5

zajebiste myslenie.... bez tej kasy masa klubow by upadala, a to tam sie rozkrecaja male talenty - nie kazdy ma opcje grac odrazu w barcelonie, realu, bayernie i nnych

2

mowilem to juz wczesniej ze wszystkie ich zdania to tylko taktyka negocjacyjna

0

jezeli ta kwota jest prawda, to zarzad jest A) zdesperowany do granic mozliwosci, B) zachowuja sie jak pewien austryjak w 45 roku - wiedza ze za chwile zostana wywiezieni na taczkach i pogonieni gdzie pieprz rosnie, desperacjo sie ratuja, a nastepcy beda w gigantycznych terapatach po nich - przeciez wyplata takich zmiennych niweluje kolejny budzety niemal do 0....

0

samiec to samiec, niezaleznie od wieku :D

1

ten szklany rafinha pyknal pare bramek sredniakom, ktore dawaly pkty, a pozwole sobie przypomniec ze tych bramek brakowalo z innymi sredniakami - to znaczy ze jest on potrzebny

0

niedlugo dolaczy rowniez to lordow futbolu zaraz obok bendtnera (czy jak mu tam)

1

Jak wy mozecie go nie doceniac, ten gosc rzadko schodzi ponizej 95% celnosci podan (do tylu), jak sie rozpedzi to go nikt nie atakuje (bo i tak wiedza ze zaraz straci sam), jest zawsze kiedy druzyna go potrzebuje (jak dotad nigdy go nie potrzebowala ale moze kiedys), a od bidy jak przyjdzie sroga zima mozna go porabac na opal...

0

tak czytalem slyszalem, hitler przezyj wojne, a elvis zyje z 2 paciem i innymi cieszac sie zyciem,

0

z tych samych powodow, ktore europa powinna zastosowac -
1) nie ma 100% pewnosci kim oni sa, nie wpuszczaja
2) nie ma dokumentow, ale ok damy szanse, oni z tej szansy korzystaja jak ci na polnocy francji (tzn samiast siedziec i czekac grzzecznie to robia rozruchy
3) nie orientuje sie w sytuacji demo-gospodarczej tych krajow, ale europa ma problemy z ludnoscia i pracownikami (z tego powodu wlk bryt przyjmowala w latach 80 imigrantow, i z tego powodu m.in przyjeto polske do UE, i z tego powodu teraz zezwala sie ukraincow na prace u nas i w europie dlatego sie ich przyjmuje liczac ze beda pracowac (a kraje arabskie z demografia raczej problemow nie maja)

2

jest roznica miedzy ojcem, ktory ssstara sie ratowac wlasne dzieci i dac im wszystko co moze (zdjecie 1), a banda dzikusow, ktorzy nie szanuja nic poza wlasnym interesem, ktorym czesto wmowiono ze allah opetal europejczykow, zeby ci dawali im pieniadze za darmo.... uczciwych spokojnych chcacych pracowac trzeba przyjac bo sa potrzebni, reszte (niestety stanowiacych wiekszosc) trzeba pogonic i zakazac wstepu tu po wsze czasy

1

zagadalbym czy aby nie chce isc do Nicei w ramach rozliczenia za Seriego, tam jakos dobrze sie wiedzi pilkarzom z problemami z forma,

0

jak po mojemu to jakas recepta od lekarza, ale nie wiem co to moze byc

0

czy aby to nie MD+sport przepowiedzialy ze paulinho bedzie u nas? tak mi sie wydaje ze byl to nawet chyba ten glowny duzy news

0

wplata klauzuli z pewna nie obejdzie sie bez posrednictwa bankow, a te jak wiadomo na weekend nie zostaja w pracy, tak samo jak prawnicy przygotowujacy umowy, a te wszystkie dokumenty musza pewnie byc przeslane miedzy klubami, do uefy itp, wiec moze to nie sa mega powody ale takie drobnostki opozniaja.... samo zycie

0

obawiam sie ze drybling lepszy od gomesa to nawet noworodki maja, a co do typa jak jest jak gadasz, to messi wkoncu bedzie mogl grac wyzej, a nie wyreczac ciagle pomoc.

0

powazne rzeczy nie wyciekaja, a co do podanego przykladu - to co oni sami mieli sie z tego smiac? sprzedali na zewnatrz zeby inni tez mieli beke :D

0

a ja bym dodal " Real potrzebowal 2 meczy przeciwko slabej barcie bez podstawowego zawodnika, na to co barca potrzebowala jednego" (taka manitka, takze jeszcze im troche brakuje :D)

3

a ty jak tam kupiles juz bluze z napisem 1944 nie majac pojecia co to, popijajac tigerem?

