0

To jeszcze sprawa finansowo kadrowo przyszlosciowa - juz teraz pasowaloby obnizyc pense bo wydatki sa spore.
Ney kosztowalby duzo, i trzeba by mu placic duzo. A w czasie trwania 5 letniej umowy neymaratka trzrba sprowadzac
Kolejnego LO bo alba bedzie juz grubo po 30
SO na zastepstwo dla pique
Kolejnych ŚP na lata post busi, rakitic
Kolejnych napadzior bo luis i messi maja juz po 32/33 lata.
No i sam griezman jest w tym samym wieku wiec i on odpadnie.
W perspektywie 5 llat trzeba wymienic pol skladu, topowi zawodnicy nawet 22letnie to juz kodzt 80+ mln wiec kupowanie brazola to obciazenie na juz, a za chwile sie okazac moze ze toniemy finansowo i to bardzo.

0

@jarifm moze dlatego ze miranda nie prezentuje jeszcze poziomu firpo?

0

@marcin62 i w USA

1

@msmsms to teraz niech kazdy sie wczuje w 9 latka w 44 i wybierze jedna z opcji co moze czuc taki 9-latek
A) Haaa mamo daj karabin bede jak rambo (nie wiem kto to, mamy 44 rok, ale whatever), bede zabijal, obok trupy, wybuchy, krew, koledze obok reke urwalo, na mnie tez beda polowac!
czy
B) Za co ja tu jestesm, nie chce zginac, a moj kolega antek zginal, mama jest ranna, taty nie widzialem od tygodnia, pewnie tez nie zyje, a ja chce isc do szkoly, a musze z karabinem latac i kryc sie w kanalach....

Mamy wzgledny pokoj, i takich mamy 9 latkow jak sobie wychowamy. Jak rozpuscimy bachora to bedzie tylko drzec morde, ale jak wychowamy dziecko to ono bedzie wiedziec ze ajfon jest drogi i trzeba go szanowac.

0

@hoeniker nieee, proponuje wybrac kogos z rambli (najlepiej kto ma duzo zielonych) i bedzie trzeba robic dodatkowe puchary, bo bedziemy cisnac tryplety co rok z bilansem bramkowym 150-5 (nie musze dodawac ze to wszystko z 15 wychowankami awansowanymi prosto z 3 ligi)

20

Ale chociaz nasz super snajper wrocil.... Own Goal cieszymy sie ze jestes znowu :)

0

@konrad1661 lamentu ciag dalszy.... czekam jeszcze az napiszesz ze razem z realem i levante bedziemy sie bic o utrzymanie

0

@BarcaInfo niby budzet 960, a tu 18 w ratach (o ile to prawda). Smierdzi mi to kreatywna ksiegowoscia, i sie skonczy tak jak kiedys ze na nolito grosza nie styknie.

3

@Kamill10 to dobrze, to znaczy ze sa tu jeszcze ludzie majacy odrobine wrazliwosci

0

@Avada Kedavra juz nie rob z tych kwot takiego swietego grala, klub bierze pieniadze nie tylko z transferow. Sa w tym klubie powazniejsze problemy.

0

@Pawelec7 nie przesadzaj, maja wiele znanych i dobrych klubow na przyklad...... no z pamieci nie przytocze :)

3

Wy sie smiejecie, a taka legia z 1-0,0-0 wygra lige europy taktyka grecji z ME. Robcie screeny, wiem to bo mialem wizje po grzybkach z kropkami !
Sprzedawajcie domy, stawiajcie kupony #PewneInfo :)

0

@ViscaBarca123 bojan
halilovic
arda
song
cuenca
Proponuje takich troche zapomnianych. Pedro czy fabregasa to dosc mocno widac ich na europejskim rynku, a takich bojanow to juz niedlugo po 2 ligach szukac bedzie trzeba

0

@damianex10 Zaprawde powiedziano w pismie "Jak Real Bale`owi, tak Bale Realowi"

0

@IronSanHybrid to lepiej wez ze soba kocyk, i pozdrow naszych braci rosjan z upalnej syberii :P

11

Autora troche ponioslo chyba.
1. Alexis gral przyzwoicie, nie przyniosl strat, a troche zysku, nie rozwinal sie az tak mocno jak mial, ale zeby negatywnie go oceniac?
2. neutralne (Neymar, Mathieu, Bravo) - rudy spelnial role uzupelnienia skladu i rezerwowego swietnie, bravo gral kapitalny sezon wiec obaj na +
3. Aleix Vidal - ok nie spelnil roli nowego alvesa, ale jak juz zagral u lucho to mial serie meczow gol/asysta. U EV tez nie zawodzil, wiec to transfer na +.
4. Paulinho - swietnie sie zaprezentowal, klub zarobil, na +
5. Mina - nic nie zepsul, a klub dodstal spory zastrzyk gotowki (co w czasach petro sponsorow jest bardzo istotne)

0

@8Iniestazo8 jakby to byl odwet na romie to upadlismy i lezymy zaraz obok p(etro)sg

0

@hanscarstop tez mi przekret, sprowadzic mlodych co sie nie sprawdzili

0

@masik86 a jakie to przekrety byly z Henrique, czy Kerrisonem? Ten 2 z tego co pamietam to byl krol strzelcow wiec nawet sportowo to sie bronilo jako tako,

0

@IronSanHybrid stawiam ze jesz pizze nozem i widelcem (oczywiscie hawajska) i nie lubisz zupy pomidorowej..... dozywocie na syberii na takich wprowadzic :D

0

@Coutinho007 taaaa bo ty go od 8 roku zycia ogladasz. twoj koment jest rownie dobry co gra twojego ulubienca

2

Pol skladu sprzedajmy, bo to kolejny "talent". Wincyj pompujmy balonika, zeby za chwile jak cos nie wyjdzie wszyscy o nim zapomnieli. Zero nauki z pompowania bojanow czy innych dos santosow.

0

@damian777 ta cudowna. Wybaczac sobie mozna, ale z pewnym typem ludzi, ktorzy nie szanuja innych, ktorzy sa oszustami i naciagaczami sie nie wspolpracuje, a on to udowodnil.

1

@FCBeSeM i lamentujesz tak po 2 rekordowych okienkach w sprzedazy

0

@Naturopata oto samo co z "wymiana" Neto Cilessen..... takze moze nie wspominaj o iq, bo nie trzeba byc geniuszem zeby wiedziec dlaczego tak.

0

@BarcaInfo ale honor nie przestal istniec, a tacy jak ty i cala banda na czele z bartkiem co chca go sprowadzic go jak widac nie maja.

0

@Wawrzyszewski no jakto co?:D Przeciez na tej stronie to musi byc info o neymarątku wiec sie pytam, jaki to ma zwiazek (bo info ze jest nieszczesliwy dzis nie byllo) :)

0

@Wawrzyszewski jako ze jestem na fcbarca.com musze zapytac: Jaki to ma zwiazek z tym ze neymar jest nieszczesliwy i chce odejsc?:D

3

@Venom_Negro *chyba ze gra na anfield :D

0

@student97r neymarątko pewnie by sie nie tylko wywrócił ale i turlał po ulicy obok stadionu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?