Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam dla ciebie zla wiadomosc - czasy gdzie w barcie b lapalo sie busquetsow pedro czy innych tego typu sie skonczyly, a wiara ze 3 ligowcy nawet mlodzi zrobia ot tak przeskok jakosciowy do topowej druzyny 1 ligi to czysta naiwnosc
0
ta wiem gosciu, krece beke tylko :)
7
I jak tu ufac rudym.... :D
0
zaczac trzeba od trenera, bo to od niego zalezala bedzie przyszlosc ekipy. Betis chce budowac ekipe na miare LE, pierwszy sezon troche fail ale ambicje maja. Tam by pewnie gral, miejsce do zycia fajne wiec jakby wszystkie strony chcialy to opcja jak najbardziej ok.
0
Ja widze 1 mecz - z realem na CN - jeden blad, poslizg, glupia bramka, potem mozna bylo jeszcze ich dobic ale nie udalo sie remis. Jakby byla wygrana bylibysmy w tej chwili na rownie, a barca by miala znacznie lepszy bilans, sprawa byla by duzo latwiejsza.
Real umial wygrywac mecze z las palmas czy depor gdzie przegrywali, a wyciagali te pkty.
Sedziowie byli sa i beda tragicznie nie ma co o nich gadac. Real zdobyl podobna liczbe pktow jakie zdobywa od paru lat, Barca zdobyla ich kilka mniej niz zwykle. Tyle
0
Oczywiscie ze nie. Pogardy w nazwaniu brazolem czy polaczkiem nie widze, bardziej lekcewazenie, ale sęk w tym że ostatnio taka wage przywiazales do tych testow i tych innych rzeczy ktore w dyskusji wyniknely, dlatego teraz jest nieco odwortna sytuacja i to ja zadaje pytanie o te testy i co mi na to odparujesz?:P
0
skad wiesz ze chcial obrazic kogos? zrobiles mu testy psychologiczne albo na wykrywaczu klamst?
1
ano rzeczywiscie moj blad, ale jakbynie bylo sam przyznal ze rzadko wygrywaja ta lige :D
0
„Zaprowadzimy Real tam, gdzie nie są przyzwyczajeni być” - czyli na drugie miejsce w tabeli? :D
0
Rakitic zle? czyli pewnie powinni kupic Pogbe, Verattiego, tak na uzupelnienie 1 skladu, a na lawke Coutinho, Modricia i Thiago i Koke?
Rakitic byl stosunkowo tani, jak strzela to z reguly wazne bramki (ile bramka z juve znaczy to sie juz przekonalismy), nie kazdy bedzie super efektowny, Rakiety nie lubie bo nie lubie tego typu pilkarzy ale bym go nie oddal bo sam udowodnil ze jest wiele wart. Pinokio to pomylka, Vitolo to swietny gosc ale pasujacy do AM Simeone, nie tu ale mowienie ze slaby bo nie walczy o ZP to przesada
0
dlatego nie stwierdzam jakimi sa ludzmi, a o niedojrzalosci mowie wylacznie w kontekscie boiska.
A czy utemperowanie ich bedzie trudne? To chyba przed meczem z realem na CN ney tez mial 4 zolte i kazali mu siedziec cicho i tylko grac i az sie milo robilo jak taki spokojniutki tylko gral w pilke
0
ta czerwona byla w bardzo waznym momencie sezoni - przed meczem z realem, a dostal ja w meczu w ktorym tez nie powienien.
Neymar popchal rubena vezo na schodach - to taki najwiekszy ktory bez szukania przychodzi mi na mysl, ale tu nie chodzi o wielkosc przewinien tylko ilosc - w tym samym meczu mial mowic ze sa "gunwem" bo on zarabia wiecej niz wszyscy z granady, no i takie zaczepki.
Ile on i Suarez dostali za gadanie, a ile za faule? to jest ta ich niedojrzalosc. Sa pilkarzami i w tym kontekscie ich oceniam, bo o tym jest najwiecej info. Emocje trzeba umiec kontrolowac (czasem wiadomo sie nie uda), ale taki Puyol czy Iniesta pokazali cala kariera jak sie to robi.
0
"najbardziej szkoda remisu z realem" - nie bez powodu mowi sie ze to sa mecze za 6 pktow.
Szkoda, ale mecz z realem jest bezposredni, korzysty bilans daje te 0,5pkt powiedzmy i aspekt psychologiczny
0
najbardziej szkoda remisu z realem - po 1 brakowalo paru chwil do wygranej, a po 2 jakbysmy wygrali to bylby taki bilans w dwumeczu ze musieli by miec ten +1 niz teraz (ta wiem teraz tez jest taki bilans).
Ale lepszy sort znawcow i tak powie ze to sedziowie :D
0
wlasnie udowodniles ze nie ma sensu z toba dyskutowac,
0
Zapomniales dodac ze od 3 lat nie mial powazniejszego wybryku. Nurkowanie i machanie lapami i lapanie za kartek to teraz nirma szczegolnie w barcie - jedni uznaja to za temperament drudzy za dziecinade
1
Wyrobil sobie opinie na podstawie wszystkiego co jest dostepne mu i ma do tego prawo. Jest pilkarzem ocenia sie jego zachowanie. Dostal kretynska czerwien, mase kartek za glupie gadanie, dodatkowa kare za bezsensowne kladkanie oslabil druzyne, - nieee nie mozna go oceniac. Iniesty tez nie mozna oceniac bo nie dostal zadnej czerwieni przez kilkanascie lat gry. Nikogo nie mozna oceniac wkoncu to tylko osoby publiczne absolutnie slowa nie mozna powiedziec
1
a slyszales kiedys o behawioryzmie?
