Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny mecz i znowu to samo. Nie mam pretensji do sedziego, bo pomylic sie jest rzecza ludzka, jak juz to do druzyny bo bylo na tyle okazji ze mozna bylo wygrac. Ale najwieksze pretensje mam do moznowladcow ligii, ktorzy od lat blokuja technologie ktora pomagala by i sedziom i druzynom.
Ale w ramach slodkiej zemsty (czy tez krwawej vendetty) zeby wszyscy ci moznowladcy od banku otrzymali nastepujaca wiadomosc
"Drogi Panie XYZ
Niestety z powodu pomylki w miesiacu grudniu, nie otrzyma pan swojej wyplaty za listopad. Jako iz nie jest to nasza wina, a braku odpowiedniego sprzetu i oprogramowania nie otrzyma pan wcale swojej wyplaty. Jednoczesnie pragniemy zapewnic iz nasze uslugi sa na swiatowym poziomie, dlatego moze pan byc rownie spokojny o oszczednosci swojego zycia. W zwiazku z tym uwazamy iz nie potrzebujemy zadnego udoskonalenia naszych uslug"
I na koncu wirus, z dozywotnim trollfacem na tapecie :D
4
A Andre Gomes jest faworytem do zdobycia ZP
24
To uczucie - kiedy przestanie irytowac Deulo, a znowu zacznie Gomes.
0
kasa nie jest placona w nieskonczonosc. Jezeli wierzyc temu co pisano o jego transferze max to 13mln, wiec kwota transferu 13mln to nie duzo.
7
Jak dzis pamietam hasla typu " Na Camp Nou przyjezdza najmocniejszy real"
Ronaldo chyba tez mowil po meczu barcy z osasuna "Zobaczymy czy nam wbijecie 8 bramek" i sie chlopina zdziwil :D
0
mial albo nie mial, zenit wcale go za darmo ani tanio oddawac nie musial skoro tyle zainwestowal, u never know
1
ehhh kolejny prawilny sebix, co ma bol dupy oto ze typ dostal giga kase to skorzystal poki moze.
0
Szkoda takiego Hulka. Marnuje sie w peryferyjnych klubach, a zamiast takiego Deulo "dzida do przodu i niech sie dzieje co chce"feu bralbym tu od zaraz. (o ile by chcial)
1
Skoro nie moga widziec wszystkiego, niech przynajmniej widza to co trzeba, to w zupelnosci wystarczy.
3
Brakuje jeszcze tego zeby powiedzial " To wina Messiego, jakby nie strzelil, to by gol nie padl, bledu by nie bylo tak wiec to wszystko jego wina."
Blad ok rozumie, ale to juz nie pierwszy i nie dwudziesty raz. Ani refleksji, ani poprawy, a o progresie czy zmianach to nie ma nawet co mowic, a VAR obawiam sie ze wprowadzi wiecej chaosu.
Normalnie syndrom bitej kobiety "A moze sie jeszcze cos zmieni, wcale tak mocno nie bije".
0
rownie dobrze chirurg moze wyjsc po operacji i powiedziec "Nie no operowalo sie fajnie, skalpel byl ostry, cisza spokuj na sali, zespol podawal co trzeba, a ze pacjent zmarl, to co kiedys musial teraz czy potem"
W tej grze chodzi o strzelanie bramek, wiec nie wywiazal sie z podstawowego zadania, wiec nie opanowal tego co mial, reszta jest juz mniej wazna.
0
Jak nie? 3-4-3 moglo byc Alba-Umtiti-Semedo
Albo z busim na srodku. Jednak sie dalo i to na 2 sposoby :)
1
Wedlug mnie pewniacy: Arda i Pinokio
Do tego wolal bym zeby odszedl Deulo, poniewaz A) Mozna za niego przyzwoita kasiore wyciagnac, B) Jest ciagle bardzo chaotyczny. Vidal obronca jest jakim jest, ale jakas to alternatywa, a do tego grajac jako prawy z przodu ciagle daje sporo, wiec wolalbym zeby zostal. PAco tez udowodnil ze jest cos wart.
0
W niedziele juz nie kupisz chleba, kielbaski, obiadu nic - nie no spoko loozik damy rade.
