
8
@monsterrize widze ze takim jak ty to nic nie pasuje. Nie grali zle, gra zle, wrzuc na looz moze.
0
@MaTt_BarcaFan jedna literowka sie wbila ale moze poprawie - "spadł, bo drużyny nie z topu nie dają sobie Wbijać po 5tce do przerwy"
1
@Cave spadl bo druzyny nie z topu nie daja sobie bijac po 5tce do przerwy?
2
@socha 1. spoznione wejscie przy lini
2. nakladka przy polu karnym villarealu.
obie kartki takie dosc slabe bym powiedzial, ale bale tez intelektem nie blysnal
5
@AlwaysBlaugrana a kto ma grac? Alba to ciagle top LO swiata, zastepca kontuzjowany.
Pique nie ma godnego zastepcy, chyba ze chce sie opierac defensywe na 19 latku,
Suarez kontuzja od poczatku razem z messim, wiec o czym ty czlowieku pierdylisz?
3
@AlwaysBlaugrana racja, stara gwardia nic nie ruszona. Rakitic gra w meczu nie tylko po 90 ale i po 120minut, Busi to nawet na przerwe nie schodzi, a wychowankowie to graja w getafe.... brawo.
3
@AmigoBlancos zasadnicze pytanie: Kto posiada w sobie mniejsze zasoby intelektu:
A) Hajto
B) Ludzie, którzy się spodziewają po hajcie jakichkolwiek zasobów intelektu :)
0
@parpe @HansLanda to pokazuje poziom LR i bezsensownosc zielonych - typ co zadaje durne pytania 30, typ co podaje prosta odpowiedz ktora jest jedyna, latwa, i oczywista 8 :D
0
zbierac wincyj pilkarzy, wincyj pinindzy na nejmara, bo magja, zeby takie historie jak perez i fati nam nie przytrafialy, tylko nejmar !:D