0
bo ci sami ludzie uwazaja ze na lawce powinnismy miec dybale czy innych mbappe bo tak sie w fife da to hello przeciez tu tez....
A merytorycznie go oceniac to sprowadzil dobrych grajkow (poza pinokiem) i nie rozumialem do konca po co ten diggne bo chetnie bym zobaczyl umtitiego na LO. Pozostali sa bardzo ok, np Paco to wydawal sie kozak zakup bo rosl w valencii bardzo dobrze, a teraz powoli lapie ocb
Transfery to biznes, a w tym nic sie nie da przewidziec na 100%,
0
i wracamy znowu do poczatku - wakacje - kupno pilkarzy - mialo byc za arda bedzie gral na boku, doszedl paco, w srodku mlodzi zdolni rafinha denis i pinokio, z tylu tez mialo byc ok, a ze wyszlo ze arda zagral dobrze ale krotko, paco sie nie odnajdywal zupelnie (a to przeciez w valencii byl naprawde solidny grajek), denis prezentowal sie ok, rafinha tez zagral w tym sezonie spoko, po pinokiu sie nie spodziewalem duzo ale i tak pokazal mniej. Poziom kupionych zapowiadal sie dobrze, wiec to oni zawiedli a nie ci co przygotowali transfery.
0
mowi sie o sprzedazy bo ich forma byla jaka byla
w realu tez sie spekulowalo kto odejdzie isco czy james bo obaj byli slabi ale isco wystrzelil wysoko, james tez statystycznie wyglada ok, ale ze jest gorszy to odejdzie.
0
swietnie super bardzo madrze.... a nie zaraz zaraz, w lecie kupiono 5x 23 latkow i tez byl spam ze mamy kadre na lata wiec wtf? roznica jest w obecnej formie, u nich wystrzelila u nas opadla, budowanie kadry i tu i tam pod wzgledem potencjalu jest podobne
0
90 mln barca nie da,
jezeli chce odejsc a klub mu nie pozwoli to ma nadal grac, bo za to mu placa, jak nie to narazi sie na rozne kosenwencje.
Kontrakt to kontrakt umowa jest i koniec, podpisal wiec ma sie do niej stosowac. Wczesniejsze odstapienie od jej warunkow jest jedynie dobra wola klubu (niewazne czy spowodowane checia zysku, prosba pilkarza czy czymkolwiek)
0
A) Lewy skonczyl kontrakt, bvb nie miala juz nic do gadania dlatego poszedl gdzie cchial, a jak przywolujesz ta sytuacje to zobacz co bylo rok wczesniej
B) poki ma wazny kontrakt (bez specyficznych zapisow o odejsciu) to jego pilkarski los zalezy od liverpoolu ( no chyba ze zerwie i zadrze z prawem i fifa)
C) akurat jestem w trakcie kursu negocjacji w biznesie i tam m.in omawialem juz takie sytuacje, ale i bez niego wiadome jest ze zaczna od "nie na sprzedaz" potem bedzie 100 mln, a pod wplywem innych rzeczy wkoncu beda sie uginac o ile bedzie wola pilkarza i barcy
5
Nie dziwie mu sie, ale barca na tym mocno straci. Ale jak tak ma byc to kwota 30-40 za gracza o tym potencjala w tym wieku (mimo ze podatnego nieco na kontuzje) jest niska. 50+ bylo by bardziej odzwierciedlajace potencal i realia wspolczesne
5
No typowe bo ludzie komentujacy w przytlaczajacej wiekszosci nie mysla o pilkarzach w kategorii ludzi, tylko tego czegos co biega w fifie tylko ze w rzeczywistosci. Ci sami komentujacy wypychaja kazdego na kazde wypozyczenie, bo w grze dziala to tu tez musi i na bank sie rozwinie, a potem sprzedamy za miliardy.
A wypozyczenie oznacza niepewnosc dla pilkarza, ktory nie wie co z nim dalej bedzie i wola definitywne transakcje (patrz Tello), a wypozyczenia to sie roznie koncza (patrz D. Suarez czy Halilovic).
Reasumujac - wypozyczenia to sa dobre w grze, rzeczywistosc jest troche trudniejsza i myslenie zyczeniowe w tak prostych kategoriach "Kup - wypozycz - wroci i bedzie grac" jest naiwne
2
typowe myslenie ludzi na tej stronie. wypchac go bo to przeciez fifa reality, pilkarz nie ma nic do gadania, mozna go wypozyczyc nawet na madagaskar a potem na syberie, wkoncu on nie ma planow ani uczuc
0
On swietnie pasuje do Atletico, a nie do Barcy.
0
widze koles ze jestes zwyklym trollem, nie grzeszacym intelektem wiec nie ma co sie silic na tlumaczenie ci prostych rzeczy
0
A) TO nie wymowka tylko fakt i liczby
B) Podstawowe prawo ekonomii - jest popyt bedzie i podaz. Nie ma popytu to kokosow nie zrobisz. jesli spodziewasz sie miliardow za pilkarza ktorego nikt nie chce z roznych powodow to gg.