Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tradycja podtrzymana.
W jeden dzien siada wszystko, w drugi nie siada kompletnie nic.
Tak wiec pewne info: Jutro Szwecja spokojnie pyka Szwajcarie 2-3;0 (postawione Szwajcaria wygrywa -3,5 bramki) oraz w meczu Kolumbi z Anglia jest pasjonujace 0:0 (postawione 1,5+ gola)
0
do zejscia sa Nudnić i Wolnić
0
Grac otwarta pilke, to tak jakby wejsc na orgie gejowska z golym tylkiem i narysowanym celownikiem na niej, i tylko czekac na.....
Ruski trener swietnie ich poskladal (widac trenowanie Legii procentuje :D) i mam nadzieje ze to on bedzie naszym nowym trenerem.
4
Ostatni raz tyle ciekawych akcji co w meczu Hiszpanii to widzialem jak obieralem ziemniaki....
4
Ktos tu kiedys zapodal pewien komentarz, ktory to podsumowuje.
Brzmial on mniej wiecej tak:
"Messi rzeczy nieprawdopodobne robi co tydzien, wiec ludzie sie przyzwyczaili. Ronaldo od swieta dlatego sa one czyms niezwyklym"
0
Troche zle sie wyrazilem. Cou powinien byc czarnym koniem ze wzgledu na gre, ale ze Neymar jest Neymarem to on wszystkie pochwaly zbierze.
0
2
Czasem warto wlozyc kij w mrowisko i poruszyc dyskusje.
A) Uwazalem (uwazam dalej), ze Francja wygra MS.
B) Jezeli jednak wygrala by Brazylia, a grala by tak jak do tej pory, to uwazam ze Coutinho moze stac sie czarnym koniem w walce o ZP.
C) Jednakze trzeba miec na uwadze prawa ZP, i nawet jezeli B) sie zrealizuje, to i tak Neymar dostanie wszystkie laury.
0
Warto nadmienic: Gdyby nie Messi to pewnie vice-mistrzostwa 4 lata temu by nie bylo.
Ani wyjazdu do Rosji.
Ani wyjscia z grupy.
Wytargal ta druzyne ponad miare, wszyscy liczyli ze sam robote zrobi.
0
Dobry sex, piekne kobiety, duzo pieniedzy, wspaniale mieszkania, piekne cialo, duzo jedzenie, dlugi sen.... dzieki temu ostatniemu, mam wszystko wczesniejsze :)
0
to dobry grajek, szybki gosc, sam pokazal w LM ze wiele potrafi, ale ze wzgledu na wiek jest tu zbedny.
0
on jest tak nieregularny ze jego to bym akurat nie chcial
0
Ozenili sie dla obywatelstwa skurczybyki
4
proponuje zatem aby wplacic wyzej wymieniona kwote na jakies schronisko dla pieselow, niech chociaz z tego zakladu piesely glodne chodzic nie beda. Skoro uzytkownik honorowo przegral i chce oddac pieniadze to na jakis sympatyczny cel.
0
zacznijmy od tego - glowe to on ma Gomesa, wiec conajwyzej Espanyol
23
Niemcy po raz kolejny wyjezdzaja z Rosji bez zamierzonego celu :)
0
koncepcja gry byla prosta - grac jak najwiecej, bo z taka kadra, w takiej formie zadna firma po mistrzostwach ich nie wezmie do reklamy :)
0
Raymond Domenech w 2006 tez byl cisniety, a to ze klotnie, a to treningu nudne i dal rade doczolgac sie do finalu. Argentyna ma potencjal wiec poki pilka w grze to ich skreslac nie mozna. Szkoda tylko Messieego ze od lat doslownie w pojedynke musi targac cala ekipe, a wszyscy dookola tylko krytykuja ze nie wytargal jej jeszcze dalej.
0
Mamm przeczucie ze Thiago albo Pique dzis cos strzela.
1
takimi nazwiskami to on strzela od reki :)
0
tomaszewski to taki drugi walesa. Maly rozumek u czlowieka, ktory znalazl sie w dobrym miejscu i czasie i zyje na "oszczednosci" z przeszlosci. Tak samo pierdylil przy okazji Legi, bo nie wiedzial ze tam byl walkower 3:0 i remis dwumeczu, a on myslal ze wprost wywalenie L z LM
5
12% polaków wierzylo w final, a tu poziom Panamy i Arabii....
0
jaka 8 druzyna? durny ranking liczony rownie durnym algorytmem pktow zrobil wode z mozgow, a nie 8 druzyna..... jestesmy moze 18 druzyna
3
Thomas Kroos, Thomas Kroos..... Szpaku moze isc spokojnie na emeryture, ma juz nastepce :D
0
No nie, czyli nadal istnieje zagrozenie utraty pieniedzy w razie gdyby zdobyl zlota pilke i trzeba placic zmienne :(
0
Przypomniala mi sie akcja kolegow. Stoja 2 dziewczyny, a 2m od nich moich 3 kolegow z czego 2 nachlanych. Jeden do drugiego mowi "Ej pablito, mam sie zapytac tych dziewczyn czy mozesz je przeruchac? Bo wiesz jak chcesz to ja sie zapytam, ja nie mam wstydu, to nie ma problemu" - mowil to generalnie dosc glosno :D
Pozniej sie zreflektowal na haslo ze po piciu "nie ma wstydu" i skomentowal sam siebie "Tak jakby tego nie bylo slychac" :D
0
tak Ci sie tylko wydaje :)
1
Super, jak zginiesz na wojnie to macierewicz czy inny misiewicz dostanie za Ciebie medal :D
Ale grunt zes zdrowy chlop :)
0
generalnie sie zgadzam, ale dodam ze obawiam sie iz te mistrzostwa wygra druzyna, ktora nie gra wcale dobrze i mecze w fazie pucharowej to beda 1:0 do konca.
0
tak z ciekawosci: To jest jakas gorsza wersja Gomesa?:)