2

@Janiama Ojciec: To moze odejdziemy z PSG
Neymar: No co ty tato
Ojciec: No bo nie odejdziesz
Neymar: Wez sie tato
Ojciec: Odmien "Odejde z PSG do Barcy"
Neymar: Wez sie tato
Ojciec: Ku*** tyle lat dymania na kase, a teraz to wszystko jak krew w piach
Neymar: Ta, krew odrazu

0

@viscajasiek z ta roznica ze neymar juz od lat byl hardcorowo finansowany i mial grube miliony, a de Ligt to ma 19 lat az takich luksusow nie ma, a ktory 19 latek nie chcialby dostac kontraktu na 12+ rocznie?

0

@Granto a potem przychodzi taki mecz w finale PK gdzie dembele kontuzja, suarez operacja i nie ma kim sensownie grac, grunt zeby pierwsza 11 fajnie na papierze wygladala, reszta niech sie wali

1

@Boberson asysty plecami do GIuly`ego nie pobije nic.

1

@damianex10 nie bylo "domysl sie" i nie ma jeszcze kropki nienawisci, takze chlopa mozna jeszcze ratowac.

2

@Asturyjczyk ja tam uwielbiam 35+. Z tego co wiem to zimna woda wcale nie jest wskazana w takie temperatury wiec z tym ostroznie :)

1

@viscajasiek masz racje, Neymar nigdy nie polecial na kase, a ta katarska to sie brzydzi

0

@kuz Griezmana to bym jeszcze uznal, ale Neymaratko co od 2 lat lige mistrzow ma czesciej w fifie lub telewizorze niz na boisku?

0

Jak slysze ze maja tu przyjsc Neymar, Griezman i Alves to wyobrazam sobie dialog pacjenta z lekarzem:
Lekarz: Chcialem panu powiedziec ze ma pan aids.
Pacjent: O nie, to straszne, umre za pare lat.
Lekarz: To dosc optymistyczna prognoza jak na czlowieka u ktorego dodatkowo zdiagnozowano zaawansowany nowotwor.

Wszyscy 3 to na swoj sposob wartosciowi zawodnicy, ale serio trzeba tu sie ratowac zawodnikami po przejsciach, z fochami albo w podeszlym wieku?

1

@Czarny19 jakby go wstawial ze Cou to bylby znowu placz czemu sadza 160mln na lawce. On jest trenerem, on bierze odpowiedzialnosc i tyle. Obaj grali beznadziejnie i tyle.

0

@Czarny19 a kogo mial niby wstawiac? Zawodnikow z druzyny B (3 ligi), czy Alenie co jak wszedl w finale PK to potrafil prost podania w aut rypac?

1

@Persyfl ale nie gra, wiec jest oficjalnym meczennikiem rambli

0

@kkbarca Moze pomysl jak sie skonczylo wprowadzenie takich Bojanow, Halilovicow czy innych Jefrenow.

5

Te newsy dotyczace Neymaratka czy de Ligta sa jak spisywanie zadan na przerwie przed lekcja - jak napisac dokladnie to samo, tylko na 15 roznych sposobow i innymi slowami, ot tak zeby sie nie przyczepili ze nie bylo.

0

@Dejvv akurat w kwestii nie mowienie kolegom o odejsciu to on juz ma pewne doswiadczenie

0

@Lincolm dobre to! taki zart ze oh, ostatni raz sie tak ubawilem obierajac ziemniory

0

@BigShaq Francja, Psg, biale koszulki, jakos laczy mi sie to w logiczna calosc

1

Dla mnie tez..... zegnaj piekny kuponiku :(

5

@ściah typ sobie tyle nagrabil, ze 10 powodow to moglby byc wstep, a nie calosc artykulu.

0

@BarcaInfo Po czym wnosisz? Po tym co bylo 4 lata temu, bo kolega wyzej to po tym co jest od 2 lat.

0

@Michalowsky99 raz na 800 lat, a kiedy to zbadano? I jak? Dotychczas nie bylo tak rozwinietej gospodarki i konsumpcji dewastujaco oddzialujacej na przyrode

0

@kkbarca o kurde, siwy juz nie robi na budowie i nie popija juz browarka z kolezkami na murku tylko sie do realu zapisal? Ludzie robia kariery :D

1

@kerouac nie lubie boxu, ale jak Many Pacman cisnal rywali w swoim "prajm tajm" to bylo cos.

0

@panczo http://iskk.pl/badania/religijnosc/211-praktyki-niedzielne-polakow-dominicantes - katolicki instytut, 2016, ponizej 40%
https://www.gosc.pl/doc/5273894.Religijnosc-Polakow-w-liczbach-najnowsze-dane - 38% (to tez chyba katolickie)
http://wiez.com.pl/2019/01/08/w-2017-roku-wzrosla-w-polsce-liczba-praktykujacych-katolikow/ - kolejny katolicki tygodnik, 38%

Pomoge Ci - Wskaźnik dominicantes oblicza się jako odsetek katolików uczęszczających na niedzielną Eucharystię w odniesieniu do ogólnej liczby zobowiązanych (wiki).
Krotko mowiac, mozesz sobie wyciagnac swoje 90% katolikow, z czego tylko 38% (38% z 90% ludnosci). Moga sobie deklarowac co chca, Polska to wierzacy niepraktykujacy (czyli tak jak modelka z instagrama, i pilkarz z fify).
Masz te swoje "wyssane z palca" statystyki.

1

@KamQiX tego to sie akurat sam domyslilem, ale odnioslem sie na powaznie :D

1

@Azi wmawianie komus tego co mialby rzekomo czuc nazywasz metoryka? nie odniosles sie ani troche do moich argumentow, gratuluje zatem autokrytyki

3

@KamQiX akurat z punktu widzenia polskosci postapil slusznie, bo gdyby nie to, to pewnie by go zajechali dookola - czysta polityka :D ( a nie jak dzis wiekszosc mysli, ze go duch oswiecil i nagle chrztu sie calym plemionom zachcialo)

0

@Azi po raz kolejny udowadniasz ze nie jestes kompletnie zadnym partnerem do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji, a to ty masz jakas manie zeby mi wmowic ze czegos nienawidze i lechtac sobie ego jakas niby to teoria. Pa

1

@Azi taaa masz tak wielkie podstawy zeby mi mowic czego "nienawidze", a czego nie.

2

@panczo statystyka mowi o ok. 40% chodzacych do kosciola, co jest podstawowym przykazaniem, wiec jaka wiekszosc? 60% nie chodzi.
W PRL`u tez bys mowil opozycji ze jak wam sie nie podoba to wyjezdzajcie, bo po co wam wolnosc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?