Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
lewy i cavani sa w jego wieku to po co nam taka wymiana?
0
Cytat tysiaclecia
Mama- "Chodz na obiad"
:)
1
zrobmy innowacyjny zespol z 11 napastnikami z czego 1 to lotny bramkarz. Na 11 ofensywnych graczy to i autobus w bramce nie pomoze
0
hahaha od kiedy polubienia cokolwiek znacza? popatrz ile hejterzy mieli lajkow pod hejtami na paulinho. W internecie wystarczy plynac razem z reszta, albo cycki pokazac i juz lajki leca
Tak sie wybitnie znasz na pilce ze po 1 meczu uwazasz za majstersztyk trenerski bo wystawil typa (ktory byl poza gra prawie caly obecny sezon), ktory zagral poprawny (wcale nie dobry, a napewno nie bardzo dobry) mecz.... to nie wymaga komentowania
2
z gomesem to poplynales grubo
Moze biega wiecej i szybciej, ale to nadal bardzo powolny zawodnik w dzialaniu i mysleniu na boisku, ma wiele niedokladnych podan. Takimi wystepami jak wczoraj mam nadzieje ze jedynie skusi kogos do jego kupna, bo grajacego to ja go nie widze.
5
gomes jak na swoj poziom zagral wybitnie dobrze. Jak na poziom normalnych graczy zagral tak sobie - troche biegal, staral sie, pare odbiorow na polowie atleti odebral, ale jak zwykle malo dobrych podan sporo strat w dobrych akcjach zespolu, mogl miec asyste w 90+ ale zagral kozlujaca pilke zamiat po ziemi przez co suarez jej sie siegnal. Ot taki wystep dobry zeby ktos go chcial kupic
0
Oto krotki poradnik jak wywolac internetowy shitstorm.
0
maja niby te plecy ale do czasu. Sadzisz ze 1,5miliardowe Chiny, beda ryzykowac wojne o zacofana 20 paro milionowa koree? watpie
0
patrzac na jego "rozmiary" ciezko go nie zauwazyc :)
3
znajac realia dbs walka bedzie trwac jakies 45 sekund, pozostale 17+ minut to beda zachwyty, gadanie i przerwa
ogladam sobie stare dbz i to niesamowite ile walki i akcji bylo wtedy w 23 minutach (dzieki czemu mialem wrazenie ze odcinek trwa z 40), a ile tego samego jes w 23minutach dbs (mam wrazenie ze odcinek trwa 10minut)
1
Jest jeszcze jedna rzecz ktora moze zrobic dla zespolu - zaprzyjaznic sie z Andre Pinokiem, tak ze bez siebie nie beda mogli zyc i odejda w duecie :)
0
i tak duzy szacunek dla Walii za to ze nie wybrala go tylko dlatego ze nazywa sie Bale
1
Grajacy na pozycji "powracajacy po kontuzji" Bale byl drugi?:)
3
moja kolezanka napisala sobie na kciuku lewej reki " L" a na prawej "P"... tak zeby sie nie pomylilo, takze taka mala wskazowka moze sie przyda :D
0
......
Mowie o sytuacji w ktorej ktos od poczatku by ich sensownie prowadzil, a nie ze dzis nagle im skoczy do 30. Sensownie prowadzil tzn. zanim petru by strzelal swoje glupoty to by sie skonsultowal z PRowcem co ma powiedziec itd.
0
pisalem prace na temat marketingu politycznego, dzis ogladalem program z ich bylym doradca i powiem tak: gdyby oni od poczatku do dzis mieli dobrego PRowca/marketingowca, ktory by ich sensownie opakowal, to by dzis mieli spokojne 30%, a jak wyszlo kazdy widzi
0
dziesiatki napadow w Polsce byly przed Imperatorej, sa w trakcie panowania jego ekscelencji Imperatora, i beda po Imperatorze, wiec to zwykle pierdzielenie nic nie wnoszace ani nie okrywajace nic
13
Ah ten VV, wielu go hejtuje za jego poczatki, a dla mnie to gigant. Z najwieksza przyjemnoscia bym Matsa wymienil na VV z ostatnich kilku lat na CN.
1
Na drugi dzien pojawil by sie komunikat
"Neymar nie wystapi w najblizszym spotkaniu z powodu kontuzji: nogi, połamanych zeber, utraty zębów, i braku mozliwosci widzenia na jedno oko. Ponadto dementujemy plotki jakoby byl to wyraz jakis konfliktow, fioletowy kolor pod okiem jest wylacznie efektem utozsamiania sie gracza a klubem, dla ktorego jak wiadomo bylo to spelnienie marzen.
Ponadto informujemy, ze Zlatan nie cierpi na zadne dolegliwosci sa to jedynie zadrapania, co bylo widac na treningu na ktorym zawodnik bardzo sprawnie i efektownie machal nogami."
