0

6

nie podoba mi sie ten szyderczy ton, ta ignorancja, ten brak szacunku. To są jednak dorosli ludzie, ktorzy dbaja o swoje rodziny, ich zawod daje wiele radosci, a teraz beda musieli zostawic zwierzatka i grac z pol-zawodowcami.

Troche szacunku dla pracy ludzi w Zoo!

1

facepalm....
Ktore lepsze - blondynki czy brunetki?
Male cycki czy duze?
Mala dupka czy duza?
Makijaz czy naturalna?

Kazdy ma swoje gusta do wszystkiego, tak jak i w PES i Fifa. Ja wole PES`a. Kazdy ma swoj gust, dla jednych trafia fifa innych pes i tu nie ma co dyskutowac jalowo czy hejtowac.

2

kidy za powazne kluby uwazaja tylko te co sa w polfinale LM, ewentualnie bija sie o puchary. Kluby, ktore od lat utrzymuja sie albo sa na granicy najwyzej klasy rozgrywek (czyt. obracaja wieloma milionami, zatrudniaja kilkaset jak nie kilka tysiecy pracownikow) itp itd. to dla nich amatorszczyzna.

Podobny zarzut mi wypomniana jak Lazio nazwalem wielkim klubem.

0

na google.com pewnie

0

Fajne rozwiazanie w fifie. Jak w rzeczywistosci on sie na to zgodzi to jest frajer jak cale psg po 4 0. Bedac wolnym zawodnikiem mialby premie za podpis pewnie w wysokosci rocznych albo i wiecej zarobkow. Jakby trzeba bylo za niego placic to by moze dostal worek ziemniakow w ramach premi za podpis

0

klasyk z cyklu: Liwko liwko, skocz po piwko?:D

12

Już dzisiaj wracają Barcelony mecze
Emocji tyle co w walce na miecze
To poziom - najwyższy na świecie
Bedzie trofeum - zawsze w to wierze
Będziem znów siadać wieczorami
Zamiast zajmować się głupotami
Bedą dyskusje, i będą spory
Będą wygrane, i będą horrory
Bedą też hejterzy, im to współczuje
Bo co za radość daje - nazwać kogoś ch...em
O futbolu trzeba rozmawiać
Pasjonatów - serdecznie pozdrawiam

Życzmy sobie z sezonem przygody długiej
Zaczynamy dziś o dwudziestej drugiej :)

2

akurat jezeli jestes lekkoatleta i jedziesz na IO to sukces, bo musisz zrobic minimum.
Byc pilkarzem na na MS/ME mozesz bo dostales powolanie i tyle. Nie mowiac o tym, ze jedna miernote moze wytargac kilku nieco lepszych, jak jestes slabym biegaczem to siedzisz w domu.

0

z ta roznica, ze na nieco mniej waznych regularnie sie jakies medale przytrafia, a do historii wchodzisz wygrywajac nawet raz.

A kiedy reprezentacja lub klub liczyla sie w walce o wygrana? Tutaj sukces to udzial w LE.

1

na IO lekkoatleci - 28 medali
Pilkarze - 4 na MS i IO, przy czym wiadomo ze malo kto przyklada uwage do IO w pilce, wiec wynik jest duzo lepszy.

0

jakby messi i ronaldo grali to tez by byla inna. Legia ma wszystko co trzeba do budowy solidnej druzyny, takie wpadki powinny zdarzac sie raz na kilka lat, a nie co roku.

Z tych co wymieniles to raptem Lewy i Glik od lat utrzymuja swoj wysoki poziom, reszta to tak raz slonce raz deszcz, a tu o regularnosc chodzi. Tacy jakLewy Glik, Deyna czy Boniek to sie raz na dekady przytrafiaja, ale generalnie to jestesmy w d....

2

tu jest problem - pilkarz zarabia na popularnosci sportu, a nie na wyniku.
Lekkoatleta zarabia na wyniku.

A pkt 3 - za to "zaczepianie" ma tez kase to takie kolo - zarabia -> rozpoznawalnosc -> zarabia

6

Paradoksy sportu polskiego

Nigdzie na świecie nie ma czegoś tak dziwnego.

Kolejni Polacy – tu złoto, tam złoto

A Legia dała dupy takim sierotom

Nasi lekkoatleci niszczą innych jak leci

To złoto na szyi tak jasno im świeci

Po drugiej stronie tego obrazu

Widzimy piłkarzy - wniosek nasuwa się odrazu

Gwiazdorzyć z fryzurką to każdy potrafi

Tak jak pitolić z ambony ksiądz z każdej paraffi

Ale zrobić coś dobrego, wielkiego - tak dla potomnych

Piłkarz nie potrafii - jest zbyt ułomny

Pytam więc zatem - Za co ta kasa?

