0

Andaluzja fajne miejsce, fajny stadion ma betis, chca budowac ambitny projekt, takze polee do negocjacji z tello jest. To nie jest bogaty klub ktory da 15mln, ale chcac go sciagnac z listy plac i miec problem z glowy zgodzil bym sie an 6mln + duzy % z przyszlej kwoty transferu - bo po dobrym sezonie pewnie sam tello by chcial isc do lepszego teamu.

0

taaa z cala pewnoscia ty masz wiedze na poziomie conajmniej 2 krotnie wiekszym od guardioli i mou
Jezeli jeden blad uznac zawod, to pique trzeba bylo juz dawno wyjebac, nie mowiac o masche i puyolu. Po 1 cale zycie gral na bokach wiec nagle przestawieneie go na srodek nie zrobi z niego top 10 SO, a po 2 wiele rzeczy mozna oszukac ale warunkow fizycnych raczej nie, Ronaldo jest wysoki, wysoko skacze to ciezko zeby maly adriano z nim mogl ot tak o latwo konkurowac
W takim klubie jak barca gdzie messiemu sie placi 50 baniek za sam podpis, nie bedzie transferow za 100 za 1 gracza, bez super sponsora typu roman czy inne chinczyki.
Odnioslem sie do maszyny w madrycie, a nie maszyny w srodku pola w madrycie, a to roznica, czytaj dokladnie. Przy wielu elementach z tego sezonu glowna roznica jest taka ze pojedynczy pilkarze w formie u nich byli caly czas - jeden opadal, to wchodzil drugi, a u nas tego nie bylo.
Swietnie ze jestes super znawca transferow rok po ich przeprowadzeniu, taki to kazdy madry. Takze moze tak krotko przypomne - rok temu ta kadra wygladala rewelacyjnie, to ze nie wypalilo to zycie takie jest. Miliardow na transfery sie nie wyczaruje, trzeba operowac srodkami jakie sa na pilkarzy jacy sa w zasiegu, takze jak liczysz na verratich coutinhow i innych topowych w 1 okienko to uwazaj bo sie rozczarujesz (zapewne).

0

tym sie wlasnie rozni swiat realny od swiata fify w ktorym 90% ludzi tu zyje - veratti jest ciezki do wyciagniecia dlatego szuka sie nowych pomyslow i alternatyw

0

Kupmy Verattiego, kupmy Verattiego leci spam
Szkoda tylko ze zeby cos kupic, to produkt musi byc na sprzedaz, a z tym to chyba jest maly problem...

0

Toure gral bo wszyscy inni nie mogli i to nie byla wina krotkiej lawki tak samo jak Busi - obie opcje byly doraznymi akcjami, a to ze dali rade i udawalo sie z nimi wygrac to tylko swiadczy na +.
Adriano zagral 1 mecz i nie zawiodl, Abidal jak SO zaraz przed pierwsza choroba byl topowym obronca ( z jego slynna interwencja na szczupaka). Tak wiec na tych typow nie ma co narzekac.
Jakie przespalismy, rok temu bylo pianie z zachwytu jaka to kadra nie jest mocna. Transfery maja to do siebie ze moga nie wyjsc, pech chcial ze ostatnie nei wyszly.
Co do tej maszyny w madrycie to ledwo wygrali 1 lige od lat, poprzednia Lm to wygrana na jakis wolfsburgach czy innych tego typu wiec nie robmy z nich bogow, bo ta maszyna w postaci ronaldo james morata moze juz za chwile byc na emigracji.

0

pewnie, kupujmy po 30 zawodnikow nie beda grac bo sklad za maly, a potem krzyczmy ze kupujemy dziadostwo, ale hello to przeciez dybala i inni
wez tez fakt ze sami zawodnicy nie musza chciec przychodzic

3

niedziwi to ze odrzucili.....dziwi to ze tyle ktos chcial dac

0

idac tym tropem rozumowania " Jebana barca b, zero ambicji, zamiast isc do innych druzyn to gra w byle 3 lidze" - "Jebani rezerwowi, siedza na lawie, zero ambicji"..... szkoda tylko ze nie pomyslales ze dobry rezerwowy to skarb - patrz real w tym sezonie, a do tego wcale nie jest powiedziane ze on chce grac w innym klubie, miescie, kraju juz nie mowiac o tym ze bycie w obecnej barcie na lawce to brak ambicji (Busi mial ambicje wygryzl Yaye, Pedro mial ambicje wygryzl Henry`ego, Messi tez sie za darmo nie przebil itp itd)

6

statystyki ma calkiem ok, jak na taka valencie jak byla w tym sezonie to 8+3 to tragedi nie ma

5

Histeria wsrod komentujacych rozpocznie sie za 3...2...1...

