Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja mowie o umowach o prace , a nie o umowach wszystkich.
Prawo pracy ktore to reguluje pisane jest pod ogół i dotyczy wszystkich takze pilkarzy
0
a ja Twoja mozliwosc poddalem w watpliwosc oczekujac kontrargumentow :)
0
"Mamo nie chce mi sie isc podpisac umowe, masz tu pelnomocnictwo idz mi podpisz" - moglo by dochodzic do takich absurdow.
Pracodawca daje pracownikowi rowniez dostep do pewnych danych firmy, ktore sa do wgladu w umowie, i nie zyczyl by sobie zeby jakis pelnomocnik sie w to mieszal.
I co najwazniejsze, jezeli w takiej umowie doszlo by do jakis zmian/ pelnomocnik nie podpisalby takiej umowy jaka miala byc, dochodzilo by to dziwacznych sporow prawnych, kto podpisal kto negocjowal jak to mialo byc itp.
Twoj argument z calym szacunkiem ale pokazuje jakis odrealniony stosunek do pilkarzy - to sa ludzie tacy sami, i tacy sami pracownicy - prawo pracy ma wyje..... czy ktos sie skupia na grze, jest gwiazda czy nie (to tylko ludzie realizujacy to prawo tacy sa).
1
W zwiazku z wypowiedzia pana milosciwie panujacego Bartomeu zwracam sie do was z nastepujacymi pytaniami:
1) Czy slyszal ktokolwiek z was o sytuacji, w ktorej agent pilkarza podpisuje za niego umowe (o prace zwana konraktem) i ta umowa jest wazna?
2) Czy w Polsce i w krajach UE jest mozliwosc nawiazania stosunku pracy poprzez posrednikow? Według mojej wiedzy nie, bo bylo by to absurdalne i moglo rodzic wiele nieprawidlowosci. Prawo pracy w krajach UE bylo chyba czesciowo ujednolicane w zwiazku z wolnosciami przeplywu pracownikow, wiec moze i formy zawierania umow tez.
3) W zwiazku z powyzszym czy to ja mam braki w wiedzy i informacjach czy pan prezydent mija sie z prawda, klamie lub poprostu sieje propagande w celu poprawy swojego wizerunku?
PS.
4) Czy lista nazwisk podpisanych pod votum zbieranych wlasnie przeciwko zarzadowi bedzie jawna?
0
zadalem proste pytanie o przyklady sytuakcji ktora analizujesz, wiec jest to zwiazane ze sprawa - jezeli takich przypadkow nie ma to wyssoce prawdopodobne jest to ze nie ma takiej mozliwosci.
1
bartek mowil ze messi podpisal kontrakt, a nie ojciec. W UE prawo pracy bylo czesciowo ujednolicane ze wzgledu na wolnosc przeplywu pracownikow wiec moze i to bylo ujednolicane. Jak dla mnie zawieranie umow o prace przez pelnomocnikow to jakis absurd..
1
mozesz podac jakikolwiek przyklad jakiegos pilkarza, ktory ma wazny kontrakt podpisany przez jego agenta a nie pilkarza?
0
probowales kiedys nawiazac stosunek pracy poprzez podpis kogos innego? nie wiem jak tam prawo u nich ale u nas to raczej niemozliwe
1
Moze ja sie nie znam ale kontrakt to jest umowa o prace, a nawiazanie stosunku pracy nie jest mozliwe poprzez posrednikow, tylko przez osobe swiadczaca prace, czyli albo to ja jestem niedouczony albo co gorsza on przewodzacy gigantycznej organizacji... obraz nedzy i rozpaczy, koncz wasc wstydu oszczedz
0
wszystko bylo ustalone na ta kwote mniejsza, potem psg, podbicie itd
0
jedno nie wyklucza drugiego - Nicea nie chciala sprzedac za ustalona wczesniej cene, bo PSG podbilo stawke, bartek sie zastanowil kilka dni i nagle tyrknal ze z niego rezygnuja
0
swietnie sie krytykuje lata po fakcie...szkoda tylko ze ominales fakt ile dal neymar, to czy thiago bylby tym kim jest u nas tak jak i isco - ile klubow plulo sobie ze nie staralo sie o messiego, neymara suareza i 100 innych. Trzeba patrzec co robic dalej a nie jeczec ze sie popelnilo jakis blad
0
""Jesteśmy przyzwyczajeni do modelu, w którym kluby były głównymi aktorami. Teraz są nimi kraje, multimilionerzy i państwa występujące w roli głównych agentów w świecie futbolu."
W wojsku sie mawia ze kazdy general jest przygotowany na wojne ktora juz byla...
Moze i ich plan nie byl zly, ale realizacja byla spozniona conajmniej o miesiac
0
Dosc ciekawe liczenie - zmienne czesto uwarunkowane zdobyciem trofeow, ktore beda w przyszlym sezonie i beda wliczane na przyszly budzet.