Można dać tym biegaczkom.... nie dla psa kiełbasa



Polska absurdem płynąca

Dać tym miernotom może z tysiąca

Tak tylko do końca miesiąca

Bieda troszkę im dupe ściśnie

Może i piłkarz czasem zabłyśnie



O byciu rasowym poetą – nawet nie marze

Tak jak wygrywać – polscy piłkarze

0

slyszalem to na zywo :D
O ile Borka powoli lubie coraz mniej, to tutaj 10000% racji.
Ci goscie co kopia u nas pilke (celowo nie uzywam stwierdzenia pilkarze) powinni miec pensje na takim poziomie, ze w tygodniu powinni dorabiac na budowie.
Byc ruchanym przez druzyny polamatorskie z krajow na peryferiach futbolu, majac pilkarzy z kontraktami wartymi miliony zl, to jest totalna fuszerka.

5

To tylko wypozyczenie, prawda?! Prawda?!
Niech to bedzie prawda, i on zaraz wroci...
Tak to musi tak byc, jak to przeciez nie ma Iniesty...

0

Raiola przyjechal sprowadzic z Polski atmosfere od Peszki, i ustawic ja miedzy Pogba a Mou

0

wolalbym go w Atletico. Real na teraz wyglada wyjatkowo slabo, a taki napadzior w AM mialby wiele do pokazania i potencjal do rozwoju. Drugi sezon realu na 3 miejscu wygladalby cudownie :D

0

taa geniusz zarzadzania ludzmi od 7 bolesci. Jakbys nie wiedzial grupa ludzi to zbiorowosc roznych charakterow, wiec na niektorzych darcie sie moze podzialac negatywnie. Oni sa ze soba na codzien, znaja sie, wiedza co maja robic, a Messi jest (tak jak i wszyscy ) od gry, a on akurat gra najlepiej i porywac tym moze, a nie bezsensownym darciem mordy.

0

masz racje, dlatego swego czasu to byl transferowy rekord. To normalne ze za slabe drewno bije sie rekord swiata.

1

arcania w dniu premiery (a nawet dzis) tez ladnie wyglada, a wszyscy wiedza jaki jest poziom tej gry

14

Legii Warszawy ostatnie tchnienie
"Liga Europy to dla nas marzenie"
Nie tak szybko drogi kolego
Luxemburgu poziom, to wciaz za daleko
Skad to zdziwienie na Twojej twarzy?
"Krulowie" futbolu sa w Polsce nadzy
Drogi Januszu, droga Grazyno
Placisz pieniadze, by zobaczyc mecz na zywo
Lepiej bylo pojsc do baru na wspolne piwo
Bo dzis na boisko
wyszlo dziadowskie towarzystwo
Do dupy z ta legia, dziekuje to wszystko :)


7

chyba nie tylko oni :D

0

zagrozil ze bedzie jezdzil wokol ich siedziby...

Nie szanowalem go wczesniej, bo ten koles teraz mocny w mordzie, a w Korei to odpuszczal kazdego kto nas atakowal, a jak sie okazalo co zrobil tej kobiecie na pasach to juz go nie cierpie na 3000%. On powinien siedziec, bynajmniej nie w kabinie komentatora.

1

ale to atletico dalo mu szanse, i to dzieki grze u nich wyplynal na szerokie wody, mogl to uszanowac, i sie nieco powstrzymac tylko z czystego szacunku i wdziecznosci

0

Sekcja ulubione kluby na fcbarca.com: Everton +10k :)

15

Jak narazie to najlepsze "zagranie" Gomesa od jego przyjscia.

2

za 100 zł oryginal? jak takie koszulki po niewiele mniej euro chodza

11

racja, Andre Gomes go swietnie zastapi

6

On ma za malo dobrej gry w stosunku do tego co gra.

No i pozostaje kwestia jego charakterystyki - prawonoznych pomocnikow jest kilku.
Ofensywnym pomocnikiem moze byc Arthur, Coutinho, Roberto (mowie o prawonoznych), a taki Rafinha jako lewonozny moze sie bardziej przydac przy innym ustawieniu lub taktyce gdzie bardziej atakowalo by sie prawa strona i schodzilo do srodka.

Dla mnie bylo, jest i bedzie tak - Denis < Rafinha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?