0

a lord bendtner?:D
jak to mowil wielki poeta - F. Kiepski - Trochi szacunku kurde :D

2

oni juz walcza o LM co sam Kroos przyznal, ale Villareal ich tam mocno goni, a Legia czy inne Lechy z niepokojem patrza na kogo to w losowaniu trafic moga :D

22

od dzis 100% pewnosci jestem przeklety
Postawilem a City - przegrali
Ogladam Barce 2:0
Wyszeddlem na 5 minut - 2:1
Wyszedlem 3 minuty - 2:2
Wyszedlem na minute - 2:3
Wyszedlem na pol minuty - 2:4

Musze jakos wykminic jak zaczac na swojej klatwie zarabiac

1

szkoda z toba gadac koles, kontynuuj swoje klepanie jezorkiem i wyzywanie wszystkich przed komputerkiem

1

U Enrique to on akurat zaliczyl wszystkie minuty
Valverde tak samo nie stawial na Vermalena, a zrobil to dopiero wtedy kiedy musial. Idac twoim tokiem rozumowania Verma byl polamatorem, kaleka, a jakos daje rade, wiec z takim nazywaniem pilkarzy to sie lepiej wstrzymaj.

1

a skad wiesz co jest teraz? biegasz z nim codziennie?

1

masz racje, w atletico zdobywajacym mistrza, dostajacy transfer za laczna sume ponad 40 mln to samo amatorzy dostaja. Taka kaleka ze az dziwne ze na wozko nie jezdzi

0

w artykule jest napisane czarno na bialym wszystko od a do z,

+ nr 1 - Barcelona zaoszczędzi na pensji zawodnika, który był szóstym najlepiej zarabiającym piłkarzem w kadrze Blaugrany
+ nr 2 - Barcelona zachowała sobie prawo do sprzedaży Ardy Turana w każdym z okienek transferowych w trakcie okresu wypożyczenia zawodnika do Başakşehiru.
+ nr 3 - Dodatkowo kataloński klub otrzyma za Turka określone zmienne, w zależności do jego osiągnięć w barwach zespołu ze Stambułu

Artykuly sa specjalnie robione nie za dlugie, zeby wspolczesny czytelnik, ktory nie czyta dlugich tekstow, mogl z takiej krotkiej informacji wyczytac to co najwazniejsze.

0

Rafinha - kto wie ile by gral, gdyby byl zdrow. Moze odejsc na wypozyczenie aby udowodnic swoja wartość
Mascherano - Vermalen? Opieranie obrony na gosciu, ktory najpierw rok sie leczyl, w romie sredniawo, teraz super, ale jego przypadek to loteria, kto wie kiedy sie rozsypie.
Delefele - on od poczatku mial byc zmiennikiem. Wchodzi Dembele i nie ma zmiennika, Arnaiz moze wejsc, ale kto wie jakie sa priorytety wobec Kadry B, tam ta 2 liga powinna zostac a Arnaiz jest jej bardzo potrzebny.
Denis- powinien odejsc, mial szanse, srednio mu poszlo
Vidal- on jak jest w formie to A) Powinien byc alternatywa dla dembele, B) Potrafi dac wymierna korzysc

Gomes - LE tez na niego stawial, i co dobrego z tego wyszlo?

3

Bardzo bym chcial Real. Wiem ze derby to inne mecze, ale teraz nie sa w zbyt dobrej formie wiec to jest najlepszy moment zeby ich dojechac.....

Marzenia.... Real Madryt vs Alaves 100%

11

Bylo tridente MSN, jest kwartet MAMG - Messi-Alba-Messi-Gol

0

oby ten transfer nie okazal sie jak wejscie na mine...

2

ale w odroznieniu od innych super ogarnietych taktycznie arda, gomesow czy innych delefele, vidal potrafil dac druzynie cos bardziej wymierniejszego niz 50 strat i 0 zagrozenia.

0

po raz pierwszy mam nadzieje, ze osoby odpowiedzialne sie zblaznia i im to nie wyjdzie.

