0

kolejny typ co sie nagral w fife, zobaczyl 2 artykuly na stronie, 2 minutowe kompilacje i juz pol skladu wymienia

0

wlasnie o tym pomyslalem, gdzie by oni byli w tabeli extraklasy, i obawiam sie ze moglo by tak byc.... nie wiem czy to powod do smiechu czy placzu

6

Ogladam sobie Betis - Malaga i odnajduje polski watek w La Lidze - Malaga ma poziom pilkarzy jak w ekstraklasie....

4

Sa z nim codziennie od lat, beda jeszcze przez miesiac, kontakt sie nie urwie z dnia na dzien napewno. Dlatego nie jezeli ktos sie tu doszukuje czegos wiecej to jest to bez sensu.

2

Koncepcja z wysokimi, teoretycznie silnymi sie juz wypalila. Nie moze byc w kolko tak, ze jak rozegranie nie idzie to Messi to musi robic, a potem go brak wyzej.

0

za rok wypali ktos nowy i bedzie "wymiana Salaha na "

0

jedna choragiewke do janusza, na ta druga moze mu karyna pomoc moze :D

1

Ciagle jak robia zblizenie, ten liniowy drapie sie po..... spodenkach.

Gosc ma ewidentny problem z "choragiweka" :D

3

Ten paradoks - wygrywaja mlodziezowe rozgrywki, a do 1 druzyny od lat nikt sie nie przebil....

0

normalnie powinienem zadac pytanie czy wenger bedzie wtedy jeszcze trenerem arsenalu, ale po ostatnich wydarzeniach.... :D

0

To ja juz wole czytac o 3:0 z Roma....

Jego odejscie jest gorsze jak brexit, i jak odlamanie sie tego rogu od afryki.....

Nie nie nie, ja chce zeby zostal (foch jak u 3 latka :D)

0

bo z tymi "kibicami" to jest jak z kobietami
Kobieta: Wiesz czego chce?
Męzczyzna: Wszystkiego?
Kobieta: To po pierwsze....

2

musi miec strasznie duze cycki skoro wolisz ja od meczu :D

0

z takim machaniem lapkami, myslalem ze lepiej mu bedzie szlo nasladowanie navasa :)

0

Wystarczylo tylko ze postawilem na atletico i juz odrazu 3:0 dostali. Przyjmuje zamowienia na meczow..... ja postawie - odrazu wiadomo ze bedzie na odwrot

0

albo to sabotaz, albo social media prowadzi im gimnazjalista innej opcji nie ma. Normalne powazne firmy zatrudniaja ludzi normalnych od tego, a nowoczesna od kiedy zwolnila swojego speca to przypomina bardziej satyre niz cos powaznego.

21

Raz mu sie tez Gomez urwal, ale nadrobil to, podobnie jak wczesniej tez podawal zle. Generalnie na + za jezeli popelnial bledy to je czesto sam naprawial. Beda z niego ludzie, niech tylko pogra te minuty i bedzie gitara.

1

zapomniales o kupnie 5 zawodnikow z topu na lawke (100mln kazdy), przy jednoczesnym zniwelowaniu dlugu do 15 zl. No i nalezy jeszcze wspomniec o publizcnym zniewazeniu i wygnaniu zarzadu.

3

jestem jego zwolennikiem bo A) Mlodszy, B) Tanszy, C) Mniejsza pensja
Poza tym analizujac sklad z nim i Antkiem. W systemie z Messim, Couthinho, i byc moze Arthurem, bedzie za duzo ludzi do rozgrywania. Sam Martial juz pokazal ze z lawki potrafi dac impuls druzynie. Teraz w druzynie nie ma typowego lewo skrzydlowego wiec wszystko jest zalezny od Alby. Juz nie mowiac ze watly postura nie zastapi czolgu Suareza, a Martial po epizodzie w Anglii ze swoimi warunkami ma na to wieksze szanse.

0

Czyli w stosunku do ery wuefisty zmienilo sie tylko z: Czy Neymar i Messi maja swoj dobry dzien, na Czy Messi ma dobry dzien.

0

Pastwienia sie nad Gomesezm ciag dalszy:
W jednej akcji zatracil swoje najwieksze atuty - gre do tylu i "blokowanie tuneli".

3

kase na to z amber gold? czy morawiecki uszczelni vat w barcelonie?

0

kiedys o bakero w lechu mowili " Najlepiej wyszkolony technicznie w tej druzynie jest trener", tutaj chyba mozna powiedziec podobnie

0

czasem sie zastanawiam czy aby napewno my i rosja, zamieszkujemy ta sama planete

0

a kim on mial rotowac? Andre "blokuje tunele" Gomesem, czy Denisem "daje dobra zmiane raz na runde" Suarezem? Nie ma jakosci nie ma stylu, bo kto ma go zapewnic? 34 letni Iniesta, ktory i tak gra b. dobrze, tyle ze kondycyjnie ciezko mu, a sam Messi ile moze ciagnac druzyne w rozgrywaniu strzelaniu (jeszcze brakuje zeby mu bronic kazali).
Wydawalo sie ze po poczatku byl progress ale w polowie sezonu okazalo sie ze na tej lawce brakuje jakosci.
Zgodze sie ze taki Paco czy Vidal mogli by grac wiecej, Dembele sie nie dziwie ze nie gra tyle (sam nawet przyznal ze ma problemy) ile by wszyscy chcieli.

Gosc poskladal druzyne, (i nie chodzi tu o samego Neya, ale w wakacje kryzys tej druzyny wydawal sie duzo szerszy), wygra zaraz lige (jak zrobi to bez porazki, to warto przypomniec ile druzyn to zrobilo w XXI wieku) i moze zgarnac dublet (ile lat ten wasz boski real na dublet czeka?)

0

mieli podzielic lige na grupe mistrzowska i spadkowa, a w tym roku wystapil error i wyszla sama grupa spadkowa

1

a co gorsza, zaczyna chyba dotykac facetow

2

jedz tam i mu je wszystkie wytknij. Jak sie dowie ile takie biadolenie dostaje tu lajkow, to sam sie poda do dymisji.

0

odpowiedz jest jedna i prosta: To on rzadzi, on widzi zawodnikow na codzien, i jak cos ma isc nie tak to on za to zaplaci posada, wiec niech robi jak uwaza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?