0

nazywać kogoś kogo sie nie widziało, nie zna itd. nieudanym człowiekiem, bo grał w 3 klubach (czyli miał 3 konkurujących pracodawców). Świetny argument do oceniania jego człowieczeństwa.

5

Jeszcze sie sezon nie skonczyl, a tu juz lament ze de Jong gral nie bedzie przez niego.
Ivan jest kozak z jego zdrowiem i mozliwoscia gry prawie non stop, a de Jong to exclusive rezerwowy, ktory bedzie zapewne chcial tarannem wywalic drzwi do 1 skladu, wiec to tylko dobrze dla zespolu.
I tak na koniec rzekne ze czuje w kosciach ze Vidal pewnie myknie stad do jakiejs chelsea jak nie dostana bana czy innego atletico.

12

ohoho jak podniośle :D
Jak już o oczach mowa to ja może polece wielkim poetą polskim - Ferdynandem Kiepskim " Wam się oczy otworzą, kiedy mnie sie kurde zamknal" :)

0

zycie to nie bajka, nie ma kto mi juz robic prezentow wiec tak

14

No i już nie musze sie zastanawiać co sobie na urodziny kupie :)

0

To uczucie kiedy myślisz, że poniżej ukrytej prawdy, dlaczego ja i innych tego typu spaść nie można, a tu ktoś to przebija kilka razy....

37

Ktos tu sie mija z prawda, jak pilka po strzale tego dzieciaka z bramka :D

3

Fabregas byl swietny w Barcelonie..... tylko ze kazdej jesieni, i zadnej wiosny :D

2

weź daj spokój, jak oni sie potem na ulicy pokażą?
1:0 w 89 i koniec tematu (oczywiście zero strzałów celnych, bramka po rykoszecie - najpierw od choragiewki, potem od kibica, a na końcu od kontuzjowanego gracza leżącego na połowie atleti) :D

0

a skad wiesz, moze extra laska podejdzie na ulicy i oto zapyta, a ty ani be ani me, i co? stracisz zyciowa szanse :D

1

Czyli zart o kroliczku i zyrafie od baltroczyka to fake ???? tak sie zawiesc na czlowieku ktoremu sie ufalo....

2

kto, jaka, gdzie masturbacja? przeciez mialem zasloniete okna !

1

Moze zapomniales, to teraz mala przypominajka:
Owy legendarny styl zapewnialo glownie trio Xavi, Iniesta, Busi. Oni juz poodchodzili, a jak pokazuje czas A) Nie ma na ich miejsce zastepcow 1:1 bo to unikalni w historii pilkarze. B) wielu pilkarzy sie od tego stylu odbijalo, w zwiazku z powyzszym nie ma co plakac za jakas legenda pt. Styl Barcy, tylko dostosowywac sie do realiow, a te sa takie ze ten mityczny i cudowny real w lidze dostaje baty co roku, a barca to juz nie pamieta co to rok bez ligii, albo dubletu.

3

chcialem sie zapytac..... to znaczy kolega chcial co tam ciekawego w nim trzymasz?:)

1

przychodzil Rakitic to mial siedziec, bo byl jeszcze Xavi, a RAkitic gral? gral.
Umtiti mial byc zastepca Masche, a stal sie nastepca.
Tak wiec wcale nie jest powiedziane ze musi siedziec 2 sezony.

2

sytuacji finansowej tutaj to nie zna nikt, chyba ze z przeciekow lub kradziezy dokumentow, ale mozna opisac inna rzecz. Dlugi maja to do siebie ze maja okreslony termin i forme splacania, wiec jezeli dlugi dlugoterminowe sa realizowane, na krotkoterminowe starcza loozem i jeszcze cos zostaje, to znaczy ze mozna wydac na cos innego, szczegolnie jezeli dochodza do tego jakies zobowiazania o ktorych nie mamy pojecia (np sprzedanie Gomesa, Rafinhi, odejscie Sampera, Vermalena, sprzedanie D. Suareza, ale takze i zwiekszenie wplywow z tytulu innych kontraktow sponsorskich etc).

3

moze dlatego ze gra w jednej z najgorszych druzyn ligi?

1

O tym jak absurdalny jest to sezon świadczy zdanie (oddające rzeczywistość):
Real Madryt musi z całych sił walczyć o zwycięstwo z Realem Valladoid, żeby zachować bezpieczną przewagę nad Getafe w walce o 3 miejsce.

0

Tylko ze jego osoba daje do tego budzetu ogromne wplywy za jego koszulki, on sam podnlsi wartosc marketi gowa klubu a co za tym idzie kontrkty reklamowe.. Sponsorskie itd. I niezdziwilbym siejak y realna jego pensja ( to co zarobi minus tocona niego sie wydaje) byla kilkumilionowa

0

... A kibic realu "j......na uefalona, znowu sedziowie i na farcie" ????

0

Jak Barca awansuje po pewnym 3:0 to ta kolejka bedzie niczym oklad, z mlodych jedrnych piersi.

0

Stad punkt nr 1 zeby nie bylo symulek tego typu

3

Moze dlatego ze to jego ojczyzna?

40

To ja bym proponowal jeszcze
1) zolte i czerwone kartki za symulki - czerwone w przypadkach naglych ozdrowien po uprzednim rzucaniu sie jak po oberwaniu z armaty.
2) jesli zawodnik spowodowal u drugiego kotuzje, i cierpiacy musial zejsc z boiska zeby udzielic mu pomocy, to atakujacy powinien zejsc razem z nim, i wrocic razem z nim lub jego zmiennikiem (tylko jeszcze wartalo by sie zastanowic co w sytuacji jak limit zmian wykorzystany i cierpiaca druzyna musiala by w 10 grac)

2

patrzac na sezon Taty, albo drugi Lucho, jesli chce odpuszczac jakis mecz, to sie konczy bardzo zle.

1

a niech strzela po 1, ale regularnie. Tak jak nie lubialem nigdy zadnego polskiego pilkarza (no moze poza kubusiem), tak Piatkowi kibicuje bo jest mega koles, i nie zdziwie sie jak ktos stowke za niego wylozy, patrzac na jego: Warunki fizyczne, wiek, i progress jaki wykonal w rok (chyba w topowych ligach nie ma drugiego takiego zawodnika, zeby az tak przeskok zanotowal).

28

Mecz z jedna z topowych druzyn ligi, szczegolnie dobra u siebie, mecz na ich stadionie, a ci rotacji Boatengami i Todibo chca..... kwintesencja komentarzy tej strony.

0

To samo mysle o "kibicach" i znawcach, ktorzy takie rzeczy pisza

0

ja musialem ostatnio zaakceptowac rocznikowi 2001 sprzedaz alkoholu :(

2

wczoraj przeczytałem informacje ze dzieci urodzone w 2013 ! ida juz do przedszkola, i zapytowywuje sie : jakim cudem, przeciez 2013 dopiero co byl, one nie powinny umiec chodzic w ogole, a co dopiero do przedszkola :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?