0

Poszedlbym do Deulofeu z zapytaniem czy by nie chcial zagrac w Borusii. Jezeli tak, to dogadac sie z Borusia na wymiane tymi pilkarzami + doplata, wowczas bBorusia byla by chetniejsza do negocjacji bo miala by zmiennika, a barca osiegnela by cel ( o ile by sie Gerard zgodzil)

0

to wyobraz sobie sytuacje 3-4-3 :)

0

kwestia przeplywu zasobow ludzkich bedzie kwestia negocjacji. Zawodnik barcy jest na rowni z polskim pracownikiem itd. pracownik to pracownik nie wazne c o wykonuje, beda negocjowac

5

" tylko na kase leci, klub nic nie znaczy"
no kurr zapial, jeblem. Typ dostaje w wieku kilkunastu lat propozycje za MILION euro, zabezpieczy rodzine pewnie na kilkanascie lat (chyba ze sam pochodzi z bogatej rodziny), za ta oferta idzie pewnie jakas obietnica gry, widzi ze w klubie cesci, belleriny, czy inne alby i pique dostawali szanse dopiero jak sie wybili (mniej lub bardziej) gdzie indziej no i ma nie korzystac?
"Messi jestes pazerny, tylko kasa ci w glowie z barcelony, powinienes grac w klubie z rosario"..... dostaja propozycje inwestycji w nich ta ida, co maja ryzykowac w imie idealow jak caly swiat ma ich w d?....

0

Prawo prawem, a zycie zyciem, czyli martwy przepis.
Niby komus tam zarzucano lamanie tego przepisu, ale to dosc ciezko udowodnic, bez jakiejs inwigilacji.

2

nie, ale w Anglii jest tyle rozgrywek ze spokojnie mogl dac mu pograc w tych ich pucharach

0

bo to za jego kadencji siedzial na trybunach albo gral w rezerwach w united

0

ja tez moge grac, problem tylko w wykonaniu. Gomesa to pomine, bo to slow szkoda, Rakitic bardziej sie przydaje wyzej, a Masche ma byc obronca, a do drugiej lini go nie chca brac wiec jednak wakat zostaje

0

Ale z drugiej strony nie ma alternatywy dla busiego, Masche popelnie swoje bledy wiec kupnoo SO nie jest nieracjonalne.
Szanuje i rozumie argumenty ktore opowiadaja sie za tym zeby nie kupowac, ale ja ta decyzje rozumie tak: nie kupujemy w tym roku ale za rok juz tak, albo nie kupujemy SO jako priorytet ale jak bedzie okazja i kasa to moze wtedy tak.

0

I juz widze ten wilgotny slaczek na spodenkach komentujacych jaka ta mlodziez nie jest zdolna..... na poziomie 3 ligi, bez szansy na przebicie sie do 1 skladu, bo to nawet z herculesem nie szlo wygrac

0

Ciekawa jest tylko kwestia co tak naprawde wplynelo ze zmarnowal (jak narazie) swoj potencjal. W sportingu nie gral zle, w HSV nie wiem, w LP jak wchodzil to z tego co widzialem tez nie byl lamaga wiec to sie mowi " Co to sie stanelo sie"

0

Mahrez sie podoba barcie tak bardzo ze rok temu odrzucila jego sprowadzenie zaraz na wstepie. Skad te info sie biora?....

10

Czytam komenatrze najpierw kupic potem sprzedawc w czym problem? Ano w tym zeby go kupic to on musi podpisac kontrakt, a nie ma zadnego obowiazku robienia tego. Serio ludzie nie rozumieja tak podstaw?....

1

masz racje, za 33 letniego rezerwowego to powinni wolac conajmniej 25

1

Jestem ciekaw jakie obie ligi maja struktury i naklady na marketing. Rozumie ze PL ma wiecej medialnych (rozpoznawalnych) druzyn ale przepasc jest gigantyczna i nie wspolmierna do poziomu sportowego.

0

Iniaki sam mial twierdzic ze docelowo chce grac na 9, wiec jakby mial trafic tu i w przyszlosci tworzyc atak to widzialbym to w systemie 4-1-3-2 z Neymarem po lewej, Messi na 10, ktos tam po prawej, a na przodzie Paco I Iniaki.

0

tylko ze z nimi negocjacje sa na zasadzie klauzula albo spadac, wiec wyciagnaac 1 bedzie ciezko :)

0

Zarzadzania kadra z ograniczonym budzetem to on sie z cala pewnosci juz nauczyl. Przez te lata wyciagal tez z pilkarzy sporo ich zasobow i np nie zdziwie sie jakby chcial wyciagnal Iniakiego Williamsa, bo to tez ciekawy grajek z perpsektywami. Zobaczymy jak bedzie umial wykorzystac swoje doswiadczenie. Osobiscie uwazam ze mozna byc umiarkowanym optymista .

0

Warto mu zyczyc stabilizacji formy.

1

Taki wymowny ten wynik dla Lucha - pierwszy sezon i pierwsza liczba " 3 - puchary" i ostatnia 1 - ten jedyny w tym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?