Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBMati10 @kubix05 https://pocisk.org/56758/sarkazm.html
5
@Criss18Barca ja w swieta swojej religii chodzilem, i nie robilem z tego problemu.
Chcialbym chodzic w katolickie swieta, ale nie moge bo katopropaganda ideoligiczna mi zabrania
34
@kubix05 chce isc do pracy - nie moge bo katolickie swieto,
Chce isc na zakupy - nie moge bo katolickie swieto
chce zalatwic wkoncu urzedasow zeby mi dali spokoj, nie moge bo katolickie swieto
Nie no wcale nie wchodzi mi ta ideologia do zycia, tylko homopropaganda wchodzi.
29
Komentarz usunięty
0
@sedziaoxford gdzie te kursy sa? mialem w obligacje zainwestowac ale pewniejsze jest to ze nie przyjdzie wiec wiecej zarobie :D
0
@Pawel1985 GOmesowi dali szanse, nic nie wyszlo. Ardzie dali, nic nie wyszlo. Pare innych tez by sie znalazlo wiec jak nie idzie od poczatku to raczej potem nic sie nie poprawi.
2
"Będziemy mieli też okazję do zagrania na dwóch kultowych stadionach: Hard Rock Stadium w Miami, gdzie w 2017 roku rozegraliśmy El Clásico, oraz Michigan Stadium"
Camp Nou, Old Trafford czy San Siro chowaja sie przy tych skarbnicach historii :D
0
@BarcaInfo Najpierw liverpool, potem valencia, potem griezman, teraz neymar, to moze dla odmiany jakis sukces?
0
@vanharren AM traci polowe defensywy, sa w palacej potrzebie, moze dlatego?
17
Zanim sie zacznie tu kolejny shitstorm warto przypomniec : To ma byc rezerwowy bramkarz, a nie napadzior co ma wbijac gole w polfinale LM. (Tak wiem sa kontuzje, ale ile ich mial Mats ?....)
0
@damianex10 jak ja bronilem licencjat te 8 lat temu to wpadlismy z kolega na pomysl, zeby nigdy nie uzywac mgr, tylko lic., bo ludzie nie kojarza tego skrotu wiec pomysla kim my to nie jestesmy :D
1
@Jurandinho wychodzi na to, ze rozmowy z nim sa bardzo zaawansowane zeby go nie kupic
Neymar: Kupcie mnie!
Barca: Nie
N: No prosze
B: Powiedzielismy nie
N: No wezcie nie badzcie tacy
B: Wykataraj sie od nas
N: A moze jednak?
I to sa wlasnie zaawansowane rozmowy ;D
0
@BarcaInfo #NigdyWZyciuNieChceTuWiecejNeymaraZaChinyLudowe
0
@barteq a teraz z fify przejdzmy do rzeczywistosci. Zeby cos sprzedac, ktos musi chciec kupic, i miec za co. Skoro nikt nie chce dac duzej kasy za jak pisal autor, 30 latka, z 10 meczami na sezon, ktory sam oglosil wszem i wobec ze chce odejsc, to tutaj ceny nie moze byc duzej.
0
@dge21 a kiedy on ostatnio to top 3 pokazal? Przeciwko Dijon, Angers, czy innym Brest?
0
@Michalowsky99 mozesz przyklady podac, czy tylko farmazony powtarzasz?
1
@macio_944 Goebels (sory za literowki ;D) jest dumny
3
@MesQueUnClub_87 gratulacje, wlasnie zepsules pogode na 18 dni :P
0
@zenoowity de Jong ma do rywalizacji Busiego, Rakiticia, Vidala, Melo, a od bidy Cou, a nawet Rafinhe.
Ligt mialby Pique, Lengleta i polamanego Umtitiego (Todibo odrazu by polecial po de Ligcie) wiec powiedzialbym ze Jong ma wieksza konkurencje.
3
De Ligt mocno pracuje na szacunek dla de Jonga. Chlopina posiedzial chwile pomyslal i zdecydowal, a ten niby taki gladiator i twardy charakter siedzi i mysli od 2 miesiecy i nic.
3
W przerwie od "co mysli de Ligt, i dlaczego za 10 minut zmieni zdanie" warto nadmienic ze nasza prawilna mordka Paulinho kolejne 2 bramki i jego team wygrywa 2:0 :)
0
@LeoMessi1994 i kto mial zagrac? Alena co jak wszedl to potrafil proste podanie w auty rypac? Gral tym czym mial, to ze mu Dembele nie potrafi zapanowac nad wlasnym cialem, czy Coutinho co zapomniaal jak sie gra to juz nie jego wina (ale oczywiscei rambla wie lepiej i to wszystko jego wina)
1
@LeoMessi1994 wymien bledy i pokaz rozwiazanie. Byle slogan powtarzany tyle samo. Z roma narzekano ze nie rotowal, i co zrobil w sezonie? Nie zgadniesz. no kurde rotowal tym kim mial.
1
@badej60 ale za to mamy pernamentny lament na wszystko, i malo merytoryki wiec z pewnoscia rzesze kibicow chetnie tu zagladaja
0
@BarcaInfo zbroimy everton, to potem w ramach zemsty liverpool nas cisnie :D
9
Kij tam w de Ligta, dawac mnie tu elixir mlodosci i Puyola sciagac !
1
@Lamora nie w tym kraju, nie za tych rzadow. mamy P(is)RL B(p)IS.
0
@Lamora Pani Mazurek, wybrana przez inteligencje polska, wroc, przez wyborcow do PE powiedziala kiedys - zrob se dziecko, bedziesz je miec to panstwo Ci da 500+ i inne tego typu. Nie musisz sie martwic o nic, najlepiej to rzuc robote, badz biedny ale dzietny i glosuj jak trzeba.
0
@Dexelele oczywiscie wykonana przy wlasnej lini koncowej, kiedy to gral ze zlamana reka
1
@barteq mozliwosci jest wiele, o ktorych na przyklad ostatnio pan Cwiakala mowil, np: Prezydent ma jakies info do puszczenia w swiat, ale nie chce tego robic w stlu"wychodze na konferencje i mowie wszem i wobec", tylko dzwonie do takiego dziennikarza, zaprzyjaznionego, z dobra renoma i on to mowi. Inna opcja to zawodnik dostaje takie info, mowi to swojemu agentowi/agentom, on to daje dziennikarzom. Polecam filmik ww. redaktora w tej sprawie.