4

@Jakchcesz i stadion

11

Sezon na lykanie wszystkiego co pismaki wymysla w dni dzisiejszym uwazam za otwarty.

0

@grizzy10 raz cos pismaki napisaly i juz latka, ze on nie trenuje nic, tylko na playaku gra.... facepalm

0

@KacperVEB jak przez to nie dostaniesz normalnej szkoly, mozesz zaglosowac na pis, oni ci za darmo wszystko dadza..... oh wait ale to przez nich nie masz szkoly :D

2

@stone80 o czym ty pierdylisz czlowieku?
Puyol zagral nascie sezonow w profesjonalnej doroslej pilce, de Light nie jest nawet bliski 1/3 tego. Puyol trzymal w ryzach szatnie z Ronaldinho, Messim, Henryem, Eto`o, Ibrahimoviciem, de Light z..... Ziyechem i Tadiciem.
Puyol wygrywal MS i ME wspolpracujac z Ramosem, ktory odwalal takie akcje ze glowa mala, i nie skamlal, de Light to narazie niewiele pogral.
Puyol to zawsze wiedzial czego chce, de Ligt to sie od pol roku zdecydowac nie moze.
I wkoncu - Puyol dziesiatki razy pokazywal ze jest gigantem sportu, fair play, i wartosci, de Ligt narazie nie pokazal nic (albo niewiele, bo i szans na to duzo nie mial).

0

@Sapos93 14minut komentarza i jeszcze nie ma lamety ze lepsze by bylo "Valverde out"? Strona nie dzialal czy komentarze zablokowae byly?

0

@A_Gomesinho_21 jak juz chciales zablysnac to mogles sie bardzo postarac.... az szkoda ze tu minusow nie ma

0

@Jojko akurat jak ukrainiec ich dzwigal (2003) to tam Kaki nie bylo, a jak juz sie pojawil, to scheva wcale az tak nie opadal.

4

@ngif w kreowanie moga sie wlaczyc messi, arthur, griezman, a na PO juz nie rob z semedo i roberto pary nieudacznikow

0

@masq a jak przyjdzie, to my bedziemy miec problem.

0

@El dominatore Czytać między wierszami

Czyli: odbierać informacje ukryte, nie podane wprost. W wierszach, linijkach tekstu, zawarty jest komunikat, który każdy umiejący czytać potrafi przeczytać, a umiejący posługiwać się rozumem – zrozumieć.
Ale na tym nie koniec, w zdaniach, słowach może być jakaś myśl ukryta, której należy się domyślić. To tak, jakby czytać więcej, niż wprost napisane, jakby z pustego miejsca między wierszami. Raz to, co piszący między wierszami pisał, raz to, czego nie pisał.
sjp.pwn.pl

0

@ViscaBarca123 i teraz cala rambla "Zagral dobry mecz jako 19 latek przeciwko innym 19stkom? Do 1 skladu go ! ale juz ! zlota pilka za rok"

0

@Terabajt A) Skad wiesz czy ma inne realne oferty.
B) Liczy sie tez miejsce do zycia - ja bym po 100kroc wybral Andaluzje od kazdego miejsca w Anglii
C) Jezeli utrzymaja Celso, sciagnal napastnika z klasa, to ten projekt betisu nie jest wcale zly.

0

@Gosciuu proponuje wglebic sie w temat wizerunku osob publicznych

1

@Gosciuu strzal w 10 sprowadzanie goscia z aferami podatkowymi, podejrzeniami o gwalt, dzieki ktoremu sponsorzy sie od niego odwracali, serio?

2

@Dajnatace a PIs ma jakis program na rozwoj? Bo widze tylko kupowanie glosow ciemnego ludu za ich pieniadze i to na kredyt.

0

@Barwindg a mama na caly etat, z pensja nielimitowane usmiechy bombelka i dej 500+?

3

zaczyna swirowac jak te madki co sie 500+ za okres ciazy zaczynaja domagac

0

@KamQiX Alena gral dosc czesto, z roznym efektem, wiec nie ma co sie domagac zeby dostawal jakies szanse, bo je dostaje (Iniesta w Paryzu 2006 wchodzil z lawki, a w wieku sa podobnym).
Co do Puig to on ma raptem 19 lat, duzy talent, ale trzeba go umiejetnie wprowadzac, a nie na sile pchac bo skonczy jak dos Santosy, bojany, Jeffreny czy inne Halilovicie.

0

@D10SLEO a na koncu wyjdzie ze brakuje grosika i trzeba liczyc od nowa

4

Rozwazylbym jego sprzedanie, tylko jesli Douglas by wrocil :(

34

@MessiUltras 2 kolejka. 1:0 wynik, zgadnij kto strzelil - 3 punkty.
4 kolejka. 2:1, bramka na wage zwyciestwa - 3 punkty
11 kolejka. Gol na 2:2, wynik 3:2 - udzial przy 3 punktach
13 kolejka. Gol na 1:1 w 90 minucie. - 1 punkt
17 kolejka: gol na 1:0, wynik 2:0. - udzial w 3 punktach
20 kolejka: gol na 1:0, wynik 3:0 - udzial w 3 punktach
dalej nie chce mi sie sprawdzac. Jego gole (nie patrzylem na wszystkie) uratowaly nam dupe i daly posrednio lub bezposrednio 16 punktow. Jakto mowia "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej"

Warto zauważyc kolejki - 2,4 potem 11,13,17,20, czyli co jakies 2 tygodnie cos realnego dawal, wiec wystarczy mu troche zdrowia a chlopina sie ewidentnie nakreca.

9

@MaciasVEB wypozyczyc cou, gratulacje, wygrales nagrode najwiekszej bredni dzisiaj

0

@FafitFCB prezentacja to wystapienie majace na celu pokazanie czegos lub kogos szerszej publicznosci....... czy PIS przejelo wladze w klubie, ze to sie ni kupy ni dupy, ni logiki nie trzyma?:D

1

@jedrek7000 po 1 gdzie ja porownuje?
Po 2 to ty zarzucasz Valverde straty goli, wiec punktuje twoja logike.

0

@jedrek7000 bedac konsekwentnym powinienes tez skrytykowac Vilanove za 7:0, skoro tak cie te ligowe wyniki bola

1

@norbi77 już myslalem ze kolejna historyjka od baltroczyka z podobnym poczatkiem tylko ze:
On: Mam ochote na seks
Ona: No chodz, kiedys to robilismy i nie bolalo, no chodz
On tak na nia spojrzal, poogladal i mowi " nie nie, rozchodze"

0

@Majeros7 sadzac po poziomie polskiej pilki, retransmisja moze byc na pornhubie

1

@DonAndresFCB i za pare lat trzeba bedzie kupowac kogos znowu z topu bo neymarek stary. Ceny wtedy beda pewnie po 150+, a po drodze trzeba bedzie
A) Stopera, bo Pique ma ponad 30
B)Pomocnika za Busiego/Rakiticia
C) LO za Albe
D) napadziora bo Suarez/Griezman
E) Kogos za Messiego.
Z nemaratkiem jest jak z 500+ - byle do kolenych wyborow/sezonu.

0

@LuisSalvano fajne gdybanie. Fakty sa takie ze znowu go nie bylo i tyle. Fakty takie sa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?