0

jedz na ukraine albo na bialorus, bedziesz mial swoja utopie bezpieczenstwa i dobrobytu

0

nie jest kwestia czy ich wpuszczamy tylko co potem jak juz tu sa (a sa i trzeba sie z tym pogodzic). W faktach M. Woroch jak dobrze pamietam robil wywiad z imamem z centrum Londynu ktory twierdzil ze chce wymordowac rdzennych europejczykow i zaprowadzic tu szariat, i takiemu typowi nic sie nie robi to nic dziwnego. Polska ma dalekie i bardzo dobre tradycje w polityce migracyjnej, i powinna byc ich przykladem - mozna przyjac ludzi, ale na naszych zasadach ktorych ma sie bezwzglednie przestrzegac, a nie chodzcie i robta co chceta.

0

spokojnie, mysle ze do konca roku juz go na taczkach wywioza

0

Ja bym zrobil taki mem z bartkiem i podpisem :P. Coutinho, to Paulinho o co im chodzi?

0

nie wszystko trzeba czytac wprost - Watzke sprzedaje takie info --> Kibice sie buntuja --> presja na zarzad rosnie --> sa chetni do dania wiecej --> Borusia osiaga swoj cel
To pragnienie i dzialania wcale nie musza stac w miejscu, Wtazke i cale BVB wyciagneli klub ze sporego kryzysu lata temu, teraz wiedza co w trawie piszczy ( w porownaniu do Batromeu i ekipy ktorzy skrecili w zla strone i popelniaja mase bledow)

0

ty chyba nie czaisz co to jest kontrakt, i moze Cie zaskocze ale tacy na rynku pracy tez sa pracownicy kontraktowi. Pilkarz jest pracownikiem dokladnie takim samym jak kazzdy inny - ma obowiazki i ma wyplate, to nie sa bogowie ani nadludzie, a to ze sie przyjelo ze nie wypelniaja konraktow to juz specyfika branzy.Ale skoro nie rozumiesz czym jest umowa zwana kontraktem to nie mamy o czym tu wgle rozmawiac

0

dlatego napisalem "zrobil co zrobil, nalezy go zganic za wiele rzeczy" - chodzi mi m.in o to co napisales, ale trzeba mu przyznac ze poki mial wazny kontrakt to gral w meczach o zupelnie o nic (w ktorych mogl kontuzji doznac etc), a Coutinho to odmawia gry w meczach wazznych (no chyba ze to co podaja o kontuzji to prawda )

14

Niby dorosli ludzie, a zachowuja sie jak dzieci. Maja podpisana umowe (ważny dokument cywilno prawny o wielomilionowej wartości, klub jest ich zywicielem zapewniajacy im bardzo dostatnie zycie), a ci sie buntuja bo maja taka ochote.... Pilkarz to pracownik, ma zasrany obowiazek grac poki ma wazny kontrakt, a klub wywiazuje sie z umowy. Chce grac w barcie? Trzeba bylo myslec o dlugosci kontraktu i jego zapisach wczesniej - po to placa gruby hajs menadzerom zeby im to ulatwiali (juz nie takie cuda w kontraktach byly jak klauzule pro/anty dany klub).

I druga sprawa - Coutinho czy Demebele sie buntuja bo chca odejsc - hurra, czego sie nie robi dla barcy, marzen bla bla bla
Taki Suarez czy Messi albo kto inny by sie buntowal u nas? Co za cham, nierob bez ambicji ! Pogodzic bez wyplaty !

Neymar robil co robil, nalezy go zganic za wiele rzeczy, ale do konca trenowal, gral i strzelal, a nie pajacowal w bole plecow, czy zlamanie koncowki wlosa, czy inne cuda przez co nie mogl grac

0

z tego co wiem Super puchar zalicza sie juz do nowego sezonu, ale uczestnictwo w nim jest spowodowane wygraniem pucharow w poprzednim sezonie. SP sa wlasnie takim oficjalnym rozpoczeciem nowego sezonu (rozgrywek).
* Oba super puchary opisywane sa jako 2017 (bez /2018, ani tez nie 2016/)

0

Sekstet realu - SP Europy (1)
SP Hiszpanii (2)
KMS (3)
Mistrzostwo 2017/18(4)
Puchar 2017/18 (5)
LM 2017/2018(6)

o takim sekstecie mowa

0

masz racje, w obecnej sytuacji rynkowej powinni wynegocjowac 20+4...

0

ten karny to taki nie powiedzialbym ze nieprawidlowy - kontakt jest bez 2 zdan, Suarez jako stary lis to wykorzystal, pozostaje tylko interpretacja - czy dyktowac ze wzgledu na to ze kontakt byl, czy nie dyktowac, bo nawet jakby go nie dotknal to i tak pilka by mu uciekla. Nie wiem jak mowia przepisy, ale fakt jest faktem, ze Navas dal ciala, Suarez zrobil to za co mu placa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?