Nie kupisz alko po 22 - co za huye, pisiory komuna, obalic,jak tam mozna ! BUNT! BUNT! BUNT! :D
0
ja wiem dokladnie ile go ogladamy - Za dlugo !
Jest dokladnym przeciwienstwem tego, jaki powinien byc pomocnik w tej ekipie - jest wolny w bieganiu, mysleniu, podejmowaniu decyzji, niedokladny, malo ryzyka, malo udanego ryzyka, doprawdy nie wiem co w nim widziano.
0
Ostatni akapit pokazuje ile warte sa statystyki. Iniesta ma staty na poziomie sredniaka ligowego, a jego wlyw od prawie dekady na gre jest kolosalny. Dlatego statystykami warto uzupelniac dyskusje, ale rozpatrywac nalezy inne rzeczy. Lewa noga, pozycja 10 itd to za bardzo koliduje z messim, dlatego wole aby lewa strona byla Alba + ewentualny Dembele+ ewentualny Coutinho czy Iniesta czy jakis inny Delle Alli.
Ozil> Ok pod warunkiem pogonienia pinokia i kebaba, ale w innych okolicznosciach wole nie.
26
Jezeli w tym klubie maja siedziec gracze typu Gomes czy Turan, to z dwojga zlego wole Ozila niz 2 wyzej wymienionych. Przynajmniej on daje od lat gwarancje tych paru/parunastu asyste, a nasi dwaj brodacze nie wnosza nic.
3
ta jeszcze ZP zdobecie i bedzie trzeba valenci kupe kasiory placic :D
1
mam podobne statystyki do niego w tym meczu, z tym ze ja nie gralem :D
0
E strzela mniej niz psg
0
mi oczywiscie united po raz tysieczny kupon zawalilo.
Ps. mozesz objanic co to jest handicap?
28
Trzeba zasucharzyc z rana
Real Madryt zima poszuka bramkostrzelnego pilkarza, ktory rowniez pogodzi sie z rola rezerwowego.
Barca juz zapowiedziala, ze Paulinho nie jest na sprzedaz :)
0
az dziwne ze zaden znawca o wykwintnym i wysyblimowanym poczuciu humoru jeszcze nie napisal "Ale smieszne, ile mozna sie smiac z rolando i jego czystych kont, tak jak z 4rsenalu" :D
0
A) 3-4-3 zlozone z Pique/Umtiti+Digne+Verma/Masche
B) Busi moze zagrac tez i na stoperze, a jego miejsce zajmie Paulina albo inny pinokio gomes
C) 4 stoperow jest dlatego, bo wlicza sie w to kartki/kontuzje itp, wiecej nie ma sensu
12
Parafrazujac zarcik Baltroczyka
Fernandez: Panie chce kupic napastnika taniego, szybkiego i dobrego.
Wszyscy inni: Panie pytasz pan o trzy rozne osoby
0
nie lubie ich obu, ale jakby sie spotkali w meczu to bylo by fajnie, jeszcze lewy moglby mu pokazac (oprocz karnych) jak strzelac z wolnych, a moze nawet z gry, bo krisztianu cos ostatnio nie idzie :D
18
Czesto lapal kontuzje ledwo przy jednym meczu, a po dwoch i perspektywie gry kolejnych obawiam sie o jego zycie :)
A tak na powaznie to oby to byl dobry znak ze gra po 90
0
ta szczegolnie jak jebnie ze nie mial pojecia o obozach zaglady....
0
widywalem w internecie "sondaze" gdzie byli drudzy z 20+, a w wyborach - max 7 (7 tylko dlatego, bo frekwencja byla mizerna).
Sondaze nabieraja znaczenia na okolo rok przed, wtedy zaczyna sie kampania, takze teraz sa one dla monitorowania trendu, ale nie pokazuja nic wiecej z ciekawych rzeczy.
2
"Rui Vitoria uważa, że 26-latek nie jest odpowiednio przygotowany fizycznie'.
Sory ale to jest jakas kpina. Nieprzygotowany to moze byc zawodnik co sie mocno polamal i nie ma mozliwosci sie w pelni przygotowac (Milik, Dembele, Ibra) a nie douglas, nawet zwarzajac na to ze sie czesto sypie. Za taka fuszerke to on pensji nie powinien dostawac.