0

Alves moze i byl swietnym grajkiem, moze nawet jednym z najwybitniejszych na tej pozycji w klubie, ale takie idealizowanie go to tez przesada. Z drugiej strony Abidal zapewnial rownowage, wiec ten mogl szalec. Dzis juz nikt nie pamieta ze Avles tak samo robil dziury z tylu (tyle ze z przodu nie raz potrafil to odrobic - ot taka roznica z dzisiejszymi naszymi PO).

Ja bym wzial Puyola zawsze i w ciemno, bo to nie tylko kapitalny obronca, ale przede wszystkim lider ze szkarlatnej krwi, i stalowych kosci. :)

0

Jak tak maja wygladac zemsty, to ja Rome chce dopiero w polfinale, szybki gwalt i dawaj na Wande :)
PS1. Taki Rakitic to skarb, ma konskie zdrowie, mozze grac wszystko, nawet i do obrony moze isc.
PS2. Wiadomo, "Suarez stary, kopie sie po czole, sprzedac i to juz" - uwielbiam takie teksty o nim, a zaraz potem typ wali akcje jak dzis :D

7

Ja tam wole cycki, ale co kto woli :P

1

to niech mu youtuba wlaczy, a nie jeszcze mu wolne zabiera

8

dlaczego? Nie sa w roli faworyta, podejdą na spokoju, mogą tylko zyskać :)

0

to Robben juz nie schodzi do lewej, ze przestalo to byc pewne?

1

ty dobre to, nowosc? bo w tym tygodniu jeszcze tego nie slyszalem....

0

to znajac moje szczescie w powtorce zagra inaczej niz w prawdziwym meczu :D
Al Bundy jeszcze nie umarl, a juz ma swoja reinkarnacje :D

5

Jak mowia ze Gomes gra dobrze, to az mam ochote poogladac Everton, ale wiem ze jak to zrobie to odrazu zacznie sie kopac po czole, albo drapac prawa noga za lewym uchem.

0

niekoniecznie.
Wybory to gra na emocjach spolecznych, wiec jezeli rozpalisz w spoleczenstwie wystarczajaco duzy sprzeciw w dawaniu 500+ na takich ludzi, mozesz spokojnie sobie robic reformy.

1

ta nauka jest mu bardzo potrzebna,szczegolnie ze ma juz 32 lata, wiec czas najwyzszy

0

Kiedy go wystawic na pokaz, zeby ktos go zechcial jak nie w meczu LM, ktory wcale nie decyduje o awansie? Wg mnie taki był tego sens.

0

masz racje, Atletico to patalachy, nie potrafia bronic, szczegolnie od czasow Simeone to ich defensywa jest rozwarta jak nogi pan z roksy w piatkowy wieczor....

5

Od kiedy to patrzymy na przewage nad druzynami, ktore nie lapia sie (na te chwile) do LE w bezposredni sposob?:)

11

Widze 1 pozytyw tej sytuacji ( tzn ogolnej debaty na jego temat) - albo sie ogarnie, albo klub sie go wkoncu pozbedzie.

0

Moj wspollokator zza sciany ma to samo:)

17

Rozumie ze mozna wierzyc w Boga, Allaha, wygrana w lotka, nawet moglbym probowac zrozumiec wiare w plaska ziemie, ale wiara ze Gomes bedzie gral dobrze w Barcelonie to juz dla mnie za wiele.

1

To jakby Guardiola mial trenowac go, Neymara i Ronaldinho za najlepszych lat to wygladalo by to tak?

44

Kazdy moze sie pomylic i kazdemu sie to przydarza*

*Oprocz taktykow z La Rambli oczywiscie

0

nie no, z matmy mi szlo bardzo dobrze, tylko matmie ze mna troszke gorzej :)

4

Czy odpowiedz to: Ronaldo jest dluzej we Wloszech?

0

Ciekawostka 2: Jeszcze zaden bramkarz nie zachowal czystego konta w meczu, w ktorym strzelono mu gola.

1

no patrz, taka male ze az idzie na przodzie i wola o bialej rasie, a cala reszta to pewnie rodziny z dzicmi, tylko dziwnym trafem potem nikt nigdy nie slyszal o wieszaniu syjonistow, haslo europa bedzie biala albo bezludna to pewnie literowka, a wszystko to oczywiscie propagando zydo-tvnu

0

jest po tysiackroc lepszy od Pana Tomasza "bezpieczny rajdowiec na polskich drogach" Hajto, ktory wielce krytukuje, a zapomnial jak go korea czy portugalia w 2k2 robila :D

0

szczegolnie jak krzyczal na caly kraj "To jak to Legie wyrzucili z LM bo procedury, ale proceduralnie na LE juz sa ok?" (czy cos w tym stylu), bo nie rozumial ze nikt nikogo nie wyrzucil, tylko dostali walkowera i wynik byl 4:4 i bramki na wyjezdzie.

3

Teraz malcom jest tu meczennikiem, bo nie gra, a jego powtorne nadejscie ma zbawic caly futbol, bo hello 40mln, legendarny mlody talent, jeszcze z brazyli to wiadomo.

Tak na powaznie teraz - Arthur blysnal, widac ze gra w stylu Xaviego, ktory byl bardzo kompatybilny z Messim, jest Cou, ktory zastepuje Inieste czyli stara sie przywracac dawny najlepszy styl. Ktos musi wypasc, stalo sie tak ze akurat Malcom jest na ta chwile najslabszy to nie gra, prosta akcja.

0

Taa z pewnoscia jak idzie na boisko to mysli o swojej kasie.
Tak samo zalosne jest gloryfikowanie tej mitycznej motywacji
"Jak ja bym sie zastanawiala czy mi sie chce, czy nie, dac kurom i krowom jedzenie to by mnie stary tak pogonil z domu ze bym nawet nie mrugla" - M. Brzezinski cytujac swoja babcie.
Jakby im sie nie chcialo to by nie grali, a zwalanie na jakas motywacje tutaj nic do rzeczy nie ma

3

taa bramkarze sa tak zmeczeni bieganiem ze powinnien pod respiratorem byc te 3 dni, a najlepiej niech ter stegen odpoczywa caly rok, po co mu jakas ciaglosc gry

1

Moze zamiast pytac na co liczyl, zapytaj co mu obiecano (np ze bedzie zmiennikiem w stulu 1 do wejscia) a tu lipa

0

"Biorąc pod uwagę jego charakter" - to co to ma niby znaczyc? Zdanie ewidentnie sugeruje, ze go znasz. Czlowieka ani sekundy (tak sadze) na zywo nie widziales, nic z nim nie gadales, nie przezyles z nim nic, wiec nie masz o nim bladego pojecia.

Rownie dobrze mozna powiedziec ze ja znam Ciebie lub na odwrot bo przeczytalismy pare swoich komentarzy - totaltnie z pupki stwierdzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?