0

@norbi77 a co on kelly bundy, ze jak wejdzie do glowy 1 to wypada drugie i przez taktyke zapomnial jak ma pilke kopac?

2

@marcinnikt wrocmy do stylu ktory gwarantowal nam 0:7 z bayernem bo trawa za wysoka, 4:0 z psg, 3:0 z juve, a atletico to nie bylismy blisko zeby skrzywdzic - grunt to styl, jebac reszte

2

@Asturyjczyk ja slyszalem ze szybko odpadaja

0

@robsesh tez nie rozumie jak mozna wieszczyc same tragedie bo 1 mecz nie wyszedl, a typ co zapomnial jak sie gra poszedl na wypozyczenie.

11

@robsesh masz racje. spadniemy do 2 ligi, stadion wykupia i zaoraja, a messi powie ze kocha real i zawsze chcial tam grac. Idz skorzystaj z pogody, dotlen sie, moze troche zloozujesz

0

@Skaramuczi jezeli oddawalibysmy poziom inteligencji w takich komentarzach za puchary, to bysmy w 1 sezon do tercety spadli

0

@antonioo czyli mamy miec 10 napastnikow na wypadek jakby 2 doznalo kontuzji jak teraz?

1

@Grzybu wez sie koles zastanow chociaz przez sekunde co piszesz

1

Chudy przytyl - kontuzja.
Gruby schudl - kontuzja.
Otylosc to straszna choroba naprawde :(

2

Tak sie napalilem na taktyke "Tysiaca i jednej wrzutki na Hazarda - jest tak gruby ze ktoras napewno go trafi", a tu trzeba czekac kilka tygodni.... mam nadziej ze wroci wiekszy :D

0

@Colon wkoncu cos ciekawego . gz ????

0

@Transu96 tym razem pokiereszowany bedziesz juz przed, a nie po zjezdzie :D

17

Match day i juz nie ma tej zdradzieckiej buzki na glownej :) Jak tu sie nie cieszyc z powrotu ligi :)

31

Co z tego ze sie bedzie leczyl pol sezonu. Co z tego ze kosztuje krocie. Co z tego ze trzeba za niego dac wartosciowych zawodnikow. Co z tego ze sklad pelny i tak by wymieniac mozna. Wazne ze "magja bendzie na kamp noł".

0

@Danny Gaucho to swietny uklad. Glowa centralnie w cyckach !:D

0

@Puyolex 0 balansu druzyny, z pupci sklad.

0

@Chwytliwy @nammah @adasko1998 to moze wyjasnie wam bo widac ze szlachta w sklepie nie pracowala ani nie ma pomyslunku jak tam to moze wygladac
A) sklepy maja za mala obsade. Zeby mialy wieksze potrzebne sa lepsze wyniki sklepu i lepsze wyniki korpo.
B) W niektorych sklepach maja one takze wykladac towar, bo nie ma kto inny tego robicc patrz pkt A)
C) kobiety maja 500+ wiec wola siedziec w domu, mezczyzni do tego zawodu raczej sie nie pchaja bo maja inne lepsze/bardziej dopasowane do nich zawody.
Pozdrawiam ex-kierownik tesco

0

@Criss18Barca Parafrazujac dialog ze swiata wedlug bundych
Peg: Al co bys wolal, A) Spedzic noc ze swoja zona czy B)....
Al: B......
Chyba nie musze wspominac kim tutaj jest "zoną" z A) :D

0

@busquets5 a co oni maja tu do gadania, wolny czas, nie stwarza ryzyka kontuzji wiec moga mu naskoczyc z takim zakazem

0

@Danny Gaucho ah ten Perez, "krul transferuf" kupil za 100, wg rambli powinien go zatem sprzedac za 300, a tu nie moze ani za 300, ani za 100, ani za 50 :D
Do tego dal mu kontrakt z super hajsem i ni jak sie go pozbyc nie moga :)
Bale pieknie pokazuje ze zycie to nie fifa i cudnie rozgrywa mizernych.

1

@Darecki fajnie by to wygladalo:
Wchodza hiszpanie, francuzi i brazylijczycy do pokoju i nagle ktos wypala: Sluchajcie chlopaki a moze zalatwimy to po staropolsku i po maluszku berbeluchy i ogoreczka do tego?:D

0

@barcafanatic taaaa, ney moze strzeli gola, a przez ten durny transfer stracimy zawodnika, stracimy kase i wpadniemy w klopoty finansowe z placami i budzetowe, co moze sie wiazac ze sprzedaniem kolejnych grajkow lub brakiem nowych czyli obnizka sportowa calej druzyny. Wszystko to dla mitu brazola ktory sie stoczyl. Gratuluje

0

@magic303 typ ktory mowi ze ma wyjebane na przeanalizowanie sytuacji mowi o prawdzie ahhahaha

0

@magic303 pierwszee 2 slowa mi wystarcza zeby widziec zes zwykly papla i 0 refleksji.

0

@monsterrize taaa w lidze francuskiej.... wez juz nawet nie mow o poziomie bo to smiech na sali jest

0

@monsterrize moze popatrz na neymara 2019, a nie 2017. Typ gra mniej niz hejtowany Dembele.

0

@sowa93 lepiej nie, bo kupia auta i rydzykowi dadza

0

@magic303 jesli uwazasz ze dembele znika gdy go potrzeba to przesledz sobie sph i runde jesienna 18/19 powodzenia.

0

@SuperPatsonFCB przeanalizuj sobie lepiej poprzedni sezon zanim zaczniesz takie glupoty wypisywac

0

@Hushovt wyjechala do anglii, napompowala sobie cyce i jej kolezanki mysla ze przy jej anoreksji (a jest serio chuda) ma naturalne, ah ten blogoslawiony stan niewiedzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?