A tak na powaznie, to co by o Zlatanie nie gadac to gosc z charakterem i takie 45 kilowe neymarki to by mu nie fiknely nawet z plecami u szejka
2
Vidal na poziomie, czyli nie jestesmy skazani na chaotycznego Deulo, to tez bym dodal jako cos na +
0
generalnie balem sie ze terminator stanie sie filmem dokumentalnym a nie sf, ale wyglada na to ze nie zdarzy - sami sie wyniszczymi jadrowo-wodorowo-atomowymi bombkami. Mizernym pocieszeniem jest to ze Chiny i Rosja zaczynaja sie odwracac od Kima i zobaczy on ze nie ma ani szans ani sojusznikow i uda sie go zlikwidowac albo unieszkodliwic bez ofiar cywilnych
0
dawno nie widzialem tak dobrze dobranej muzyki pod to co sie dzieje w filmiku :D
1
no i miales racje, real wcisnal tylko nie ten co sie wszyscy spodziewali
2
Tylko ze te 7 punktow oznacze ze na tym etapie rozgrywek (jakby to nie brzmialo) real jest juz zalezny od postawy barcy (nawet jak wygraja 2x GD to odrobia 6 z 7 pktow), kadre maja gorsza a do tego co rusz wypada im ktos z kadry (a to kontuzja, a to kartka), a do tego maja wyjaz na KMS, co w sezonie przed mundialowym jest dosc istotne.
I co mnie najbardziej cieszy - sytuacja sie odwrocila - u nas rezerwowi jak narazie zdaja egzamin (wchodza i daja efekt), a u nich (nawiazujac do znanej ksiazki ) Szalu nie ma, jest Mayoral
5
ta bylo widac samograja kiedy tito wyjechal na leczenie do NY
0
222 za neymara to bardzo malo - przez 5 lat obowiazywania jego kontraktu z tytulu praw do wizerunku, sprzedawania koszulek, zwiekszonej medialnosci klubu (a co za tym idzie lepszych kontaktow reklamowych) i innych korzysci posrednich mozna bylo wycisnac z niego znacznie wiecej.
Nalezy wziac pod uwage ze 4,5 -6,5 (roznie media podaja) pojdzie do Santosu, a nie wiadomo jak wyjdzie z premia za ten podpis rok temu.
Do tego cien wizerunkowy pt zarzuty dla Sandro i Barto, jak i kontrakt z katarczykami.
Do tego skandaliczne jak na dzisiejsze ceny klauzule Umtitiego czyS. Robert. Rozumie ze to nie tylko od nich zalezy ale jaka oni maja slaba pozycje negocjacyjna ze uginaja sie przed pilkarzami w sprawie ich klauzul.
Na dodatek nie potrafili ulozyc kadry - Turan, Matheu czy tez inne Songi - nie przewidzieli ze kupujac ich w takim a nie innym wieku moze byc problem z ich sprzdaniem i tak jeden siedzi mimo ze wgle nigdy go tu nie powinno byc, drugi mimo ze dobry to za drogi, a Songa nie umieli sprzedac do Angli gdzie nawet za no name`ow daje sie kilkanascie mln funtow (mogli chociaz za symboliczne 4 oddac go chociaz pensja sie zwroci)
2
Bylem neutralny wobec Paulinho, czekalem co ciekawego pokaze, ale i zdawalem sobie sprawe co moze wniesc (i jak narazie wnosi 100% tego co sie spodziewalem), ale ogladam tak wczoraj ten mecz i sobie mysle o naszym Andre Gomesu co on sobie mysli?
D. Suarez - wchodzil malo razy, teraz wchodzi gol, gra 1 skladzie gol
Paulinho - gosc ktory gral gdzies na prowincjach, z dalekiego graju wysmiewany (lub hejtowany jak kto woli) przez wielu kibicow - wchodzi gol, gra w 1 skladzie gol i asysta+ bardzo fajna gra (z super nutka magi przy przepuszczeniu pilki do leo)
Vidal - bardzo duzo pomijany, wchodzi i asysta
No i ten nasz Andre, gral zle, gra zle, a jak tak dalej pojdzie to w hierarchi bedzie obok Aleni (2 zespol) i Rafinhi (kontuzja od pol roku), i jako jedyny ktory nie wykonal zbytnio progressu wobec poprzedniej kampani. Tak jak go nie lubie tak mi sie go szkoda zrobilo jako czlowieka
0
affelay tez duzo nie pogral przed kontuzja, a jak wracal to ladnie mowil po hiszpansku wiec to jest dobry pomysl na efektywne wykorzystanie czasu poza rehabilitacja
1
Aj trafilem Masche i Dgne szkoda ze Vidala nie trfilem
2
problem w tym ze Turan w formie to byl przez jakies 10% czasu spedzonego tutaj