Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tutaj gownoburza jest 24/7 od rewanzu, nikt nic prowokowac nie musi
0
doskonale to wszystko pamietam, nie musisz mi nic tlumaczyc (co z reszta nie przeszkodzilo ekipie w zdobyciu 100pkt)
2
Dokladnie o taki real nic nie robilem i o takie tytuly na notatniku.
Panie Zidane i Perez, idzcie ta droga !
0
ciekawe ze po 0:7 takiego jadu do vilanovy nie bylo jak przy 4:4 i 4:3 u valverde
0
ten Klasyk to musi zainwestowac w prawa autorskie, bo jest tak czesto cytowany, ze moglby byc na nich mega bogaty :D
Tak swoja droga chcialbym go poznac :D
2
a znasz jakiegos powaznego trenera, ktory mowi inaczej?
1
biedny to ajax teraz bedzie, ale tylko w przenosni :D
1
podobnie mozna Tobie tlumaczyc, ze taka jest jego praca i chce z niej wycisnac ile sie da. Jakby De Light nie chcial negocjacji z x klubami, to by Raiola nie negocjowal z przykladowo z motorem lublin tylko dlatego ze daja kase.
1
czyli jak ci szef powie ze masz rypac po 12 godzin to mu odpowiedz "Dobrze, liczy sie firma, a nie ja"
0
imiona dla wnukow juz wybrales?
0
niedlugo przy postach o ruchu gwiazd i czyszczeniu dywanow bedziecie pisac ze wszystko co zle to jego wina
0
Kara smierci to nie kara tylko zemsta.
Chcesz karac -
0
Chlop bez dziury mysli i wygaduje bzdury. Kase maja, looz maja, roboty nieduzo, ale baby im nie wolno wiec sie w dupach poprzewracalo.
Czekam tylko na dialog:
Ksiadz Oko: Zwiazek kobiety i mezczyzny to jedyny naturalny i dany przez Boga zwiazek
Ktokolwiek: A wiec jak tam pana kobieta sie trzyma?:D
8
Pomysł 30 lat za pedofilie jest tak samo frajerski jak cały ten durny rząd.
A) Co z tego czy będzie 2, 5 czy 30 albo i 100 lat. Jak pedzie będą kryci tak jak do tej pory (jak powiedział jeden z hierarchów - kara przeniesienia na inną parafie również jest dotkliwą karą - no kurr, takiego odrazu za jaja wieszać, szkoda ze nikt tego nei nagrał) to żaden kodeks nic nie pomoże, a że tej władzy KK jest potrzebny, to wiadomo że wcale im się nie będzie do tego palić, by swoich wsadzać do pierdla.
B) Jak rzeczywiście chcą ukarać pedofili, to wcale 30 lat nie trzeba. Wystarczy tyle ile jest z jawnością wyroku i oddziałem otwartym w więzieniu. Nawiązując do tytułu pewnego filmu "To nie sąd wydał wyrok".
Zwykle granie pod publiczke Pis`u, byle by pare % zbic bo "ups, panie prezesie sondaze sa srednie"
3
a zabawne jest to, ze w zeszlym sezonie (uwaga tu szok - trenerem tez byl Ernest) ten sam filipek gral duzo lepiej i mial lepsze statystyki.
0
Możesz przykłady podać czy tylko slogany powtarzasz?
0
a znasz jakas recepte zeby sciagac zawodnikow ktorzy nie zawodza nigdy?
1
Po 1 ciezko jest posiadajac takiego typa nie wykorzystywac jego potencjalu w pelni, dlatego na nim sie tak polega
Po 2. czy nie sciagnieto mu Coutinho Dembele czy Arthura zeby go odciazyc?
1
podobnie jak w lamentach pod kazdym artykulem
0
Ale tu ciagly bol dupy o wszystko i lament pernamentny.
Wezcie juz z tym placzem wrzuccie na looz, wypijcie herbatke, moze wam cos ulzy. Wczesniej przynajmniej na Rambli cos ciekawego sie pokazywalo, teraz to tylko wieczny placz.
0
przeciez mogl odziedziczyc grube kosci :)
1
Adnotacja do super historii przytoczonej (aczkolwiek juz usunietej) przez jednego z uzytkownikow LR, w ktorej to byla mowa o zajsciu z szatni w przerwie i po meczu z Liverpoolem.
Oto kolejne fakty z przerwy (scisle tajne, super wiarygodne jak i poprzedni tekst)
1. Messi obiecal Busiemu, ze skoro ten drugi ma problemy, to Messi bedzie tyral jako defensywny pomocnik, a jak bedzie trzeba to i Pique pomoc moze.
2. Ter Stegen caly w nerwach, i piana na ustach wykrzyczal Suarezowi, ktory stal pokornie ze lzami w oczach, ze on(Ter Stegen) pojdzie i wyreczy go od strzelania goli.
3. Na koniec przerwy wszedl Cristiano Ronaldo bez koszulki, i powiedzial ze musial komus pokazal 6-pak bo dawno juz tego nie robil, i ze oczywiscie jest najlepszy.
4. Po meczu wszyscy uznali ze maja wy....... bo jak oni moga grac skoro w Polsce lamana jest konsytucja, i zgodnie przyznali ze skoro jest nad Wisla tak dobrze, to sie tam przeniosa, bo podatki sa obnizane, a ludziom zyje sie coraz lepiej.
(oryginal tekstu zostal usuniety, wiadomo sluzby specjalne, tuszowanie itp, jak to czytacie juz pewnie po mnie ida, albo juz nie zyje)
0
Jak zachowawczo? A co sie spodziewales 80:20 na anfield? Moze jeszcze dodaj ze nie bylo okazji? Albo ze sklad mogl byc bardziej ofensywny? z Malcomem, ktory nawet z PK miewal problemy z dobra gra.
0
taaa nie wyciagnal, rok temu byl placz ze nie rotowal, co zrobil? rotowal. Ze nie wprowadza mlodych? Alenie i Puqiqa wprowadza. Ze semedo malo gral? Gral duzo. Ze Suareza nie oszczedzal? A kim mial go zastapic? Munirem i Boatengiem....
wiecznie bedzie placz na niego, szkoda ze tak krytycznie sie na zawodnikow nie patrzy
0
Jak czytam takie lamenty typow do ktorych zapewne sie odnosisz, to widze takie obrazek:
Nic tylko zrobic remake z napisami "Valverde ty ch***, wyje*** cie przez internet, bo za brak stylu nie zasluzyles na nic innego" itd itp :D
0
jak mowi ekscelencja "Nikt nie jest bez Vat" i cyk sprawa w sadzie, cyk + milion na koncie.
0
i jakis 30 goli srednio co sezon
0
jako ze matura angola blisko to szybkie tlumaczenie "Dont boat yourself"
0
ta i zastapimy suareza munirem czy sandro? A moze Cuenca wroci?
0
Wlasnie niesttety nie nasz styl..... Ten jego Gegen Pressing u nas tez byl kiedys, az sie Guardiola zatikitakowal.
Doceniam EV za jego umiejetnosci, bo wiele meczow swietnie taktycznie rozgrywal, potrafil kontrolowac gre, ale widac ze teraz trzeba troche szalenstwa i wykorzystanie takich Dembelow, a Jurgen to potrafi.