0

Zasluguje czy nie, widac ze SR to u nas PO, a nie pomocnik

0

Nie jest kwestia ilosc ale jakosc. Iniesta kontrakt ma, ale nie jest pewne ze zostanie (sma mowil ze podejmie decyzje pod koniec sezonu), Cout nie gra w LM, Denis - ja juz w niego nie wierze, Robert - ile on meczy w pomocy ostatnio zagral?

Dlatego chce zeby zostal Vidal, zeby Demebele mial zmiennika na skrzydle z prawdziwego zdarzenia, a nie przemianowany Paco.

1

Skoro odejsc ma Deulo, Arda, Gomes, Vidal i Rafinha to zostajemy z krazacym miedzy 11, a lawka Paulinho, nie gwarantujacym nic Denisem oraz Alenia i Arnaizem w B druzyny + Paco.... troche slabo wg mnie.

Mam nadzieje ze chociaz ten Vidal zostanie.

0

brawo, takie argumenty uwielbiam, normalnie smiech na sali.

0

A masz jakas tajemnicza recepte zeby transfer byl w 100% udany, ze tak biadolisz na nieudane?

0

gosc ma pozar w domu, a mowi jakby mu sie swieczka palila...

o Guardioli mowili ze idzie na gotowce, a City i Barca zaliczyly u niego skok jakosciowy, Bayern utrzymal swoj poziom

Zidane dobrze porotowal skladem, ktory byl w formie, ale zawalil trasnferami, a i zmian w tym co ma nie robi

0

niech z nim przedluzaja kontrakt, bo potem to bedzie trzeba mu cisnac gruba kase

Francja ma taka pake - Lloris, Varane, Umtiti, Kante, Dembele, Griezman, Martial, Mbappe, ze moga smialo wygrac MS, a wtedy ceny beda kosmiczne, podobnie jak kontrakty

0

szkoda ze villareal nie byl taki zdolny i nie potrafil u siebie wygrac, czym pozbawil mnie pieniedzy

0

z ta roznica ze gracze typu Munir czy Deulo, juz grali w barcelonie i innych klubach i nie odpalaja, nawet na miare "mlodego talentu", a taki Arnaiz zagral raptem 3 mecze (chyba) w pierwszej druzynie i pokazuje sie bardzo obiecujaco.

0

Dzialacze apeluje ponownie - dogadajcie sie, Barcainfo chce isc spac po 120 godzinach bez snu, a moze sie szarpnie na kanapke, dlatego konczcie negocjacje bo chlopina zejdzie, i w TVP powiedza ze sledzenie futbolu zabija :D

0

kurde to wyglada jakby to byla recepta od lekarza, wiec nie uwierze w to :D

1

to ze nie gra to nie jego wina, wiec argument centralnie z d..... czelusci jelit i to solidnych. Podobnie jak wysokosc jego pensji nie jest jego wina. Jezeli ktokolwiek jest winny sytuacji z nim zwiazanej to w 100% ci ktorzy wymyslili jego transfer.

31

Ja z taka mala prosba do dzialaczy Liverpoolu i Barcelony:
Wiem ze regularnie tu wchodzicie i czytacie wszystkie komentarze, takze wezcie sie juz wkoncu dogadajcie bo mi sie nie chce sprawdzac co chwile czy jest juz Oficjalnie fichado czy nie :)

0

smiesz kpic z Gomesa?! Mam sie do ciebie przejsc?

0

ta mniej wymagajaca liga spowodowala ze mistrz kraju, europy, i swiata jest w tej mniej wymagajacej lidze CZWARTY, z kolosalna roznica do 1 miejsca. Ilu to juz Davidow Luizow, Cuadradow i innych ktorzych negocjowano raz, a potem pociag uciekl? Taka szansa sie moze trafic wiecej wiec korzysta poki moze

0

Tego typu newsy przypominaja mi ta scene



Jeden ktory jest dosc blisko i widzi cel (czyt transfer) zaczyna nawalac, dolacza sie cala reszta kompanii (sporty md itp), i zaczynaja nawalac na pale jak leci czym maja, liczac na to, ze a noz ktorys trafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?