Nic nie zmienia faktu ze mial byc uzupelniony srodek pola i PO - srodek uzupelniony o zmiennika i przestawienie SR, PO uzupelniona ok. Krotko mowiac niewiele sie zmieni poza tym ze bedzie ten PO ale w srodku i tak bedzie musial messi robic robote.
0
rzeczywiscie haslami "idz sie powies" pokazujesz ze jestes wybitnym autorytetem intelektualnym... ale wiadomo w internecie to kazdy w mocny... koment zgloszony mam nadzieje ze odpoczniesz od tej strony
0
Komentarz usunięty
0
zarabiaja wiecej niz ty przez 5 kolejnych zyc zapewne, dostali angaz w topowej organizacji swiata (w swojej branzy) - ciekawe kto tu kogo moze nazwac nieudacznikiem
0
na to dwojako mozna patrzec - z jednej strony jest tak jak mowisz, ale z drugiej jest okazja, nie kupi sie to potem placz czemu sie go nie kupilo a moglbyc gracz na dlugie lata
1
o ile pamietam to klauzula = podatek, a porozumienie stron nie wymaga dodatkowego podatku, tak bylo z neymarem, thiago, moglo byc z inigo martinezem i wieloma innymi
0
222-4 dla Santosu,
222 to malo bo w trakcie trwania kontaktu mozna bylo na nim zarobic wiecej (wg mnie, po marketingu :D)
222 to malo patrzac na to ze messi ma 350, a ile osiagnal w lidze lepszej niz ligue 1
222 to malo ze wzgledu na wzrost cen jaki to przyniosl (pozdrowienia dla korwinistow, co by bylo gdyby nagle wszyscy mieli kilka razy wiecej kasy z dnia na dzien)
Krotko mowiac to nie jest promocja - to jest pol darmo.
0
Transfer Douglasa byl jaki byl, ale Gomes jest na podobnym poziomie - nie zagral nic, a blokowal miejsce dla graczy dla ktorych mozna bylo lepiej zagospodarowac - Rafinha (ok kontuzje) ale tacy Denis (bez formy) Alena czy Samper (ktory nie musialby odchodzic wtedy) mogliby lepiej skorzystac z tego doswiadczenia.
Od poczatku uwazalem ze to slaby transfer, ale to ze okazal sie jeszcze gorszy to niespodzianka dla wszystkich. Przy takich wydatkach (nawet z tymi 200+ za Neymara) trzeba miec na uwadze ze za rok tez jest okienko i trzeba bedzie kogos kupic, dlatego ten pieniadz za niego to ostatni dzwonek, bo za rok to moze byc jeszcze wieksze marnotrawienie a i zarobi sie mniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a jaki byl % prawdopodobienstwa trafienia 6stki w lotka?
2
Dzisiaj: Dziadostwo, nie, nie gadajmy z szejkiem, byl w realu, dno, badziwie
Za pol roku: Nie ma zmiennikow, zarzad do dupy, byla kasa nie ma lawki, do zwolnienia
Czy sie to komus podoba czy nie to bardzo dobry zawodnik, co pokazal chociazby w Paryzu w LM, chcecie perspektywicznych graczy? Rok temu takich sciagnieto teraz jest wielki placz. Henry przychodzil w podobym wieku i dal bardzo duzo.
0
jestem o tyle spokojny o ta cala akcje, bo 31 sierpnia (czy tam 1 wrzesnia) ruch jest duzy i jest sporo transferow wiec nie boje sie o odejscia.
20
zaraz zaraz, Gomes gral chyba w 47 spotkaniach i gral nieregularnie? Taki argument to rozumie ze wobec Denisa, Digne czy Rafinhi ale Gomes?
4
Arde Turana tak samo bronili, teraz nie ma dla niego miejsca, ani ofert (ani zadnych nadziei na jego wysoka forme), nie skorzystano teraz jest problem. W pomocy jest duzy tlok Andre nie pokazal nic,
taki Rafinha znacznie bardziej zasluguje na minuty niz on.
Juve chce dac mniej, a obawiacie sie ze wypali? W zamian za obnizke ceny uzyskac % od kolejnej sprzedazy albo zmiennie jak za Dembele. Lepiej miec te pieniadze, niz liczyc na cuda ze nagle zacznie grac super, kiedy caly sezon mimo szans i roznych pozycji gral tragicznie.
0
Andre Gomes odchodzi
0
omg.... mechanizm ten jest stworzony dla malych klubow zeby za wychowywanie pilkarzy rowniez dostawali kase - wychowali, maja z tego bonusy, moga dzialac dalej - proste
w tym przypadku tym klubem jest klubem ktory na tym korzysta jest rennes - proste
nie wiem czego mozna tu nie rozumiec jasne
0
ja mowie o malych klubach nie o rennes....