0

@LeoMessi1994 Maximiliano Gomez - troche mniej ruchliwy, bardziej przypakowany ale dobra 9tka, cena fajna, 22 lata.

0

@Deraxium https://www.meme-arsenal.com/memes/90427d18499ae2f85ea7e88e2dcc938c.jpg     tak wlasnie wygladacie we 2, a jakbys nie zauwazyl to niedawno wydana 70+mln za 20 latka, ktory ma zapewnic ze oni wcale nie beda musieli tyle grac.

0

@killingjoker101 skoncz juz ten nudny lament czlowieku bo nudny jestes. Wygralismy mistrza, bylismy w finale i polfinale pucharow, a jeczysz jakbysmy spadli do 2 ligi i mieli dostac karna degradacje do 4

0

@Gaucho jeszcze Puyola poprosze do szatni

1

Szkoda mi goscia. Badz co badz to wygral z Barca pare trofeow, wbil realowi kolejna manite, a jest tu hejtowany do granic mozliwosci jakby kazdemu tu matke zgwalcil. Ale taki hejt bardziej swiadczy o fanach zyczacych mu jak najgorzej, a nie o nim. Ja mu jestem wdzieczny za ten czas (nawet pomimo dwoch wielkich porazek).

1

@Katalonbar on to bardziej do realu - przegrywal 7 lat wybory, tak jak real lige wiec pasuja do siebie

0

@Simon_1899 wow naprawde? a ilu bylo guardiolow ktorzy niczego nie trenowali i wszystko wygrali?
I chyba zapomniales ze guardiola to gral powaznie  w pilke, a ten Hag tak troche mniej

0

@kkbarca bylym w stanie postawic pieniadze ( i to pewnie bylby 1 kupon ktory by mi wszedl) ze on by A) Nie poprawil osiagniec, B) nie wytrzymal by na stanowisku do konca sezonu.
Z ww. tylko Martinez cos osiagnal i popracowal na poziomie i pracowal z topowymi ludzmi w zawodzie, do tego w fajnym stylu.

0

@BarcaInfo oprócz trenera czy Henryego to tej druzynie potrzebny jest zadziorny charakter, a tu dla tego klubu moze pasc tylko jedno slowo - Puyol.

0

@VenoM Ronaldinho tez BYL najlepszy, sciagamy go na problemy ofensywne? JAk beda bramki tracone to tez powiesz "ale umtiti to byl najlepszy"?

0

@VenoM tylko co ma piernik do wiatraka?
Mamy 2 stoperow na poziomie, i mozliwosc sciagniecia najlepszego talentu na SO od lat, za pieniadze ktore na rynku wspolczesnie nie sa az tak ogromne, a zabezpieczaja nas (prawdopodobnie) na lata. Inne pozycje tez zostana wzmocnione, a piszesz jakby to mial byc nasz jedyny transfer.

0

@VenoM nie? Pique po 30 miewa wzloty i upadki, Lenglet ok, Umiti zapewne bedzie pol sezonu po operacji (o ile zostanie), Verma konczy przygode tutaj, Todibo to mlodziak bez doswiadczenia - istny kryzys obfitosci, az mozna rzucac moneta kto zagra.

0

@PJ777 taa szczegolnie ze tacy pilkarze to wiekszosc zarabiaja na swoich inwestycjach i kontraktach reklamowych, a nie klubowych

0

@kiper09 i kogo niby zatrudnic za niego? nie ma na rynku nic sensownego, a eksperymenty maja to do siebie ze rzadko wychodza

0

@damian16161212 bo tutaj sie liczy efekt od zaraz, a nie czekanie jak z gomesami i turanami

1

@Theodore_Bagwell sadzac po Twoim nicku nic co stare Ci sie nie podoba :D

0

@AdrianGajewski2005 tylko rysiek nie rzadzi wiec moze paplac co chce, bo to nic nie kosztuje.

0

@Iberatista chyba na trybunach, bo do B nie mozna go zeslac

0

@BarcaInfo a co z tym info o Maxi Gomezie? Jaki to poziom wiarygodnosci?

1

@Peciak co znaczy "pujść"?

1

@Cescy_4 a on klubowi pokazuje kontrakt i wskazuje date 2023

0

Komentarz usunięty

5

spodziewales sie 40 bramek w 17 druzynie ligi, ktora bez Aspasa stwarza mniej zagrozenia niz moje pierdy?

11

13 goli, 5 asyst w ostatniej utrzymanej druzynie
W poprzednim sezonie 17.
Wiek bardzo fajny - 22 lata.
Do tego nawet te 40 (chociaz pewni by do 30 zeszli) wiec jest naprawde lakomym kaskiem.
Osobiscie nie bawil bym sie w dokumentaliste z Francji, tylko bym bral jego (typ gry podobny jak z Suarezem) albo z Iniakim Williamsem (wysoki, szybki).

1

już 2 komentarze pod postem, 46 minut i jeszcze zadnego tekstu "Tak samo jak praca Valverde w tym klubie" - La Rambla ma kryzys?

0

Calkiem fajny..... ten nr 5 na swiecie :D

0

a co to za roznica jak grali rywale - barca zagrala kolejny sezon ligowy na swoim poziomie, z ta roznica ze raz na jakis czas to nie wystarcza i juz, teraz wystarczalo i gitara.

0

Popatrz na statystyki zanim sapac zaczniesz - 86 pktow, 89 ewentualnie po dzisiejszym meczu to wynik bardzo zblizony do wynikow z ostatnich lat
96, 91, 100, 87,94, 91, 90,93 - wyniki ostatnich lat. Lament > rozum.
Srednia 92,75, tegoroczny sezon w najgorszym wypadku 86 (niecałe 3 mecze przegrane na sezon)

0

szukanie wymowek zawsze na propsie. Liverpool mial wyjebane (za przeproszeniem) na swoje kontuzje i dal rade z typem, ktory w calym sezonie zagral 24 razy i wbil pare goli w sezonie.

0

w lidze to nie przeszkodzilo pocisnac do 100
EV tez moze narzekac na kontuzje Dembele i gre Cou i brak zmiennika na Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?